fbpx

Bank Pekao: 150 zł premii w promocji konta oraz 100 zł w programie poleceń

Trwa do:
14 lipca 2021

W Banku Pekao S.A. ruszyła kolejna akcja promująca flagowy rachunek banku – Konto Przekorzystne. Tym razem, za założenie konta i spełnienie prostych warunków otrzymacie 100 zł premii gotówkowej. Ponadto będziecie mogli zarabiać po 100 zł za skuteczne polecenie konta w programie poleceń. W międzyczasie ruszyła jeszcze promocja punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile. W ten oto sposób odbierzecie 50 zł premii ekstra w formie dowolnych voucherów (wybór jest naprawdę spory). Oprócz bazowej karty Mastercard, do Konta Przekorzystnego możecie domówić ekskluzywną kartę debetową VISA Gold. Moim zdaniem to najładniejsza złota karta debetowa na rynku, a przy okazji może być ona dla Was w pełni darmowa oraz zapewniać darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce! Konto Przekorzystne otworzycie bez wychodzenia z domu za pośrednictwem selfie. Na uwagę zasługuje również aplikacja PeoPay, uznawana za jedną z najlepszych aplikacji bankowych w Polsce.

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 31 maja 2021 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

PS: pamiętajcie, iż Bank Pekao oraz PKO Bank Polski to dwa całkiem inne banki, pomimo, że ich nazwy brzmią podobnie. Jeśli posiadacie konto w PKO BP, śmiało możecie wziąć udział w promocji Banku Pekao (tym ze słynnym logo z żubrem).

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa od 1 czerwca 2021 roku do 14 lipca 2021 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam jednak złożenie wniosku na smartfonie (wyższa jakość obrazu). Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji mobilnej PeoPay.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje popularną w ostatnim czasie metodę, zwaną potocznie “konto otwierane przez selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Po finalizacji umowy, wybierzcie się do dowolnej placówki Pekao S.A. w celu zweryfikowania swojej tożsamości na podstawie dowodu osobistego. Podczas wizyty złożycie również swój wzór podpisu. Macie na to czas do 30 września 2021 roku (dla kont założonych w czerwcu) oraz do 29 października 2021 roku (dla kont założonych w lipcu).

Jeśli natomiast finalizacja umowy „na selfie” się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku).

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Aby zdobyć 100 zł premii gotówkowej, wystarczy, że w 3 kolejnych pełnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnicie wpływ zewnętrzny na konto w kwocie co najmniej 500 zł – może on pochodzić z waszego konta w innym banku,
 • wykonacie minimum 4 transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay (na dowolną kwotę).

W ten oto sposób oprócz uzyskania prawa do odbioru premii, jednocześnie zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za konto i kartę.

Praktyka

Otwierając konto w czerwcu 2021 roku, warunki spełnijcie w lipcu, sierpniu oraz wrześniu 2021 roku. Premię otrzymacie do 29 października 2021 roku.

Otwierając konto w lipcu 2021 roku, warunki spełnijcie w sierpniu, wrześniu oraz październiku 2021 roku. Premię otrzymacie do 30 listopada 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Przekorzystnego.

Nawet 1500 zł premii ekstra w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Promocję z premią możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu ekstra! Maksymalna liczba poleconych to 15 osób. W związku z tym możecie zdobyć nawet 1500 zł dodatkowego dochodu.

Program poleceń trwa do 30 czerwca 2021 roku. Więcej na temat funkcjonowania programu przeczytacie na tej podstronie banku.

Vouchery o wartości 50 zł w programie Bezcenne Chwile

W trwającej aktualnie promocji Mastercarda możecie zdobyć 3400 punktów za zarejestrowanie swojej karty debetowej w programie Bezcenne Chwile. Tyle samo punktów otrzymacie za rejestrację karty kredytowej, jeśli również się na taką zdecydujecie. Każde 3400 punktów pozwoli Wam od razu wymienić je na vouchery o wartości 50 zł – na przykład do Empika, Allegro, Decathlona, RTV Euro AGD, Free Now, czy Circle K. Ewentualnie punkty możecie wymienić na vouchery do jednej z wielu marek odzieżowych lub na bilety do kina. Więcej na temat działania programu pisałem w tym artykule.

Z promocji wykluczone są osoby, które były uczestnikami programu Bezcenne Chwile dla kart Banku Pekao w okresie przed 6 kwietnia 2021 roku. Jeśli natomiast rejestrowaliście się już w programie, ale dla karty innego banku – możecie wziąć udział w niniejszej promocji pod pewnym warunkiem. Mianowicie w takim przypadku, akcja dostępna jest wyłącznie dla osób, które zawnioskują o swoją kartę debetową w terminie od 6 kwietnia do 30 czerwca 2021 roku.

Pula nagród w promocji jest bardzo duża – po 30.000 sztuk dla obu rodzaju kart. W związku z tym, akcja nie powinna zostać zakończona przed czasem. Gdyby jednak tak się wydarzyło, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Aby zdobyć 3400 punktów za kartę debetową, należy zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile (w terminie do 30 czerwca 2021 roku) oraz wykonać 4 płatności kartą (online lub stacjonarnie) na dowolną kwotę – w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu i otwarcia konta punktowego.

Promocyjne punkty za kartę debetową trafią do Was w ciągu 30 dni od momentu realizacji ostatniej z premiowanych płatności.Punkty za kartę kredytową dostępne są w przypadku, gdy umowę o kartę kredytową podpiszecie w okresie od 6 kwietnia do 31 lipca 2021 roku. W tym samym czasie zarejestrujcie się w programie Bezcenne Chwile. Aby zdobyć 3400 punktów za kartę kredytową, wykonajcie 4 płatności tą kartą (online lub stacjonarnie) na dowolną kwotę – w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu i otwarcia konta punktowego.

Promocyjne punkty za kartę kredytową trafią do Was w ciągu 30 dni od momentu realizacji ostatniej z premiowanych płatności.

Zarówno w przypadku karty debetowej, jak i kredytowej, punkty powinniście wymienić na nagrody lub vouchery w ciągu 6 miesięcy od momentu ich przyznania. Po tym czasie stracą ważność. Macie więc sporo czasu, żeby ewentualnie „dozbierać” punkty do czegoś większego. Bądźcie jednak uważni i ustawcie sobie przypomnienie w kalendarzu.

Z promocji wykluczone są „nietypowe płatności” typu doładowania portmonetek, czy zakłady hazardowe. Pełna lista wykluczeń według kodów MCC dostępna jest w regulaminie. Jedno jest pewne, robiąc płatność w normalnym sklepie, bezproblemowo spełnicie warunki promocji. Pamiętajcie również o wyrażeniu organizatorowi zgody marketingowej podczas rejestracji. Co do rejestracji, możecie to zrobić na trzy sposoby:

 • bezpośrednio przez stronę programu Mastercard Bezcenne Chwile– klikając przycisk Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony,
 • za pomocą aplikacji PeoPay – znanej doskonale klientom banku,
 • za pośrednictwem bankowości elektronicznej na komputerze.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dla osób, które ukończyły już 26. rok życia, zasady prowadzenia rachunku są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej Mastercard po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne (autoryzowane poprzez aplikację PeoPay),
 • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przypadku przelewów internetowych,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,

Dodatkowo, spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu:

 • 0 zł za dwie wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz
 • 0 zł za wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Złota karta debetowa VISA Gold, czyli…

…powiew prestiżu bez wysokich kosztów. Oprócz bazowej karty debetowej Mastercard, możecie również wyrobić drugą kartę debetową do tego samego konta. To rzadka okazja do wyrobienia złotej karty, pomimo bycia standardowym klientem. Dotychczasowo, złote karty wydawane były wyłącznie dla klientów private bankingu, czyli osób o aktywach przekraczających milion złotych.

W ramach promocji kartę VISA Gold możecie mieć… za darmo. Jej wyrobienie jest bezpłatne. Co do kosztów miesięcznych, karta VISA Gold jest darmowa po wykonaniu 4 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przypadku niespełnienia tego warunku, miesięczny koszt karty to 9,99 zł. 

konto przekorzystne
Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.


Karta VISA Debit Gold zapewnia nielimitowane wypłaty z bankomatów Pekao S.A. za 0 zł. Standardowa opłata za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł. Jednak zapewniając miesięczne wpływy zewnętrzne na konto (z wyłączeniem wpłat gotówkowych) na kwotę co najmniej 5000 zł, wówczas wszystkie krajowe i zagraniczne bankomaty macie za darmo! Co ważne, kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Dla osób w wieku do 26 lat, użytkowanie karty VISA Gold jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów. Nie musicie spełniać żadnych warunków.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów