fbpx

Wypróbuj serwis Walutomat.pl, odbierz kartę podarunkową empik.com o wartości 30 zł i zawalcz o smartfona Samsung Galaxy S10!

W cieniu rywalizacji zagranicznych fintechów, warto zwrócić uwagę, iż na rodzimym rynku również posiadamy innowacyjne podmioty ułatwiające rozliczenia walutowe. Możemy do nich zaliczyć między innymi serwis internetowy Walutomat.pl, który właśnie obchodzi swoje 10. urodziny! Jednak zamiast przyjmować prezenty, walutowy solenizant postanowił je… rozdawać. Otóż Walutomat.pl przekaże Wam voucher do empik.com o wartości 30 zł pod warunkiem, iż wypróbujecie jego usługi i za pośrednictwem serwisu wymienicie 300 jednostek dowolnej waluty (do wyboru macie: USD, EUR, GBP oraz CHF). Platforma Walutomat.pl zapewni Wam przy okazji bardzo korzystne kursy, ponieważ wymiana walut następuje pomiędzy uczestnikami platformy. Warto się jednak pospieszyć. Nagrody przewidziane są dla 200 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

 

 

Zasady promocji z Ekartą podarunkową do empik.com

Akcja przeznaczona jest dla nowych użytkowników serwisu Walutomat.pl, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie promocji i utworzą konto użytkownika. Nowi klienci to osoby, które nie posiadały w nim kiedykolwiek konta jako osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.

Urodzinowa balanga trwa od 14 listopada 2019 roku do 15 grudnia 2019 roku, jednak może zakończyć się przed czasem. Otóż Walutomat.pl postanowił zaprosić na swoją imprezę wyłącznie 200 gości. Zatem w przypadku przedwczesnego zakończenia akcji (czytaj: wyczerpania puli 200 nagród), formularz zostanie po prostu zamknięty i nie będzie przyjmował nowych wniosków, a ostatni zgasi światło 😉

 

Głównym warunkiem zdobycia Ekarty empik.com jest zlecenie kupna lub sprzedaży co najmniej 300 jednostek danej waluty (do wyboru macie USD/EUR/GBP/CHF). Przykładowo możecie zakupić 300 USD lub zakupić, a następnie odsprzedać 150 euro.

 

Jak otrzymam prezent z okazji 10. urodzin Walutomat.pl?

Po spełnieniu warunków promocji, kartę podarunkową otrzymacie mailowo do 22 grudnia 2019 roku, czyli jeszcze przed świętami. Na zakup książek, płyt, zabawek, czy czego tam jeszcze chcecie macie czas do 30 października 2020 roku. Ekarta podarunkowa ma charakter wielokrotnego użytku (nie wydaje się z niej reszty). W przypadku przekroczenia salda voucheru, nadwyżkę można opłacić tradycyjnie, na przykład przelewem lub kartą. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

A jak zdobyć nagrodę specjalną?

Oprócz premii gwarantowanej, organizator przewidział również nagrodę ekstra w postaci smartfona Samsung Galaxy S10. Aby móc robić wysokiej jakości selfie, musicie najpierw wykazać się jednak kreatywnością. W tym celu odpowiedzcie na pytanie konkursowe, które brzmi: „Jak widzisz przyszłość wymiany walut za 10 lat”? Nagroda powędruje do osoby, której odpowiedź według jury będzie najbardziej kreatywna. Aż się boję, co wy tam nawymyślacie. Walutowy czip zaszczepiony z tyłu głowy? Brrr…

 

Co do aspektów technicznych, swoją odpowiedź umieśćcie na dedykowanej stronie promocji podczas rejestracji do serwisu Walutomat.pl. Wartość nagrody robi wrażenie, ponieważ wynosi aż 2768 zł. Na szczęście od uzyskanej nagrody nie będziecie musieli uiszczać żadnych podatków. Tymi kwestiami zajmie się na szczęście organizator promocji. Zwycięzca otrzyma maila od organizatora do 22 grudnia 2019 roku z informacją o przyznaniu nagrody, a także prośbą o adres do wysyłki oraz danymi niezbędnymi do uiszczenia podatku od nagrody. Jedynym zadaniem laureata będzie udzielenie odpowiedzi w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości. Natomiast sama wysyłka smartfona odbędzie się w ciągu kolejnych 7 dni za pośrednictwem firmy kurierskiej 🙂

 

 

 

 

Czym jest serwis Walutomat.pl?

Walutomat to pośrednik gwarantujący płynne oraz bezpieczne przeprowadzenie transakcji wymiany walut pomiędzy jego użytkownikami. Dzięki niemu macie pewność, iż zakupiona waluta, jakby nie było od obcej osoby, trafi na Wasze konto. Walutomat pobiera za swoje usługi standardową prowizję wynoszącą 0,2% wartości transakcji. Spready (wynikające z kursów ustalanych przez użytkowników) są mikroskopijne, wynoszą mniej niż 1 grosz w przypadku wszystkich kursów walut obsługiwanych przez Walutomat (EUR, USD, CHF, GBP ).

 

W Walutomacie możecie wymieniać środki na dwa sposoby. Albo bezpośrednio przelewem z waszego konta, po czym „wymienione środki” wracają do Was, lub poprzez utworzenie elektronicznego portfela (w ramach rachunków walutowych skupionych w waszym e-portfelu). Po zasileniu danego konta (na przykład konta złotówkowego, w celu zakupu waluty obcej) użytkowanie serwisu jest bardzo intuicyjne. Osobiście korzystałem z wymiany poprzez portfel, wybierając najlepszą aktualnie propozycję, dzięki czemu transakcja została zrealizowana natychmiastowo. Innym rozwiązaniem jest wystawienie własnej pozycji i oczekiwanie na chętnego do realizacji.

 

 

Jeśli chodzi o wypłatę z Walutomatu, obsługuje on wszystkie banki w Polsce. Jednak bezpłatne przelewy walutowe mogą być zlecane do klientów banków: Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Bank Millennium, mBank korporacyjny (mBank detaliczny – 5 zł), Santander Bank, Pekao SA, PKO BP, Inteligo, ING Bank Śląski, BGŻ BNP Paribas. Z racji, iż Walutomat posiada własne rachunki w tych bankach, realizowane są one natychmiastowo. Do pozostałych banków przelewy realizowane są standardowo, opłaty zaś wynoszą odpowiednio 0 zł – PLN, 4 zł – EUR, 9 zł – pozostałe (opłata za każdy przelew). Walutomat ostrzega, iż niektóre banki pobierają opłaty za przyjęcie przelewów walutowych. W praktyce nie spotkałem się z takim działaniem, ale może macie inne doświadczenia?

Szczegóły w Tabeli Opłat (ostatnie strony regulaminu).

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów