Kupujecie dziecięce zabawki? Jeśli tak to czeka na Was 50 zł zwrotu za produkty firmy Vtech!

Jak możemy wyczytać w Internecie, Vtech to największy w Stanach Zjednoczonych, ale i w Europie producent zabawek elektronicznych dla najmłodszych. Pionierskie rozwiązania wdrażane w produkcję bezsprzecznie wyznaczają preferencje światowe w zakresie edukacyjnych rekwizytów używanych w zabawie przez dzieci. Dodatkowo bezpieczeństwo, które stanowi kluczowy aspekt produktu finalnego, współgra z funkcjonalnością, efektownym wzornictwem i najwyższą jakością. Dzięki temu produkowane przez Vtech zabawki spełniają wszystkie potrzeby naszych pociech łącząc w sobie kwintesencję treści prawidłowo dobranych do wieku i umiejętności dziecka. Tyle we wstępie, teraz konkrety. Kupując jedną zabawkę firmy Vtech za minimum 99,99 zł macie szansę odebrać aż 50 zł zwrotu! Oznacza to, że za produkt najwyższej jakości zapłacicie jedynie 49 zł! Czyż nie jest to kusząca opcja? 🙂 Oprócz testu zabawek Vtech, na blogu znajdziecie jeszcze informacje dotyczące testów innych ciekawych marek jak Axe, Actimel, Purina, czy Glade. Blogowa wyszukiwarka pomoże Wam je zlokalizować. Dzięki temu podczas jednych zakupów będziecie mogli skorzystać z kilkukrotnych zwrotów!

 

 

Co nieco na temat marki Vtech

Jeżeli jesteście rodzicami z pewnością znacie produkty firmy Vtech i wiecie, że każda zabawka to moc możliwości! Edukacja poprzez zabawę to podstawowy cel jakim kierujecie się dobierając zabawki dla swoich milusińskich. Innowacyjne technologie zastosowane w procesie produkcji zachęcają dzieciaki do poznawania otaczającego je świata już od pierwszych miesięcy życia.

Jak mówi popularne przysłowie „reklama dźwignią handlu” – w myśl tego stwierdzenia firma Vtech postawiła na dość niekonwencjonalną formę sprzedaży. Promocyjne rozwiązanie wprowadzone w ostatnim czasie z pewnością Was zaciekawi. We współpracy ze znaną i lubianą agencją Smolar powstał innowacyjny pomysł testowania asortymentu producenta przez kolejnych klientów, którzy do tej pory nie byli przekonani co do jakości tej marki. Pomysł okazał się w stu procentach trafiony!

 

 

 

 

Zasady promocji

Jak każda promocja wdrażana przez agencję Smolar i tym razem zasady są bardzo przejrzyste i zrozumiałe dla każdego. Mianowicie cały ambaras w tym, że kupujecie jedną dowolną zabawkę marki Vtech za minimum 99,99 zł w dniach od 18 października 2019 do 31 grudnia 2019 roku, zachowujecie dowód zakupu i rejestrujecie go na stronie, podając numer konta bankowego, gdzie otrzymujecie zwrot za zakup. Premiowane zakupy wykonacie stacjonarnie, bądź on-line w sieci sklepów:

  • Carrefour,
  • E. Leclerc,
  • Auchan,
  • Toysrus,
  • Smyk,
  • Selgros.

 

Aby odzyskać część wydanych środków zarejestrujcie paragon na stronie poświęconej promocji. Jako, że przewidziana pula zwrotów wynosi zaledwie 1400 sztuk – lepiej się pospieszyć! O zwrotach decyduje kolejność zgłoszeń, więc raczej marne szanse żeby akcja potrwała aż do 31 grudnia 2019 roku. Spieszcie więc na zakupy i korzystajcie z promocji póki jeszcze trwa!

Wypełnienie promocyjnego formularza jest niebywale proste! Niezbędnym elementem jest posiadanie oryginału paragonu jak też akceptacja regulaminu sprzedaży konsumenckiej „100 procent zabawy, 50 zł zwrotu!”. Zgłoszenia są rejestrowane z dokładnością do 0,1 sekundy, a po rejestracji otrzymacie komunikat potwierdzenia przyjęcia drogą mailową.

 

 

Super promocja od BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie z 350 zł bonusu!

 

 

Promocyjny zwrot środków

Zarówno jedna osoba jak i osoby należące do jednego gospodarstwa domowego mają prawo do trzykrotnego skorzystania ze zwrotu za zakupy zabawek marki Vtech. Jako, że weryfikowane są dane osobowe w tym adres zamieszkania czy numer rachunku bankowego nie ma możliwości skorzystania z większej liczby zwrotów.

Wszystkie promocyjne wypłaty będą sukcesywnie przekazywane na wasze konta bankowe do dnia 21 stycznia 2020 roku. Upływ zgłoszeń stanowi wyznacznik udziału w promocji jednak wszystko zależy od puli zgłoszeń. Warto więc się pospieszyć, jeśli chcecie mieć pewność, że promocja Was nie ominie!

 

Kwota 50 zł to maksymalna wartość jaką możecie otrzymać. Minimalny jednorazowy zakup dowolnych produktów marki Vtech w wysokości 99,99 zł jest podstawowym warunkiem przystąpienia do zgłoszenia. Jeżeli koszt zakupu na paragonie będzie opiewał na niższą kwotę – zwrotu niestety nie będzie. Natomiast w przypadku, gdy zrobicie zakupy na kwotę wyższą niż 99,99 zł, spodziewany zwrot na konto nadal będzie równy kwocie 50 zł.

 

Dokładne szczegóły akcji znajdziecie na stronie promocji, a także w regulaminie promocji „100 procent zabawy, 50 zł zwrotu”.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów