Alior Bank: 100 zł premii za samą rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile! + nawet 840 zł premii w promocji konta osobistego!

Trwa do:
31 grudnia 2023
Dostępność wniosków
5675

Szacowana data zakończenia promocji to 11 grudnia 2023 roku. Tutaj znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat.

Alior Bank zorganizował właśnie świetną i niespodziewanie prostą promocję, w której możecie zdobyć 8000 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile, wymiennych na vouchery o wartości 100 zł. Co ciekawe, rejestracja karty Mastercard wydanej przez Alior Bank to jedyny warunek. Nie musicie wykonywać nawet żadnych płatności. Równocześnie możecie też skorzystać z innej akcji związanej z programem Mastercard, dzięki której zdobędziecie kolejne 8000 punktów powitalnych, tym razem wymiennych na vouchery o wartości 120 zł do wykorzystania w sieci do sklepów Carrefour. W obu promocjach mogą wziąć udział zarówno aktualni, jak i całkiem nowi klienci Alior Banku. W lepszej sytuacji jest zdecydowanie ta druga grupa, gdyż za założenie konta osobistego możecie otrzymać teraz cały katalog korzyści: 500 zł premii na start, do 240 zł zwrotu za płatności telefonem, 100 zł bonusu za zakup polisy OC/AC i konto oszczędnościowe z limitem do 200.000 zł i oprocentowaniem 6% w skali roku! Zbierając to wszystko do kupy, robi się z tego naprawdę solidna kwota. W niniejszym artykule skupimy się na szybkim bonusie w promocji Bezcenne Chwile, a w dedykowanym artykule znajdziecie szczegółową instrukcję dotyczącą promocji konta osobistego. Koniecznie się z nią zapoznajcie! Na chętnych, w promocji karty kredytowej, czeka z kolei nawet 900 zł premii na start w formie zwrotu za płatności!

Uczestnicy promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – edycja 3”

Jak już wspomniałem, w promocji może wziąć udział pełnoletni posiadacz karty Mastercard wydanej przez Alior Bank. Bez znaczenia, czy będzie to karta kredytowa czy debetowa. Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście swojej karty Alior Banku w programie, możecie to zrobić teraz. Z promocji wykluczone są jedynie te osoby, które zarejestrowały już w Bezcennych Chwilach jakąkolwiek kartę wydaną przez Alior Bank przed 1 grudnia 2023 roku. Posiadanie zarejestrowanych kart innego banku nie wyklucza Was z udziału w akcji.

Nie masz konta w Alior Banku? Zgarnij 500 zł premii!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w opisywanej akcji, ale nie dysponujecie kartą Alior Banku, możecie założyć nowe konto i osiągnąć dużo większy zysk! Czeka na Was:

  • rekordowe 500 zł premii na start,
  • do 240 zł zwrotu za płatności telefonem,
  • 100 zł bonusu za zakup polisy OC/AC,
  • 6% w skali roku na rachunku oszczędnościowym (do 200.000 zł)…

…oraz bezwarunkowe 0 zł za konto i kartę dla użytkowników Alior Pay! Szczegóły tej promocji znajdziecie w dedykowanym artykule!

Zasady promocji Alior Bank – jak odebrać 8000 punktów?

Promocja potrwa w okresie do 31 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania puli 5675 nagród (jedna nagroda to 8000 punktów). Informacja o wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić na stronie banku (w zakładce Promocje) co najmniej jeden dzieñ przed prognozowanym zakończeniem puli. W wymienionym wcześniej okresie należy:

  1. Założyć konto z kartą i premią w wysokości 500 zł (jeśli jeszcze go nie posiadacie – jeśli macie już rachunek, po prostu przejdźcie dalej),
  2. Zarejestrować kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile – możecie zrobić to w bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie programu.

I to wszystko. Nie ma innych warunków do spełnienia! Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 30 dni roboczych od chwili przystąpienia do programu/rejestracji karty. Ich termin ważności to aż 3 miesiące – po tym czasie punkty wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co je wymienić?

Na co można wymienić otrzymany bonus? W programie dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 100 zł lub 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.

Przykładowo jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów