Voucher o wartości 200 zł za wyrobienie karty kredytowej Impresja w Banku Millennium oraz
5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach

Wczoraj informowałem Was o promocji Banku Millennium, który oprócz 360 zł moneyback'u, oferuje również zwrot do 158 zł za zakup oraz odnowienie legitymacji ISIC. Okazuje się, iż bank przygotował również propozycję dla osób, które zdecydują się na wyrobienie karty kredytowej MasterCard Impresja. Bonus wypłacany jest w formie vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Atutem oferty jest fakt, iż w zasadzie voucher wydawany jest za samo wyrobienie karty. Dodatkowym bonusem jest zwrot 5% wartości transakcji wykonanych kartą w wybranych sklepach, do 760 zł rocznie. Karta wydawana jest bezpłatnie, zaś miesięczna opłata wynosi 0 zł jeśli wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

 

 

Uczestnicy

Promocja dostępna jest dla osób, które posiadają dostęp do systemu transakcyjnego Millenet. Najłatwiej z niej skorzystać jeśli posiadacie już konto osobiste lub zdecydujecie się je założyć, na przykład korzystając z wczoraj opisywanej promocji. Co ciekawe, bank nie narzuca żadnego okresu karencji w kwestii dotychczasowego posiadania karty kredytowej. Z promocji wykluczeni są pracownicy banku oraz spółek zależnych, a także klienci, którzy:

  • w trakcie trwania promocji dokonają zamiany aktualnie posiadanej głównej karty kredytowej banku na kartę, o którą zawnioskowali w trakcie trwania promocji,
  • w okresie trwania promocji złożyli w banku wniosek dotyczący rezygnacji z jakiejkolwiek głównej karty kredytowej banku (tj. odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy) lub z którymi została rozwiązana za porozumieniem stron lub też którym została wypowiedziana przez bank umowa jakiejkolwiek głównej karty kredytowej banku, bez względu na to, czy karta ta została wydana przed rozpoczęciem promocji czy w trakcie jej trwania.

Jak sami widzicie lepiej nie dokonywać zamiany ani nie rezygnować z karty, by móc odebrać bonus.

Promocja rozpoczyna się 5 września 2016 roku i trwa do 31 grudnia 2016 roku.

 

Jak zdobyć bonus

Aby wziąć udział w promocji, należy zawnioskować o kartę kredytową MasterCard z poziomu systemu Millenet. Po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki KARTY pojawi się Wam taki oto baner promocyjny:

 

Gdy po zbadaniu waszej zdolności kredytowej, bank zdecyduje się przyznać kartę kredytową – uzyskacie prawo do otrzymania nagrody. Voucher o wartości 200 zł zostanie przekazany w formie SMS. Wysyłka nagród następować będzie raz na miesiąc, do 20 dnia kalendarzowego miesiąca następującego po złożeniu wniosku o kartę. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Jeśli nie wiecie jak funkcjonuje karta kredytowa, jakie płyną korzyści, ale i zagrożenia w wyniku jej użytkowania – polecam mój autorski wpis na ten temat: Jak działa karta kredytowa…

 

Moneyback 5% za transakcje bezgotówkowe

Płacąc kartą MasterCard Impresja u wybranych partnerów otrzymujecie automatycznie zwrot 5% wartości transakcji. Roczny moneyback może wynieść do 760 zł. Lista partnerów dostępna jest na stronie banku.

 

Karta MasterCard Impresja – charakterystyka

  • Wydanie karty – 0 zł
  • Opłata miesięczna za kartę główną 0 zł / 7,99 zł

Opłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu zostało dokonanych i zaksięgowanych 5 transakcji bezgotówkowych.

  • Pakiet bezpieczeństwa – 3,99 zł
  • Pakiet Assistance Impresja – 4,99 zł

Obie usługi są nieobowiązkowe.

  • Okres bezodsetkowy – 51 dni
  • Oprocentowanie po okresie bezodsetkowym – 10% w skali roku

Pozostałe opłaty w cenniku kart kredytowych

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów