fbpx

Bank Millennium: nawet 500 zł w promocji rachunku Mój Biznes + 2 lata prowadzenia konta gratis

Trwa do:
1 marca 2021
Dostępność wniosków
3000

Bank Millennium, oprócz nawet 350 zł premii w prowadzonej równolegle akcji Konta 360º i 300 zł w promocji karty kredytowej, postanowił skusić swoją ofertą także przedsiębiorców, dla których przygotował akcję specjalną. W ramach promocji Konta Mój Biznes, możecie zgarnąć aż 500 zł premii, podzielonej (tradycyjnie) na dwie części. Oprócz tego przez pierwsze 2 lata zostaniecie zwolnieni z opłaty za prowadzenie konta.

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców, prowadzących swoją firmę w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, zarejestrowanej w CEIDG.

Oprócz tego bank stosuje dwa wyłączenia. Pierwsze jest dość standardowe, ponieważ z akcji wykluczone są osoby, które są lub były stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub którejkolwiek ze spółek grupy Banku Millennium jako przedsiębiorca w ciągu ostatniego roku (licząc od dnia zawarcia umowy). Posiadając konto osobiste lub jakikolwiek inny produkt przeznaczony dla osób indywidualnych śmiało możecie skorzystać z niniejszej promocji. Ba, możecie najpierw otworzyć konto osobiste z 350 zł premii na start, by później w łatwy sposób dołożyć konto firmowe.

Druga z wykluczonych grup, to osoby, które otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student, pobierając premię, a następnie rozwiązały umowę i zamknęły rachunek. Prawdopodobnie bank chce w ten sposób pokazać, że najbardziej ceni sobie klientów lojalnych i to takim należy się specjalne traktowanie. 🙂 

Oczywiście nie wyklucza Was to z możliwości założenia konta Mój Biznes. Musicie jednak liczyć się z tym, że nie zostaniecie wtedy nagrodzeni premią. 

Jak założyć konto Mój Biznes

Aby założyć Konto Mój Biznes wraz z kartą VISA Mój Biznes, złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocjiUmowę zawrzecie w pełni online lub udając się do placówki banku. Na złożenie wniosku macie czas do 1 marca 2021 roku (chyba, że limit 3000 wniosków wyczerpie się wcześniej – organizator poinformuje o tym fakcie za pomocą strony promocyjnej).

Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie o wyrażeniu zgód na:

 • przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
 • otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Jak zdobyć 200 zł na start

Zgarnięcie pierwszej części premii nie powinno sprawić Wam żadnego kłopotu. W tym celu powinniście spełnić łącznie dwa warunki:

 • w trzech następujących po sobie miesiącach – w marcu, kwietniu i maju 2021 roku – powinniście wykonać przelew do ZUS w wysokości co najmniej 250 zł lub wykonać płatności kartą na łączną kwotę 500 zł ,
 • w każdym z wymienionych miesięcy otrzymać wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł.

Warto pamiętać: wpływy na konto muszą pochodzić spoza Banku Millennium. Zatem przelew z waszego konta osobistego lub firmowego, prowadzonego przez inny bank – bez problemu zapewni spełnienie warunków promocji. Jako, że kwota przelewu do ZUS-u została ustalona na 250 zł, z promocji mogą skorzystać nawet opłacający preferencyjne składki ZUS lub korzystające z Ulgi na start.

Warunki powinniście spełnić bezwzględnie w każdym z wymienionych miesięcy. Jeśli nie uda się Wam tego zrobić w którymkolwiek miesiącu, premia niestety przepadnie.

Ponadto pamiętajcie, aby wyrażonych zgód nie odwoływać do momentu wypłaty premii, czyli do 30 czerwca 2021 roku.

300 zł za terminal

Jeśli prowadzony przez Was biznes wymaga posiadania terminala płatniczego, możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: podpisać umowę najmu i zgarnąć przy okazji drugą, większą część premii w wysokości 300 zł. 

W tym celu powinniście udać się do placówki banku w celu sfinalizowania umowy, a następnie dopilnować, by do 31 maj 2021 roku Wasz terminal PayTel osiągnął wpływy na poziomie przynajmniej 1000 zł. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu transakcji bezgotówkowych.

Pamiętajcie również o 15-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium 🙂

Wypłata premii

Obie części premii trafią na Wasze konto najpóźniej 30 czerwca 2021 roku. Do tego czasu rachunek musi pozostać aktywny, a wymienione zgody “odhaczone”. Premia wypłacana jest w formie gotówki, więc z pieniędzmi będziecie mogli zrobić co tylko sobie wymarzycie.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Konto Mój Biznes i karta Visa Mój Biznes – opłaty

Przez pierwsze 24 miesiące możecie skorzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z Kontem dla Biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • szczegóły: Cennik usług dla przedsiębiorców

Kwestie podatkowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, by przedsiębiorcy mieli kilka kont firmowych. Takie rozwiązanie na pewno usprawnia przesyłanie pieniędzy i zapewnia lepszą płynność finansową. Niestety rachunki biznesowe różnią się nieco od tych dedykowanych osobom fizycznym. Przedsiębiorca, brnąc przez gąszcz biurokracji, nie może zapomnieć o samodzielnym opodatkowaniu dochodu z tytułu uzyskanych premii. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów