fbpx

Bank Millennium: 300 zł premii za założenie konta w aplikacji mobilnej

Trwa do:
30 października 2020
Dostępność wniosków
1000

Bank Millennium nie zwalnia tempa! Do zestawu październikowych promocji dołącza kolejna akcja, dotycząca Konta 360° oraz Konta 360° Student. Głównym warunkiem uzyskania nagrody jest założenie jednego z wymienionych rachunków za pomocą aplikacji mobilnej – szybko i wygodnie. Na 300 zł premii składa się pierwsza część w wysokości 200 zł – za zasilenie konta i wykonanie trzech płatności kartą lub za pomocą BLIK – oraz 100 zł ekstra za spełnienie banalnego warunku, czyli wykonania trzech płatności zbliżeniowych telefonem. To chyba pierwsza sytuacja, w której Bank Millennium pozwala zarobić „prawdziwe 300 zł”, a nie zakamuflowane w ramach dodatkowych ofert. Jeśli jednak czujecie niedosyt, spodoba Wam się fakt, że kolejne 300 zł (w formie bonów do Allegro) zgarniecie w osobnej promocji karty kredytowej. Z kolei dodatkowe 70 zł trafi do Was, jeśli założycie swojemu dziecku Konto Junior. Wszystkie możliwości omówiłem dla Was w dzisiejszym artykule.

Uczestnicy promocji

Bank Millennium stosuje dwa warunki uczestnictwa. Po pierwsze, z promocji może skorzystać osoba, która na dzień 1 października 2020 roku (czyli dzień rozpoczęcia promocji) nie posiada jakiegokolwiek produktu Banku Millennium oraz nie jest wobec niej aktualnie procesowany wniosek o jakikolwiek produkt banku. Wymóg ten dotyczy również kwestii współposiadania, czy też pełnomocnictwa do rachunku lub innego produktu, a także poręczania kredytu.

Drugim z warunków uczestnictwa jest niekorzystanie dotychczasowo z jakiejkolwiek promocji Konta 360º. Chodzi tutaj o typowe akcje z premią na start, organizowane zazwyczaj we współpracy z zewnętrznymi partnerami, jak również o akcje własne banku (na wzór niniejszej promocji). Jeśli natomiast zdarzyło się Wam składać wniosek w takowej promocji, ale ostatecznie nie założyliście konta – bez problemu możecie wziąć udział w niniejszej akcji.

Jak wziąć udział w promocji

Jednym z warunków wzięcia udziału w akcji Banku Millennium jest założenie promowanego konta za pomocą aplikacji mobilnej. Waszym pierwszym krokiem powinno więc być pobranie aplikacji Banku Millennium. Żeby to zrobić, przejdźcie na stronę promocyjną i kliknijcie przycisk – Pobierz aplikację. Zostaniecie przeniesieni na kolejną stronę. Wystarczy, że klikniecie w ikonę sklepu z aplikacjami, z którego korzystacie (AppStore lub GooglePlay) i rozpoczniecie pobieranie. 

Po zakończeniu tej czynności, otwórzcie aplikację i kliknijcie przycisk Otwórz konto. Proces rozpocznie się od wyboru rodzaju rachunku i sposobu podpisania umowy. W tej promocji umowę zawrzecie wyłącznie za pośrednictwem foto-weryfikacji, czyli za pomocą selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Pamiętajcie, że otwierając konto za pomocą selfie, w terminie do 29 stycznia 2021 roku powinniście udać się do banku i osobiście potwierdzić swoje dane. 

Co do samego Konta 360° Student – możecie skorzystać z tej oferty nawet wtedy, jeśli nie jesteście studentami. Rachunek nazywa się tak, ponieważ jest przeznaczony dla osób do 26. roku życia.

Dalsze kroki to po prostu uzupełnienie prostego formularza z danymi osobowymi. Czynność rutynowa i znana Wam wszystkim. 🙂

Na wykonanie opisanych kroków macie czas do 30 października 2020 roku lub do wyczerpania puli 1000 kont. Jeśli strona promocyjna funkcjonuje bez zmian, oznacza to, że nadal dostępne są jeszcze nagrody. W tym samym terminie powinniście również aktywować aplikację mobilną – już jako posiadacze konta w Banku Millennium. 

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Po odebraniu premii zgody możecie oczywiście wycofać.

Rachunek gotowy? Przejdźmy więc do zarabiania pieniędzy!

 

Jak uzyskać pełne 300 zł

Premia, standardowo już, podzielona została na dwie części. Zdobycie każdej z nich będzie wymagało od Was spełnienia niezbyt wymagających warunków.

Część pierwsza – 200 zł

Główna transza nagrody trafi do Was, jeśli:

  • w listopadzie i grudniu (2020 roku) oraz styczniu (2021 roku) zasilicie swoje konto na kwotę minimum 1000 zł
  • w każdym z trzech wymienionych miesięcy wykonacie po jednej płatności kartą lub za pomocą BLIKA

Część druga – dodatkowe 100 zł 

Zgarnięcie dodatkowych 100 zł jest tak proste, że aż trzeba z tego skorzystać. Bonusowa premia trafi do Was, jeśli w każdym z trzech z wymienionych miesięcy, jedną z premiowanych transakcji wykonacie zbliżeniowo za pomocą swojego telefonu. Pamiętajcie, że urządzenie musi być do tego celu wyposażone w moduł NFC. Więcej na temat płatności zbliżeniowych telefon pod tym linkiem.

Teraz technikalia. Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi oraz transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. 

Przekazanie premii

Jeśli uda Wam się spełnić wszystkie warunki (liczę na to, że tak się stanie), to bank wypłaci Wam premię najpóźniej 26 lutego 2021 roku. Wasze konto zostanie zasilone na kwotę 300 zł. Będziecie mogli wypłacić, przelać lub wydać te pieniądze na dowolny cel. 

Nie musicie także przejmować się kwestiami podatkowymi. Premie bankowe w tej wysokości są zwolnione z opłacania jakiejkolwiek państwowej daniny. 

Jeśli będziecie chcieli zamknąć swoje konto, możecie to zrobić w oddziale, na infolinii lub przez bankowość online. Być może bank zaproponuje Wam przy okazji jakiś solidny moneyback w zamian za rezygnację z wypowiedzenia umowy Więcej na temat zamykania konta w tym artykule.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto 360º – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i zapewnicie sobie zwolnienie z opłat.

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł zł za prowadzenie konta,

 0 zł zł za kartę debetową do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konta 360º dla Studentów (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

– 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

– 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

Szczegóły na temat opłat:

70 zł za założenie Konta Junior

Jeśli dodatkowo założycie Konto Junior dla swojego dziecka w wieku do 18 lat (wieku minimalnego nie stwierdzono), wówczas możecie zdobyć kolejne 70 zł premii. Konto Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit (je też musicie założyć) wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Warunkiem udziału w tej części promocji jest fakt, iż wasze dziecko nigdy wcześniej nie mogło brać udziału w promocji Konta Junior w Banku Millennium.

  • 20 zł na konto cashback Goodie – wystarczy, że założycie konto swojemu dziecku w Millenecie do 31 października 2020 roku. Jeżeli Wasze dziecko ukończyło 13. rok życia, musi dodatkowo wykonać minimum 1 płatność zbliżeniową telefonem za pomocą HCE w terminie do 30 listopada 2020 roku. Nagrodę otrzymacie SMS-owo w formie kodu, w terminie do 31 grudnia 2020 roku. Ważność kodu to 14 dni od jego otrzymania. Realizacja kodu jest identyczna jak w przypadku promocji dla dorosłych.
  • 50 zł na eKarcie podarunkowej Goodie – nagroda trafi do Was, pod warunkiem, że do 30 listopada 2020 roku zasilicie nowo otwarte konto dziecka kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli Wasze dziecko ukończyło 13 lat, zasilicie konto kwotą minimum 100 zł i wykonacie co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (w tym zbliżeniowo telefonem) lub BLIKIEM. Ta nagroda również zostanie udostępniona w formie kodu SMS w terminie do 31 grudnia 2020 roku. W ciągu 60 dni od otrzymania SMS-a, wymieńcie kod na eKartę podarunkową w aplikacji Goodie. Będziecie mogli ją wykorzystać w dowolnym sklepie internetowym w Polsce oraz w sklepach stacjonarnych (w tym przypadku niezbędne będzie zaimplementowanie karty w Apple Pay lub Google Pay). Na wykorzystanie salda w ramach eKarty podarunkowej macie 12 miesięcy.

Promocja Konta Junior trwa do 31 października 2020 roku, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 5000 kont. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji „Powrót do szkoły”.

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą Was kosztować od 0 zł do 5 zł.

300 zł premii w promocji karty kredytowej

Gdy już skutecznie założycie konto z premią, możecie dodatkowo dorobić nawet 300 zł w promocji karty kredytowej. Tym razem nagroda wydawana jest w formie kart podarunkowych Allegro. Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2018 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Promocja potrwa do 31 października 2020 roku lub do wyczerpania puli 10.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną (już po założeniu konta osobistego). Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny.

Do wyboru macie następujące karty:

  • Mastercard Impresja,
  • Millennium Mastercard,
  • Millennium Mastercard Gold.

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Pamiętajcie, iż minimalny limit kredytowy biorący udział w promocji to 3000 zł (dla karty Gold minimalny limit to 5000 zł).

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł.

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM o łącznej wartości 300 zł w każdym z trzech wymienionych okresów (w każdym z osobna): listopad i grudzień 2020 roku oraz styczeń 2021 roku.

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 900 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Premia w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 300 zł zostanie wydana do końca lutego 2021 roku poprzez wiadomość SMS. W dniu wydania nagród, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania. Zakupy na Allegro z wykorzystaniem karty możecie wykonać do 28 lutego 2022 roku. Zatem nawet prezenty na kolejne święta się załapią 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Październik z kartą kredytową”.

Karty kredytowe Banku Millennium

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 760 zł (bez limitu miesięcznego). Partnerzy dla karty Impresja:

  • Apart, Baldinini, Bershka, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home oraz w sklepach Carrefour choć na nieco innych zasadach.

Karty VISA Gold zapewniają natomiast: 

  • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
  • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – przydatne w każdej podróży zagranicznej.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów