Santander Bank: Money Mania, czyli rekordowe 200 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę oraz 230 zł bonusu w pozostałych promocjach banku

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Santander Bank bije rekord pod względem wysokości premii gotówkowej za założenie Konta Jakie Chcę! W najnowszej odsłonie akcji Money Mania do zdobycia jest aż 200 zł premii w formie przelewu na konto. Tak mocno akcentuję ten fakt, ponieważ dotychczasowo Santander wolał raczyć nas voucherami, na przykład do sklepów Biedronka. No dobrze, skupmy się jednak na najnowszej promocji. Aby zdobyć bonus wystarczy tak naprawdę założyć konto po czym zapewnić wpływ na łączną kwotę 1000 zł oraz wykonać 3 płatności kartą na dowolną kwotę. Premię startową będziecie mogli łatwo powiększyć o dodatkowe 80 zł, jeśli podczas wnioskowania użyjecie kodu polecenia oraz spełnicie dodatkowe, choć niezbyt wygórowane warunki. Jeszcze więcej, bo 150 zł premii ekstra wpłynie na wasze konto w przypadku zapewniania wpływów na konto w postaci wynagrodzenia, emerytury lub innego stałego świadczenia. Zatem do ugrania jest 200 zł, 280 zł, a nawet 430 zł łącznej premii. Konto możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera, zaś wypowiedzenie umowy dostępne jest z poziomu bankowości elektronicznej. Konto Jakie Chcę to solidny rachunek zapewniający darmowe prowadzenie oraz nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Zgodnie z regulaminem, w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego w Santander Banku w okresie po 20 listopada 2018 roku. Natomiast posiadanie dowolnego innego produktu w Santanderze jak na przykład konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt na szczęście nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział w akcji, na początek dołączcie do akcji na dedykowanej stronie promocji, klikając Weź udział, po czym zarejestrujecie lub zalogujecie się w Money Manii. W przypadku rejestracji, wystarczy, że podacie imię, nazwisko, adres e-mail, hasło a także zaakceptujecie wszystkie cztery okienka. Na podany adres e-mail otrzymacie link aktywacyjny. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni z powrotem na stronę promocji, co będzie równoznaczne z aktywacją waszego profilu. Natomiast osoby, które korzystały już z poprzednich edycji promocji Money Mania nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy samo zalogowanie na dedykowanej stronie promocji.

Po zalogowaniu się w profilu, złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową po kliknięciu w Wyślij wniosek. Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 14 listopada do 20 grudnia 2019 roku. Pamiętajcie, iż we wniosku o konto należy użyć tego samego adresu e-mail, co podczas rejestracji w promocji. Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. Podczas wnioskowania należy załączyć fotkę lub skan dowodu osobistego. Ewentualnie ksero dowodu przekażecie kurierowi.

Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić następujące zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku,
 • na kontakt w celach marketingowych,
 • na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej.

Aby ułatwić Wam zadanie, poniżej przedstawiam screen obrazujący, które zgody należy zaznaczyć, aby zapewnić sobie udział w promocji

Ostateczny termin na podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera to 10 stycznia 2020 roku. Wizyta kuriera będzie poprzedzona telefonem z banku w celu umówienia wizyty w dogodnym miejscu i czasie (na przykład w domu, w pracy lub w szkole). Po podpisaniu dokumentów wrócą one do banku. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, informację o aktywacji rachunku otrzymacie mailowo i SMS-owo.

Po podpisaniu umowy, do 31 stycznia 2020 roku koniecznie uzupełnijcie numer konta do wypłaty premii po zalogowaniu na stronie Money Manii. Organizator nie będzie przypominał o tym obowiązku, zatem warto go sobie gdzieś zanotować, na przykład ustawić przypomnienie w telefonie.

200 zł łatwej premii na start oraz finalizacja promocji

Gdy wasze konto będzie już aktywne, wystarczy, że do 10 lutego 2020 roku zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz wykonacie minimum trzy transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę. Co do przelewu, może on pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku.

Po spełnieniu warunków, premia zostanie wypłacona na aktywne Konto Jakie Chcę do 10 kwietnia 2020 roku. Wcześniej, bo do 20 marca 2020 roku organizator powiadomi Was mailowo o uzyskaniu prawa do wypłaty nagrody.

Szczegóły w zaktualizowanym regulaminie promocji Money Mania 21.

80 zł ekstra w ramach programu poleceń

Otwierając konto w promocji Money Mania, możecie w łatwy sposób uzyskać dodatkowe 80 zł premii w ramach programu poleceń. W celu zdobycia premii ekstra, w odpowiednim polu we wniosku wpiszcie kod polecenia (screen poniżej). Możecie użyć mojego kodu polecenia 1008552568 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego.

W przypadku programu poleceń, bank stosuje zbliżony, choć nieco inny “okres karencji”. Mianowicie, definicja nowego klienta ustalona jest według daty 1 października 2018 roku.

Aby zdobyć 80 zł bonusu, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (na przykład sklepy lub stacje benzynowe), jak i w Internecie (na przykład Allegro, sklepy internetowe lub zakupy w aplikacjach mobilnych),
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu powyższych warunków. Przykładowo, jeśli konto założycie w listopadzie, a do końca grudnia wykonacie płatności, wówczas premię otrzymacie jeszcze w styczniu 2020 roku.

Więcej informacji na temat programu poleceń w dedykowanym artykule oraz w regulaminie programu poleceń (ważny od 1 października 2019 roku).

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander Bank umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami.

Promocja „150 zł za wynagrodzenie” – edycja V

Promocję Money Mania możecie również śmiało połączyć z wewnętrzną akcją banku „150 zł za wynagrodzenie”. W tym przypadku uczestnikiem promocji może być osoba, która po 1 listopada 2018 roku nie posiadała konta osobistego w Santander Banku (również pod brandem BZ WBK). 

Po założeniu rachunku, złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, w ciągu 3 kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnijcie wpływy wynagrodzenia na kwotę co najmniej 1000 zł!

Do promocji możecie przystąpić do 31 stycznia 2020 roku (do tego dnia należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia), zaś wpływy należy zapewniać w trzech kolejnych miesiącach po złożeniu dyspozycji. Premia zostanie wypłacona do 30 maja 2020 roku pod warunkiem, iż w tym dniu będziecie posiadali aktywne konto.

Co ważne, regulaminowe wynagrodzenie to nie tylko typowy wpływ pensji, ale również renta, emerytura, czy też inne świadczenie. Potwierdza to zapis regulaminu:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Szczegóły: regulamin promocji „150 zł za konto wynagrodzeniem – V edycja”.

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, po otwarciu konta należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury (mogą być one wystawione wyłącznie na posiadacza Konta Jakie Chcę). Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie słowo „faktura” i pojawi się Wam opcja do dodania faktury w promocji. W formularzu  oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy. W tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku. W tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę?

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, nic nie stoi na przeszkodzie. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 2 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Banku jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00).

W powyższe sposoby zamkniecie również kartę wydaną do rachunku.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów