fbpx

Santander Bank Polska: 6800 punktów o wartości 100 zł za zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile!

Trwa do:
30 listopada 2020

Program lojalnościowy Mastercard omawiałem na łamach bloga już wielokrotnie. Marka, dbając o ciągły wzrost popularności projektu, organizuje cykliczne akcje, zachęcające do rejestracji. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do przyszłych klientów Santander Bank Polska. Za dodanie karty płatniczej Mastercard w programie Bezcenne Chwile i wykonanie płatności bezgotówkowej otrzymacie niemal od ręki 6800 punktów, wymiennych na vouchery i nagrody rzeczowe o wartości około 100 zł! Łącząc to z trwającą aktualnie promocją Konta Jakie Chcę, zgarniecie 350 zł na start oraz premię o wartości 50 zł dla dziecka. Zaczynajmy! 

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji może zostać każda pełnoletnia osoba, która gotowa jest do założenia konta osobistego w Santander Bank Polska i rejestracji w programie Bezcenne Chwile (i nie była uczestnikiem programu przed 1 października 2020 roku). Jak zawsze, regulamin dotyczący promocji Priceless Specials jest nieprecyzyjny. Moim zdaniem chodzi tu o nie bycie uczestnikiem programu, ale wyłącznie dla danego banku – w tym przypadku Santander Bank Polska. Być może dotyczy to uczestnictwa w programie ogólnie, ciężko stwierdzić – warto próbować!

Zakładanie konta dla samych punktów jest bez sensu. Dlatego żeby zgarnąć 250 zł premii za konto, będziecie musieli spełnić jeszcze inne warunki. O tym napisałem w dedykowanym artykule

Zasady promocji

W okresie trwania promocji, czyli do 30 listopada 2020 roku, należy zawrzeć z Santander Bank Polska umowę o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową Mastercard.

W tym samym terminie powinniście zarejestrować otrzymaną kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Możecie to zrobić na oficjalnej stronie programu. Kluczowe jest wyrażenie zgody na kontakt ze strony organizatora za pomocą wybranej metody.

We wskazanym terminie powinniście choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej Santander lub bankowości internetowej. 

Aby otrzymać punkty, za pomocą zarejestrowanej karty powinniście wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową. Jej wartość nie ma znaczenia. Znaczenie ma jednak miejsce, w którym użyjecie karty. Nie zostaną zaliczone płatności anulowane lub zwrócone oraz te, wykonane na rzecz podmiotów hazardowych czy ubezpieczeniowych. Niemożliwe jest także tak zwane przeniesienie salda, czyli płatność zasilająca Wasze portfele w innych aplikacjach. Pełna lista wykluczeń (kodów MCC) znajduje się w regulaminie (na końcu artykułu). Robiąc „standardowe zakupy” nie musicie się niczego obawiać. Na wykonanie płatności będziecie mieli 30 dni od momentu rejestracji. 

Promocja może skończyć się wcześniej, jeśli przewidziana pula 8600 nagród (każda po 6800 punktów) zostanie wyczerpana. O wykorzystaniu puli organizator poinformuje za pomocą strony promocji

Przekazanie punktów

Nagrodę, w postaci 6800 punktów, otrzymacie najpóźniej po 10 dniach roboczych od momentu spełnienia warunków promocji. Zostaną one doliczone do Waszego konta w programie. Od tego momentu będziecie mieli 2 miesiące, by zastanowić się, na co je wymienić. Po tym czasie stracą swoją ważność. 

Na co można wymienić 6800 punktów

Jeśli zastanawiacie się, na co można wymienić 6800 punktów, podam Wam kilka przykładów nagród dostępnych w katalogu w dniu powstawania artykułu, czyli 8 października 2020 roku:

  • Voucher o wartości 50 zł do Empik.com – 3400 punktów,
  • Voucher o wartości 50 zł do Decathlon – 3400 punktów,
  • Doładowanie portmonetki SkyCash o wartości 20 zł – 1000 punktów,
  • Zakupy we Frisco.pl o wartości 50 zł – 3400 punktów,
  • Bilet do Multikina – 800 punktów,
  • 100 zł do wykorzystania na rezerwacje noclegu w SlowHop.com – 4000 punktów, 
  • Darowizna o wartości 100 zł na rzecz WWF – 6700 punktów.


Jak widzicie, 6800 punktów, w przypadku niektórych nagród, może mieć wartość przekraczającą 100 zł. 

Każdemu uczestnikowi, który spełni wszystkie warunki, przysługuje jednorazowa premia w wysokości 6800 punktów. Premia (ani późniejsza wymiana punktów na nagrody) nie jest opodatkowana. O tym, jak przy okazji zarobić dodatkowe 250 zł napisałem tutaj

Szczegóły w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów