fbpx

Bank Millennium: solidne 270 zł premii w promocji konta!

Trwa do:
1 lutego 2021

Bank Millennium oferował różne konfiguracje promocji swojego bazowego produktu, jakim jest Konto 360º. Tym razem łączna premia przyjęła prawdopodobnie najkorzystniejszą wartość. Na łączną gratyfikację składa się 150 zł premii gotówkowej, karta podarunkowa Allegro o wartości 100 zł oraz 20 zł bonusu w ramach aplikacji Goodie. Oprócz tego możecie skorzystać z całej palety korzyści zapewnianych przez Bank Millennium: 50 zł do wykorzystania na Allegro za założenie konta dziecku, 100 zł premii za zakup ubezpieczenia samochodu oraz 300 zł (w formie voucherów Allegro) w akcji karty kredytowej. Wracając do samego konta, po spełnieniu prostych warunków zapewnia ono darmowe prowadzenie, obsługę karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Rachunek otworzycie i zamkniecie w pełni online. Po założeniu konta osobistego możecie też założyć konto firmowe (jeśli jesteście przedsiębiorcami). W tamtej promocji do zdobycia jest aż 500 zł premii.

Kto może zostać uczestnikiem promocji konta?

Bank Millennium stosuje dwa warunki uczestnictwa. Po pierwsze, z promocji może skorzystać osoba, która na dzień 22 grudnia 2020 roku (czyli dzień rozpoczęcia promocji) nie posiada jakiegokolwiek produktu Banku Millennium oraz nie jest wobec niej aktualnie procesowany wniosek o jakikolwiek produkt banku. Wymóg ten dotyczy również kwestii współposiadania, czy też pełnomocnictwa do rachunku lub innego produktu, a także poręczania kredytu.

Drugim z warunków uczestnictwa jest niekorzystanie dotychczasowo z jakiejkolwiek promocji Konta 360º. Chodzi tutaj o typowe akcje z premią na start, organizowane zazwyczaj we współpracy z zewnętrznymi partnerami, jak również o akcje własne banku (na wzór niniejszej promocji). Jeśli natomiast zdarzyło się Wam składać wniosek w takowej promocji, ale ostatecznie nie założyliście konta – bez problemu możecie wziąć udział w niniejszej akcji.

Jeśli powyższy warunek uczestnictwa wyklucza Was z promocji, na szczęście możecie skorzystać z innej akcji promocyjnej Konta 360º. Mianowicie chodzi o program „Lubię to polecam”, w którym zastosowano o wiele bardziej liberalne warunki uczestnictwa. W tym przypadku premia wynosi co prawda 80 zł, aczkolwiek okres karencji liczony jest 12 miesięcy wstecz. Przykładowo, w chwili pisania tego artykułu wystarczyło nie posiadać konta w Banku Millennium po 22 grudnia 2019 roku. Miejcie na uwadze fakt, iż obie promocje się ze sobą nie łączą!

Po założeniu konta w programie poleceń, możecie natomiast skorzystać z promocji Konta Junior (50 zł premii), promocji ubezpieczenia samochodu (100 zł bonusu) oraz promocji karty kredytowej (300 zł premii).

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o konto z premią znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru będziecie mieli dwie opcje konta – standardowe lub w wersji Student. W tym drugim przypadku nie musicie być tak naprawdę studentami, ponieważ jest to wyłącznie nazwa handlowa konta przeznaczonego dla osób w wieku do 26 lat. UWAGA – opcja założenia konta przez foto weryfikację dostępna jest wyłącznie podczas składania wniosku na smartfonie!

Na złożenie wniosku w promocji macie czas do 1 lutego 2021 roku. Tym razem promocja nie jest ograniczona pulą wniosków. Umowę możecie zawrzeć na trzy sposoby:

 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Ponadto, aby uzyskać prawo do otrzymania premii, do 31 maja 2021 roku musicie udać się do placówki i złożyć wzór podpisu wraz z okazaniem dowodu tożsamości,
 • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową,
 • w placówce banku (po wcześniejszym złożeniu wniosku online). Pamiętajcie tylko, aby było to dokończenie wniosku złożonego w promocji. Jeśli pracownik zacznie wypełniać wniosek na nowo – wówczas będzie to wniosek o standardowe konto poza promocją. Patrzcie na ręce doradcy 😉

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Po odebraniu premii zgody możecie oczywiście wycofać.

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe:

 • Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz
 • Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie).

Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet choćby w okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie.

Warunki uzyskania premii

Za samo podpisanie umowy o konto wraz z kartą debetową oraz wyrażenie zgód marketingowych otrzymacie: kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł oraz 20 zł w ramach aplikacji Goodie.

Natomiast 150 zł premii gotówkowej otrzymacie, jeśli spełnicie główne warunki, czyli:

 • zapewnicie łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonacie co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM.

Wymienione czynności należy spełniać w lutym, marcu, kwietniu oraz w maju 2021 roku (w każdym miesiącu z osobna). Ponadto w okresie do 31 maja 2021 roku co najmniej jedna płatność bezgotówkowa powinna być wykonana zbliżeniowo telefonem lub powinniście wykonać co najmniej jeden przelew tytułem comiesięcznej opłaty stałej (na przykład za prąd, Internet, telefon).

Pamiętajcie również o aktywacji aplikacji mobilnej w terminie do 31 maja 2021 roku. Aplikacja dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOS. 

Teraz technikalia. Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi oraz transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. 

Wydanie nagród w promocji konta 360º

Karta podarunkowa Allegro o wartości 100 zł trafi do Was bardzo szybko, bo już 26 lutego 2021 roku w postaci kodu SMS. Karta podarunkowa będzie ważna co najmniej 6 miesięcy od momentu przekazania.

Premia pieniężna o wartości 150 zł powędruje do Was w terminie do 30 czerwca 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

20 zł premii ekstra w aplikacji Goodie

Dodatkową nagrodę o wartości 20 zł otrzymacie w formie środków w aplikacji Goodie. Do 26 lutego 2021 roku otrzymacie SMS-a z kodem (ważnym 14 dni) oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, no chyba że już ją posiadacie. Wasze konto cashback zostanie doładowane kwotą 20 zł. Zgromadzone środki będziecie mogli przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu, po uzbieraniu na koncie cashback środków w wysokości co najmniej 21 zł. Oznacza to, iż wystarczy uzbierać złotówkę cashback'u (jakiś drobny zakup), by móc wypłacić saldo środków. W ten sposób przetestujecie usługę Goodie. Co do samej usługi Goodie cashback, pozwala ona regularnie otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w blisko 800 sklepach internetowych.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Korzyści wynikające z Konta 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i zapewnicie sobie zwolnienie z opłat.

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę debetową do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konto 360º dla Studentów (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

Szczegóły na temat opłat:

Jeśli będziecie chcieli zamknąć swoje konto, możecie to zrobić w oddziale, na infolinii lub przez bankowość online. Być może bank zaproponuje Wam przy okazji jakiś solidny moneyback w zamian za rezygnację z wypowiedzenia umowy 🙂 Więcej na temat zamykania konta w tym artykule.

50 zł za założenie Konta Junior

Jeśli dodatkowo założycie Konto Junior dla swojego dziecka w wieku do 18 lat (wieku minimalnego nie stwierdzono), wówczas możecie zdobyć kolejne 50 zł premii w postaci karty podarunkowej Allegro. Konto Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit (je też musicie założyć) wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Warunkiem udziału w tej części promocji jest fakt, iż wasze dziecko nigdy wcześniej nie mogło brać udziału w promocji Konta Junior w Banku Millennium.

Aby zdobyć 50 zł premii, wystarczy, że do 1 marca 2021 roku zasilicie nowo otwarte konto dziecka kwotą co najmniej 200 zł. Jeśli Wasze dziecko ukończyło 13 lat, oprócz zasilenia konta, wykonajcie również co najmniej 5 płatności kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM. Chodzi tu rzecz jasna o produkty płatnicze wydane do konta dziecka. Nagroda w postaci karty podarunkowej Allegro powędruje do Was do 31 marca 2021 roku w formie wiadomości SMS.

Promocja Konta Junior trwa do 1 lutego 2021 roku, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 5000 kont. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji „50 zł na Allegro za Konto Junior”.

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą Was kosztować od 0 zł do 5 zł.

300 zł premii w promocji karty kredytowej

Gdy już skutecznie założycie konto z premią, możecie dodatkowo dorobić nawet 300 zł w promocji karty kredytowej. Tym razem nagroda wydawana jest w formie kart podarunkowych Allegro. Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2018 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Promocja potrwa do 31 stycznia 2021 roku lub do wyczerpania puli 18.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Jednak to tak duża pula, iż raczej nie ma co się martwić jej wyczerpaniem. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną (już po założeniu konta osobistego). Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny. Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon, dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Do wyboru macie następujące karty:

 • Mastercard Impresja,
 • Millennium Mastercard,
 • Millennium Mastercard Gold.

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Pamiętajcie, iż minimalny limit kredytowy biorący udział w promocji to 3000 zł (dla karty Gold minimalny limit to 5000 zł).

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł.

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM o łącznej wartości 350 zł w każdym z czterech wymienionych okresów (w każdym z osobna):

 • dla wniosków złożonych w grudniu 2020 roku: styczeń, luty, marzec oraz kwiecień 2021 roku,
 • dla wniosków złożonych w styczniu 2021 roku: luty, marzec, kwiecień oraz maj 2021 roku.

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 1400 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Premia w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 300 zł zostanie wydana do końca maja lub do końca czerwca 2021 roku poprzez wiadomość SMS (w zależności, czy wniosek składaliście w grudniu, czy w styczniu). W dniu wydania nagrody, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania. Zakupy na Allegro z wykorzystaniem karty możecie wykonać do 30 kwietnia 2022 roku. Zatem nawet prezenty na kolejne święta się załapią 😉

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium”.

Karty kredytowe Banku Millennium

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 760 zł (bez limitu miesięcznego). Partnerzy dla karty Impresja:

 • Apart, Baldinini, Bershka, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home oraz w sklepach Carrefour choć na nieco innych zasadach.

Karty VISA Gold zapewniają natomiast: 

 • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
 • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – przydatne w każdej podróży zagranicznej.

100 zł premii w promocji ubezpieczenia OC/AC

Kolejną promocją dla aktualnych i nowych klientów Banku Millennium jest premia za wykupienie polisy ubezpieczenia komunikacyjnego Grupy ERGO Hestia. 

Akcja przeznaczona jest dla wszystkich obecnych klientów Banku Millennium oraz tych, którzy dopiero się nimi staną (zgarniając opisane wcześniej bonusy). Jedynym warunkiem jest posiadanie dostępu do bankowości elektronicznej oraz konta osobistego lub karty kredytowej Banku Millennium.

Bonusu nie otrzymacie natomiast w przypadku przedłużenia polisy ubezpieczeniowej wykupionej wcześniej za pomocą Banku Millennium.

 

Nagrodą w promocji jest 100 zł lub 50 zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie Allegro. 

 • 50 zł trafi do Was po wykupieniu samego OC dla swojego samochodu (minimalna wartość składki to 600 zł). 
 • 100 zł będzie nagrodą dla osób, które zdecydują się na zakup polisy OC+AC.

Promocja trwa do 28 lutego 2021 roku. Żeby otrzymać bonus, powinniście podjąć następujące kroki: 

Krok 1. Zalogujcie się do swojego konta i sprawdźcie, czy wyraziliście niezbędne zgody marketingowe. Jeśli zgody nie są zaznaczone – zróbcie to teraz. 

Krok 2. Do 28 lutego, za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej (aplikacji na telefon) złóżcie wniosek o polisę ubezpieczeniową dla Waszego samochodu (lub skutera czy motocykla). Linki do instrukcji zamieszczam w dalszej części. Składkę należy opłacić przelewem z konta w Banku Millennium lub za pomocą karty kredytowej. Bank zezwala też na płatność ratalną (maksymalnie 12 rat bez dodatkowych opłat). 

Krok 3. Oczekujcie na SMS z kodem do Allegro. Wiadomość otrzymacie najpóźniej do końca miesiąca, następującego po tym, w którym mogliście odstąpić od umowy. Jeśli więc czas na odstąpienie od Waszej umowy mija w lutym, kod otrzymacie do końca marca. 

Jak wykupić polisę w bankowości internetowej.

Jak wykupić polisę w aplikacji mobilnej.

Zgody marketingowe powinny zostać zaznaczone do momentu otrzymania premii. Przed przystąpieniem do promocji upewnijcie się, że numer telefonu podany w banku jest wciąż aktualny. Bank nie wyśle kodu ponownie, jeśli się zagapicie. 🙂 

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

A jeśli masz chwilę zobacz film z moim udziałem na kanale Przygody Przedsiębiorców:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów