fbpx

Bank Millennium: 80 zł premii za założenie Konta 360º w programie poleceń – krótki okres karencji

Trwa do:
2 kwietnia 2021

W Banku Millennium co rusz startują kolejne akcje promujące Konto 360º. Problemem wymienionych akcji jest jednak bezwzględne wykluczenie osób, które kiedykolwiek brały udział w promocjach Banku Millennium. Receptą na tę sytuację jest program poleceń „Lubię to polecam”, który właśnie ruszył ze swoją VII edycją. W tym przypadku mamy do czynienia z krótkim okresem karencji wynoszącym jedynie 12 miesięcy oraz brakiem wykluczeń osób, które korzystały z dotychczasowych promocji Banku Millennium. Co prawda, wartość nagród jest tutaj nieco niższa, ale i tak jest się po co schylić. Mianowicie w najnowszej edycji programu możecie odebrać eKartę podarunkową Goodie o wartości 80 zł. Jest to niemal idealny substytut gotówki, ponieważ eKartę możecie zrealizować w każdym sklepie stacjonarnym lub internetowym w Polsce (eKartę dodaje się do aplikacji Goodie, a później można ją dodać do Google Pay lub Apple Pay). Po założeniu konta, sami będziecie mogli polecać promocję, dzięki czemu zarobicie 80 zł za każde skuteczne polecenie – bez żadnych limitów! Ponadto możecie zdobyć kolejne premie: 70 zł za założenie konta Junior, 300 zł z kartą kredytową, czy 500 zł dla przedsiębiorców. Co do samego produktu, Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku, zapewniający większość usług za darmo, bezpłatny pakiet assistance (przez pierwszy rok) oraz solidne konto oszczędnościowe na 1% w skali roku.

Kto może zdobyć premię za założenie konta

Premię za założenie konta może zdobyć osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Mało tego, wykluczenie dotyczy posiadania jakiegokolwiek innego produktu w Millennium Banku, na przykład karty przedpłaconej pre-paid, karty kredytowej, posiadania jednostek TFI, czy poręczania kredytu.

Przykładowo, podpisując umowę o Konto 360º 15 października 2020 roku, wszelkie umowy z Bankiem Millennium powinniście pozamykać przed 15 października 2019 roku. Dodatkowo z promocji nie mogą skorzystać osoby, które kiedykolwiek wcześniej założyły konto w ramach programu „Lubię to polecam”. Natomiast uczestnictwo w innych promocjach nie przeszkadza we wzięciu udziału w niniejszej akcji.

Jak założyć konto w promocji?

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od osoby uczestniczącej w programie poleceń Banku Millennium. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. Podczas wnioskowania o konto, pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (należy je utrzymać co najmniej do dnia wydania nagrody).

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

Na podpisanie umowy w promocji macie czas od 3 października 2020 roku do 2 kwietnia 2021 roku. Możecie to zrobić na trzy sposoby.

 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Ponadto, wybierając foto weryfikację, w celu otrzymania nagrody, w ciągu 30 dni musicie wybrać się do placówki by potwierdzić swoją tożsamość; lub
 • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową; lub
 • w placówce banku (po wcześniejszym złożeniu wniosku online). Pamiętajcie tylko, aby było to dokończenie wniosku złożonego w promocji. Jeśli pracownik zacznie wypełniać wniosek na nowo – wówczas będzie to wniosek o standardowe konto poza promocją. Patrzcie na ręce doradcy 🙂

Warunki promocji

Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród, wystarczy, że wykonacie płatności bezgotówkowe kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto. Mogą to być zarówno płatności stacjonarne, jak i internetowe. 

Jeśli zarówno polecający, jak i polecony wykonają swoje zadania, obie strony będą uprawnione do odbioru jednej z nagród:

 • eKarta podarunkowa Goodie o wartości 80 zł,
 • 4 bilety do kina Helios lub Multikino,
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł na empik.com,
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do Zalando (bezterminowy),
 • 3-miesięczna lokata na 2% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 15.000 zł.

eKarty podarunkowej Goodie, która jest „niemal premią pieniężną” i której cechy przedstawiam poniżej. Charakterystyki pozostałych promocji znajdziecie w regulaminie.

Kody wymienne na eKartę podarunkową otrzymacie w formie SMS. Maksymalny czas na aktywację kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 80 zł możecie wykorzystać w sklepach internetowych (dane karty dostępne są w aplikacji Goodie) oraz stacjonarnych – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub ApplePay. eKarta działa wyłącznie w sklepach na terenie Polski.

Odbiór nagrody

Wybór nagrody będziecie dostępny w bankowości online lub w aplikacji mobilnej w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków przez poleconego. Bank poinformuje Was o tym fakcie poprzez SMS i w bankowości elektronicznej. Ogólnie mówiąc, na każdym etapie będziecie otrzymywali SMS i wiadomość w poczcie wewnętrznej. Pod tym względem, program poleceń Banku Millennium jest najlepszym tego typu programem w Polsce.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu VII edycji programu.

Jak polecać konta?

Po założeniu konta możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie oferty swoim bliskim. Dla przypomnienia, za każde skuteczne polecenie możecie wybrać dowolną nagrodę ze wspomnianej wcześniej listy. Program poleceń nie ma limitów!

Osobą polecającą może być obecny posiadacz konta osobistego w Banku Millennium (wyłączając konto techniczne oraz niepełne formy posiadania konta jak np. pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej), który wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzyma je w okresie trwania programu.

Aby móc polecać rachunki Banku Millennium należy wygenerować swój unikalny kod polecenia w Millenecie, jednocześnie akceptując regulamin promocji. Kod otrzymacie w formie elektronicznej oraz SMS-em.

Konto 360 – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę debetową do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konta 360º dla Studentów (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku.

Więcej na temat promocji limitu w koncie w regulaminie oferty specjalnej “Limit w koncie osobistym za 0 zł”. Promocja trwa do 28 lutego 2021 roku.

70 zł za założenie Konta Junior

Jeśli dodatkowo założycie Konto Junior dla swojego dziecka w wieku do 18 lat (wieku minimalnego nie stwierdzono), wówczas możecie zdobyć kolejne 70 zł premii. Konto Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit (je też musicie założyć) wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Warunkiem udziału w tej części promocji jest fakt, iż wasze dziecko nigdy wcześniej nie mogło brać udziału w promocji Konta Junior w Banku Millennium.

 • 20 zł na konto cashback Goodie – wystarczy, że założycie konto swojemu dziecku w Millenecie do 31 października 2020 roku. Jeżeli Wasze dziecko ukończyło 13. rok życia, musi dodatkowo wykonać minimum 1 płatność zbliżeniową telefonem za pomocą HCE w terminie do 30 listopada 2020 roku. Nagrodę otrzymacie SMS-owo w formie kodu, w terminie do 31 grudnia 2020 roku. Ważność kodu to 14 dni od jego otrzymania. Realizacja kodu jest identyczna jak w przypadku promocji dla dorosłych.
 • 50 zł na eKarcie podarunkowej Goodie – nagroda trafi do Was, pod warunkiem, że do 30 listopada 2020 roku zasilicie nowo otwarte konto dziecka kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli Wasze dziecko ukończyło 13 lat, zasilicie konto kwotą minimum 100 zł i wykonacie co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (w tym zbliżeniowo telefonem) lub BLIKIEM. Ta nagroda również zostanie udostępniona w formie kodu SMS w terminie do 31 grudnia 2020 roku. W ciągu 60 dni od otrzymania SMS-a, wymieńcie kod na eKartę podarunkową w aplikacji Goodie. Będziecie mogli ją wykorzystać w dowolnym sklepie internetowym w Polsce oraz w sklepach stacjonarnych (w tym przypadku niezbędne będzie zaimplementowanie karty w Apple Pay lub Google Pay). Na wykorzystanie salda w ramach eKarty podarunkowej macie 12 miesięcy.

Promocja Konta Junior trwa do 31 października 2020 roku, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 5000 kont. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji „Powrót do szkoły”.

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą Was kosztować od 0 zł do 5 zł.

300 zł premii w promocji karty kredytowej

Gdy już skutecznie założycie konto z premią, możecie dodatkowo dorobić nawet 300 zł w promocji karty kredytowej. Tym razem nagroda wydawana jest w formie kart podarunkowych Allegro. Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2018 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Promocja potrwa do 31 października 2020 roku lub do wyczerpania puli 10.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną (już po założeniu konta osobistego). Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny.

Do wyboru macie następujące karty:

 • Mastercard Impresja,
 • Millennium Mastercard,
 • Millennium Mastercard Gold.

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Pamiętajcie, iż minimalny limit kredytowy biorący udział w promocji to 3000 zł (dla karty Gold minimalny limit to 5000 zł).

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł.

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM o łącznej wartości 300 zł w każdym z trzech wymienionych okresów (w każdym z osobna): listopad i grudzień 2020 roku oraz styczeń 2021 roku.

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 900 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Premia w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 300 zł zostanie wydana do końca lutego 2021 roku poprzez wiadomość SMS. W dniu wydania nagród, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania. Zakupy na Allegro z wykorzystaniem karty możecie wykonać do 28 lutego 2022 roku. Zatem nawet prezenty na kolejne święta się załapią 😉

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Październik z kartą kredytową”.

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 760 zł (bez limitu miesięcznego). Partnerzy dla karty Impresja:

 • Apart, Baldinini, Bershka, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home oraz w sklepach Carrefour choć na nieco innych zasadach.

Karty VISA Gold zapewniają natomiast: 

 • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
 • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – przydatne w każdej podróży zagranicznej.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów