Santander Bank Polska: 50 zł kieszonkowego dla młodych, 6000 punktów Mastercard (o wartości 90 zł) i 200 zł zwrotu za autostrady

Trwa do:
30 września 2021

W dzisiejszym artykule, istny zestaw akcji promocyjnych od jednego banku. Cóż, początek nowego roku szkolnego to zawsze dobry powód do zorganizowania promocji. Santander Bank Polska ma ciekawą propozycję, skierowaną do nastolatków. W ramach akcji promującej Konto Jakie Chcę dla młodych, możecie otrzymać 50 zł premii. To jednak nie koniec. W kolejnej promocji, organizowanej tym razem przez Mastercard, otrzymacie łącznie 6000 punktów lojalnościowych, wymiennych na vouchery do popularnych sklepach – wartość punktów to niemal 90 zł (+4000 punktów na start co daje razem nagrody o wartości 150 zł). Do tego dochodzi jeszcze do 200 zł zwrotu za płatności na autostradach. Santander nie zapomina oczywiście o nowych klientach, oferując im we wrześniu 400 zł na start, 70 zł rabatu do CCC i do 300 zł zwrotu za rachunki! Promocję można łączyć z opisywanymi dziś akcjami! Podsumowując, razem do zdobycia jest niemal 1000 zł premii!

50 zł kieszonkowego – zasady promocji

Zaczynać zawsze warto od początku, dlatego w pierwszej kolejności przyjrzyjmy się promocji dla młodych. Bank oferuje w tym przypadku 50 zł premii na bardzo prostych zasadach. Warunki spełnicie niejako przy okazji.

Uczestnicy

Akcja skierowana jest do osób po 13. roku życia, które nie ukończyły jeszcze 20 lat. Wykluczeni są byli i obecni klienci Santander Bank Polska, którzy kiedykolwiek w przeszłości byli związani z bankiem umową o jakikolwiek produkt. 

Osobom niepełnoletnim potrzebna będzie zgoda opiekuna prawnego.

Skończyłeś już 20 lat? Skorzystaj z innej promocji i odbierz 400 zł na start, do 300 zł zwrotu za rachunki i rabat na zakupy w CCC.

Jak otrzymać premię?

Akcja trwa do 30 września 2021 roku. W tym czasie główny zainteresowany powinien otworzyć Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska z debetową Kartą Dopasowaną oraz pełnym dostępem do bankowości online. Konieczne będzie również wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych (na komunikację EKK, otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych).

Konto założycie w placówce banku (jeśli jesteście niepełnoletni, do oddziału wybierzcie się z opiekunem). Jeśli Wasz rodzic posiada już rachunek w tym banku, może otworzyć dla Was konto za pomocą własnej bankowości elektronicznej.

Drugim i ostatnim krokiem będzie wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę – wydawaną do konta kartą lub za pomocą BLIK – (nie zostaną zaliczone wypłaty BLIK z bankomatu ani przelewy na telefon) i wypełnienie formularza promocyjnego, który znajdziecie w tym miejscu. Powinniście to zrobić do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta. 

Formularz promocji Santander Bank Polska znajdziecie w tym miejscu

Wydanie nagród

Jeśli wykonacie te proste czynności, bank przeleje premię w wysokości 50 zł na Wasze konto w terminie do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli więc wywiążecie się z umowy jeszcze we wrześniu, nagroda trafi do Was najpóźniej z końcem października. 

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Mastercard Bezcenne Chwile – 6000 punktów o wartości około 90 zł

Konto otwarte, a karta czeka w kieszeni? Nie pozwólcie się jej nudzić. Za pomocą dwóch promocji w programie Mastercard Bezcenne Chwile odbierzecie vouchery do ulubionych sklepów o wartości około 90 zł. Więcej o sposobie działania tego programu przeczytacie w dedykowanym artykule na jego temat. Na potrzeby wyjaśnienia zasad promocji wspomnę tylko, że program Bezcenne Chwile polega na zbieraniu punktów za płatności zarejestrowaną w nim kartą Mastercard. Punkty możemy wymieniać na nagrody rzeczowe, bony, bilety do kina i wiele innych bonusów. 

Oprócz tego odbierzecie 4000 punktów powitalnych (o wartości około 50-60 zł), o których pisałem w bazowym artykule o promocji Santandera.

6000 punktów w promocji Bezcenne Chwile na koniec lata

Promocja skierowana jest do nowych i obecnych posiadaczy kart Mastercard wydanych przez Santander Bank Polska, będących uczestnikami programu. Jeśli więc zarejestrowaliście swoją kartę Mastercard już wcześniej, nadal możecie wziąć udział w zabawie.

Organizator nagrodzi Was za wykonanie kilku możliwych akcji. Za każdą z nich otrzymacie 1500 punktów (każdy zakup w danym miejscu zostanie premiowany tylko raz). Każdy uczestnik może zdobyć 4 nagrody, czyli w sumie 6000 punktów za wydanie (w jednej transakcji):

  • 50 zł – w sieci Multikino,
  • 100 zł – w sklepach stacjonarnych i online sieci Empik,
  • 100 zł – w sklepach stacjonarnych i online sieci Smyk,
  • 100 zł – w sklepach stacjonarnych i online sieci Homla.

Warto podkreślić, że warunkiem jest zrobienie jednorazowej płatności na określoną kwotę.

Wykluczone będą oczywiście transakcje anulowane i zwrócone. Wymienione transakcje należy wykonać do 30 września 2021 roku.

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 21 dni od chwili spełnienia warunków. Ich ważność to 3 miesiące – po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji.

Płać z AutoPay i odbierz do 200 zł zwrotu za opłaty na autostradzie

W Santanderze trwa również promocja, która zainteresuje z pewnością osoby podróżujące samochodem. Za przetestowanie usług Autopay w aplikacji banku (automatyczne płatności na bramkach) otrzymacie zwrot opłat – nawet do wartości 200 zł!

Akcji poświęciłem osobny, krótki artykuł, do którego zapraszam.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów