Bank Pekao: 150 zł premii w promocji darmowego Konta Przekorzystnego dla Młodych

Trwa do:
31 października 2021

Bank Pekao po raz kolejny wyciąga rękę do młodych – konkretnie do osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia. Oprócz bezwarunkowo darmowego konta osobistego ma dla nich również bonus o wartości 150 zł w gotówce. Co ważne, prowadzenie konta, użytkowanie karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce macie bezwarunkowo za darmo. Karta Mastercard FX zapewnia doskonałe kursy wymiany walut (kursy Mastercard – bez prowizji banku!). Mało tego, do konta możecie domówić złotą kartę VISA…która też będzie darmowa, a robi naprawdę spore wrażenie na mieście 😉

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób przed ukończeniem 26. roku życia, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 31 sierpnia 2021 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

PS: pamiętajcie, iż Bank Pekao oraz PKO Bank Polski to dwa całkiem inne banki, pomimo, że ich nazwy brzmią podobnie. Jeśli posiadacie konto w PKO BP, śmiało możecie wziąć udział w promocji Banku Pekao (tym ze słynnym logo z żubrem).

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa do 31 października 2021 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą debetową Mastercard Debit FX oraz aplikacją mobilną banku PeoPay. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam jednak złożenie wniosku na smartfonie (wyższa jakość obrazu). Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji mobilnej PeoPay. Jako, że złożenie wniosku i finalizacja umowy może odbyć się tego samego dnia (zdalnie), wniosek możecie złożyć nawet ostatniego dnia trwania promocji.

Pamiętajcie o wyrażeniu niezbędnych zgód na przetwarzanie danych w w celu udziału w promocji.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje popularną w ostatnim czasie metodę, zwaną potocznie “konto otwierane na selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku).

Aktywacja konta i pierwsze 50 zł premii

Spełnienie tak prostego warunku, czyli założenie konta przez selfie, poskutkuje wypłacenie Wam pierwszej części premii o wartości 50 zł! Bonus trafi na Wasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Po finalizacji umowy „metodą na selfie”, wybierzcie się do dowolnej placówki Pekao S.A. w celu zweryfikowania swojej tożsamości na podstawie dowodu osobistego. Podczas wizyty złożycie również swój wzór podpisu. Nie ma sensu zwlekać z tym działaniem, ponieważ konto zweryfikowane jedynie przez selfie ma pewne ograniczenia pod względem limitów płatniczych. Pełna weryfikacja w placówce pozwala zdecydowanie podwyższyć te limity.

Jak zdobyć pozostałe 100 zł premii na start?

Aby zdobyć 100 zł premii na start, wystarczy, że w 3 kolejnych pełnych miesiącach kalendarzowych po podpisaniu umowy (w każdym miesiącu z osobna) wykonacie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych wydaną do konta kartą debetową lub za pomocą aplikacji PeoPay.

Premia zostanie wypłacona na konto do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli więc założycie konto we wrześniu (za co do końca października otrzymacie 50 zł), a następnie wykonacie po 5 płatności w październiku, listopadzie i grudniu, to premię otrzymacie do 31 stycznia 2022 roku. Dla kont założonych w październiku, wszystkie wymienione terminy przesuną się o jeden miesiąc.

50 zł premii ekstra w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Promocję z premią możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie Konta Przekorzystnego dla Młodych otrzymacie 50 zł bonusu ekstra! Maksymalna liczba poleconych to 15 osób. W związku z tym możecie zdobyć nawet 750 zł dodatkowego dochodu.

Więcej na temat funkcjonowania programu przeczytacie na tej podstronie banku.

Złota karta debetowa VISA Gold, czyli…

…powiew prestiżu bez wysokich kosztów. Oprócz bazowej karty debetowej Mastercard, możecie również wyrobić drugą kartę debetową do tego samego konta. To rzadka okazja do wyrobienia złotej karty, pomimo bycia standardowym klientem. Dotychczasowo, złote karty wydawane były wyłącznie dla klientów private bankingu, czyli osób o aktywach przekraczających milion złotych.

W ramach promocji kartę VISA Gold możecie mieć… za darmo. Jej wyrobienie jest bezpłatne. Dla osób w wieku do 26 lat, użytkowanie karty VISA Gold jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów. Nie musicie spełniać żadnych warunków.

konto przekorzystne
Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.

Co ważne, kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).Konto Przekorzystne dla Młodych – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, przelewy krajowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. To właśnie sprawia, że Konto Przekorzystne dla Młodych to jeden z najciekawszych rachunków osobistych dla osób przed 26. rokiem życia.

Więcek szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

Advertisement

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów