fbpx

Bank BNP Paribas i jego innowacyjna promocja stworzona w trosce o środowisko naturalne, czyli 1 konto albo 1 kredyt to 1 drzewo tlenowe!

Bank BNP Paribas w ostatnim czasie zainicjował nowatorską kampanię marketingową, która w szczególny sposób zwraca społeczną uwagę na globalny problem zmian klimatycznych. Promując się, jako „bank zielonych zmian” przekonuje do włączenia się w akcję każdego, kto ubolewa nad intensywnym wyzyskiem środowiska naturalnego, jaki ma miejsce od wielu już lat. Aby zminimalizować negatywny wpływ tego procederu konieczne jest podjęcie stanowczych kroków, które przyczynią się do naprawy tego, co zostało już zniszczone i chociaż nie będzie to łatwe – zawsze warto działać! Bank BNP Paribas realizując kampanię dąży do efektywnego zachęcania społeczeństwa do udziału we wspólnej naprawie otaczającego nas świata.

 

 

Pionierska promocja – przyczyń się do inicjatywy oczyszczania powietrza!

Współczesne społeczeństwo w coraz większym stopniu przyczynia się do degradacji środowiska, co negatywnie wpływa na jakość życia na ziemi. Wszyscy jesteśmy winni tego stanu rzeczy, dlatego powinniśmy wziąć pełną odpowiedzialność za dotychczasowe działania i podjąć próbę jego naprawy. Dług ekologiczny, jaki kumulujemy ciągle wzrasta, a stanowcze przeciwdziałanie zmianom klimatycznym wciąż jest niewystarczające. Jeżeli zależy Ci na aktywnym uczestnictwie w procesie odbudowania tego, co zostało zniszczone połącz troskę o środowisko z usługą, z jakiej i tak korzystasz na co dzień.

BNP Paribas w swojej działalności łączy wysoką jakość oferowanych produktów z odpowiedzialnym funkcjonowaniem całej organizacji. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji w obszarze zagrożenia ekologicznego stawia na przeciwdziałanie zmianom klimatycznym poprzez ofertę, która powinna zainteresować każdego, kto troszczy się o przyszłość własną i swoich dzieci.

 

Na czym polega oferta Banku zielonych zmian?

Zakładając jeden rachunek albo zaciągając jeden kredyt możesz stać się uczestnikiem wielkiej inicjatywy, której rolą jest oczyszczanie powietrza na wielką skalę. Im więcej klientów zdobędzie się na wsparcie akcji tym więcej drzew tlenowych zasadzi bank BNP Paribas. Celem jest zbudowanie wielkich ogrodów tlenowych! Zastanawiasz się, co to właściwie jest drzewo tlenowe? Musicie wiedzieć, że jest to tak zwane Oxytree, czyli szybkorosnące drzewo – jego domeną jest wzmożona zdolność do pochłaniania 10- krotnie większej ilości dwutlenku węgla niż zwykłe drzewo liściaste. Dlatego właśnie inicjatywa podjęta przez BNP Paribas jest tak ważna dla środowiska. Jeśli przyszłość planety nie jest Wam obojętna – nie zwlekajcie i przyczyńcie się do budowy ogromnych ogrodów tlenowych tak jak 32.480 innych osób już korzystających ze wspomnianych usług (w chwili publikacji niniejszego artykułu). Czy wiecie, że 1 drzewo tlenowe jest w stanie pochłonąć tyle dwutlenku węgla ile wytwarza 1 samochód z silnikiem diesla przejeżdżający odległość 1000 km?

 

Degradacja środowiska, topniejące lodowce, zmiany klimatyczne…

Znaczna część ludzi nie zdaje sobie sprawy ze stopnia zniszczeń, jakich ziemia doznała przez wieki destrukcyjnej działalności człowieka. Kolejna grupa uznała, że skoro „mleko się wylało” to nie ma sensu rozpamiętywać przeszłości. Całe szczęście, dla nas wszystkich, okazuje się, że są na świecie jeszcze jednostki, które pomimo dramatycznej sytuacji, w jakiej się aktualnie znajdujemy, wierzą, iż jest szansa na ratunek dla przyszłych pokoleń. Wszystko jednak zależy od tego, w jaki sposób do inicjatyw podnoszonych w ramach spłaty długu klimatycznego podejdziemy my. Nikt sam nie jest w stanie odwrócić zmian, które już nastąpiły, nikt także w pojedynkę nie zatrzyma fali ocieplenia globalnego zalewającej ziemię w coraz to większym stopniu. Warto jednak pamiętać, że w grupie siła! Każdy uczestnik akcji wnosząc swój niewielki wkład może przyczynić się do znacznej poprawy warunków życia naszych i przyszłych pokoleń. Nie udawaj, więc, że temat Cię nie dotyczy! Zrozum, że trzeba działać, ale nie za rok, czy dwa tylko natychmiast.

 

Kampania promocyjna banku BNP Paribas

Jesienna kampania banku BNP Paribas nawiązuje do proekologicznych działań mających na celu uświadomienie społeczeństwa w kwestii kosztów klimatycznych, jakie ponosimy ze szkodą dla nas samych. Pogorszenie jakości środowiska naturalnego odbija się nie tylko na naszej planecie, ale także na zasobności naszych prywatnych portfeli.

Efekt cieplarniany coraz wyraźniej daje o sobie znać, chociażby poprzez drastyczne skoki temperatur, anomalie pogodowe czy nagłe i intensywne opady. Nierozerwalnie wiąże się to ze stale rosnącymi cenami żywności, będącymi nieuchronnym efektem suszy.

 

Pionierska aktywność BNP Paribas w proekologicznej kampanii skierowana jest w stronę rzetelnej informacji społecznej na temat problemu zmian klimatycznych, ich długofalowych konsekwencji i możliwych do zrealizowania działań. Co więcej zasadniczą strategię, jaką powziął bank stanowi właśnie odpowiedzialny pod względem ekologicznym biznes, dlatego też proces podnoszenia świadomości w zakresie obszaru ekologii rozpoczął się wśród pracowników.

 

Pierwsza część kampanii reklamowej BNP Paribas rozpoczęła się 14 września 2019 roku. Zakładała ona skupienie zainteresowania wokół prawdopodobnych bardzo wysokich cen artykułów spożywczych w przyszłości.

Etap drugi zaprezentowany 21 września 2019 roku z kolei niesie za sobą informację o zamiarze banku dotyczącym stworzenia wielkich plantacji drzew tlenowych. W tym celu każde otwarte konto czy też udzielony kredyt gotówkowy poskutkuje kolejnym posadzonym drzewem oxytree. Każde takie drzewo oprócz tego, że szybko rośnie, wytwarza 10 razy więcej tlenu w porównaniu ze zwykłym drzewem liściastym. Co więcej ich zdolność do pochłaniania CO2 wynosi aż 111 ton w przeliczeniu na 1 hektar w skali roku! To bardzo dobra wiadomość dla środowiska, dlatego jeżeli nasza planeta nie jest Wam obojętna, skorzystajcie z oferty BNP Paribas jak najszybciej – akcja „Bank zielonych zmian” trwa tylko do 31 października 2019 roku!

 

Nie zapomnijcie o promocjach!

BNP Paribas zagwarantuje Wam 12-miesięczny pakiet medyczny Medicover w promocji konta osobistego! Pakiet ma wartość 1188 zł, a dodatkowo z kartą kredytową otrzymacie aż 420 zł premii ekstra! Aby skorzystać z promocji należy założyć darmowy rachunek osobisty oraz spełnić kilka prostych warunków. Promocja trwa tylko do 31 października lub do wyczerpania puli wniosków. Możliwa jest rejestracja jedynie 1200 wniosków, zatem nie warto zwlekać.

Druga z aktualnie dostępnych promocji BNP Paribas to akcja z 350 zł premii na start. Cóż, jest to rekordowa premia, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Rzadko się zdarza, aby bonus miał tak wysoką wartość w przypadku darmowego konta oraz bardzo prostych warunków. W tym przypadku liczba wniosków to 4500 sztuk, aczkolwiek zainteresowanie promocją jest ogromne. Ta akcja również potrwa tylko do końca października.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów