Lokata Plan Depozytowy na 130 dni w Toyota Banku z premią 100 zł dla nowych lub 50 zł dla obecnych klientów + 250 zł w programie poleceń

swetry

Organizator promocji „Lokata 130 dni z premią” postanowił przedłużyć ją do 9 października 2016 roku. Wszystkie dotychczasowe zasady promocji pozostają bez zmian. Dla przypomnienia, do zdobycia jest 100 zł premii dla całkowicie nowych klientów, bądź 50 zł w przypadku dotychczasowych. Promowanym produktem oszczędnościowym jest Lokata Plan Depozytowy na 130 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Minimalna kwota lokaty to 10.000 zł. Lokując taką właśnie kwotę, rentowność netto (po odjęciu podatku od zysków kapitałowych) w skali roku wyniesie 4,83% dla nowych oraz 3,90% w przypadku obecnych klientów. Analizując ranking lokat bankowych, łatwo dojść do wniosku, iż propozycja Toyota Banku to obecnie najkorzystniejsza oferta na rynku depozytów bankowych. Nowością jest możliwość uzyskania dodatkowych dochodów poprzez uczestnictwo w programie partnerskim Toyota Banku. W zamian za skuteczne polecanie promocji swoim bliskim, możecie zdobyć do 250 zł premii dodatkowej. Na deser, Konto Jedyne z moneyback od 5% do 10% za zakupy na stacjach paliw, do 600 zł rocznie. 

 

 

Konkrety na początek – Lokata Plan Depozytowy na 130 dni

– minimalna kwota jednej lokaty uprawniającej do otrzymania bonusu: 10.000 zł
– maksymalna ilość lokat dla jednego klienta: 10 lokat, na łączną kwotę 100.000 zł
– bonus przysługuje tylko w przypadku pierwszej lokaty

– okres lokaty: 130 dni
– oprocentowanie stałe: 2,5%
– kapitalizacja odsetek: na koniec okresu lokaty
– w przypadku zerwania lokaty przed terminem bank nie wypłaca odsetek
– lokata zakładana w pełni online
– ochrona BFG do równowartości 100.000 euro
– bonus 100 zł dla nowych oraz 50 zł dla obecnych klientów Toyota Banku

 

Uczestnicy promocji

  • Nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadają i nie posiadały w okresie od 7 kwietnia 2015 roku do dnia 29 sierpnia 2016 roku Konta Jedynego w Toyota Banku,
  • Obecni klienci, czyli osoby, które posiadają aktywne Konto Jedyne w Toyota Banku otwarte w ramach poprzednich akcji organizowanych wspólnie przez organizatora (Agora S.A.) oraz Toyota Bank.

Jeżeli nie pamiętacie, czy braliście udział w którejś z akcji organizowanych przez Agorę, listę poszczególnych promocji odnajdziecie w regulaminie.

Bank definiuje również kto nie może być uczestnikiem akcji. Standardowo są to pracownicy banku oraz osoby, które w okresie od 7 kwietnia 2015 roku do dnia 29 sierpnia 2016 roku rozwiązały z bankiem umowę o prowadzenie Konta Jedynego. Jeśli więc korzystaliście z dowolnej promocji Toyota Banku i po odebraniu premii sprytnie wypowiedzieliście umowę konta – bank zamyka Wam furtkę w ponownym zdobyciu bonusu. Strategią banku jest zatem zdobywanie nowych klientów (jak w każdym banku) oraz utrzymanie obecnych, którzy okazali się lojalnością i nie zamknęli swoich rachunków. 

 

Jak założyć lokatę i zdobyć 100 zł bonusu – nowi klienci

Tradycyjnie, pierwszym krokiem będzie rejestracja w akcji na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 30 sierpnia do 30 września 2016 roku 9 października 2016 roku. W dostępnym menu wybieracie opcję „Nie mam Konta Jedynego w Toyota Bank”. Teraz, wystarczy, że klikniecie w aktywny link, który przeniesie Was do właściwego wniosku o Konto Jedyne.

Podczas wypełniania wniosku, pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, w szczególności przyznawania oraz wydawania premii i nagród klientom banku, będącym uczestnikami promocji.

W ten sposób, organizator będzie mógł otrzymać informację komu ma wypłacić premię, a komu nie. Pomimo, iż punkt ten dla niektórych może wyglądać dość niepokojąco (bo jednak przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową brzmi groźnie), zapewniam, iż jest to standardowa procedura, przy każdej tego typu promocji.

Dodatkowym warunkiem jest akceptacja zgody na przesyłanie informacji handlowych.

 

Regulamin dość precyzyjnie informuje, w jaki sposób będzie wyglądał dalszy proces zawierania umowy. W ciągu 2 dni roboczych, bank skontaktuje się z Wami, by potwierdzić dane oraz umówić wizytę kuriera. Następnie w ciągu 3 dni roboczych, bank za pośrednictwem kuriera wysyła umowę na wskazany we wniosku adres. Po podpisaniu umowy, dostaniecie SMS z potwierdzeniem aktywacji konta.

 

Najważniejszym z warunków jest oczywiście, założenie  Lokaty Plan Depozytowy na 130 dni z oprocentowaniem na 2,5%, na kwotę minimum 10.000 zł. Toyota Bank ma dość pokaźną ofertę lokat, dlatego polecam uważny wybór depozytu z listy dostępnej w systemie elektronicznym. Pomyłka może kosztować Was utratę prawa do wypłaty premii. Lokatę należy założyć do 31 października 2016 roku.

Gdy lokata będzie już aktywna, musicie ją utrzymać przez minimum 70 dni. Warto jednak poczekać do końca trwania lokaty, gdyż jej przedwczesne zerwanie będzie skutkować niewypłaceniem naliczonych odsetek.

 

Jak założyć lokatę i zdobyć 50 zł bonusu – obecni klienci

Podobnie jak w przypadku nowych klientów, pierwszym krokiem jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Jednak obecni klienci wybierają opcję  „Mam Konto Jedyne w Toyota Bank”. Rzecz jasna nie zostaniecie przeniesieni do wniosku o konto, bo już takowe posiadacie. Wystarczy tylko, że zaakceptujecie zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową, o której była mowa wcześniej.

W Waszym przypadku punktem kulminacyjnym będzie zwiększenie salda depozytów posiadanych w Toyota Banku na dzień 29 sierpnia 2016 roku (tj. kwoty środków pieniężnych zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach w banku we wskazanym dniu) poprzez założenie co najmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 130 dni na kwotę minimum 10 000 zł. Lokatę należy utrzymać przez minimum 70 dni, ale jak wcześniej wspomniałem, lepiej utrzymać depozyt do okresu zapadalności.

Dodatkowo przez co najmniej 30 dni, licząc od dnia założenia lokaty Plan Depozytowy na 130 dni, należy utrzymać zwiększone o kwotę minimum 10.000 zł saldo wszystkich depozytów, które obecnie posiadaliście w banku w dniu 29 sierpnia 2016 roku (utrzymanie zwiększonego salda depozytów). Zwiększone saldo depozytów rozumiane jest jako kwota środków pieniężnych zdeponowanych na wszystkich kontach i lokatach Obecnego Klienta Banku na dzień 29.08.2016 roku powiększone o kwotę min. 10.000 zł.  

Ewidentnie Toyota Bank broni się przed przerzucaniem oszczędności z konta na konto 🙂 Dla bezpieczeństwa, lepiej utrzymywać saldo na koncie z lekką górką, tak by bank nie miał wątpliwości co do spełnienia warunków. Ogólnie rzecz biorąc, środki wpłacane na Lokatę Plan Depozytowy na 130 dni muszą być niejako dopływem „świeżego kapitału”, przelanego z zewnątrz, na przykład z waszego konta oszczędnościowego w innym banku.

 

Akcja „Polecaj i zarabiaj” – do 250 zł premii w programie partnerskim

To jeszcze nie wszystko. Oprócz bonusu za założenie i utrzymanie lokaty, dodatkowo możecie zarobić w programie partnerskim. Bawiąc się w bankiera, otrzymacie 50 zł za skuteczne polecenie oferty swoim bliskim. Poleceni natomiast będą mogli zdobyć bonus w zamian za założenie lokaty i spełnienie warunków promocji, dzięki czemu zarabiają obie strony. Maksymalnie możecie polecić ofertę 5 osobom, co daje sumaryczną wartość 250 zł premii dodatkowej. Aby uzyskać prawo do wypłaty premii dodatkowej, należy spełnić warunki do wypłaty premii głównej (za założenie i utrzymanie lokaty).

Aby móc zostać polecającym należy spełnić warunki bycia obecnym klientem, zaś w przypadku nowych klientów – złożyć wniosek o Konto Jedyne podczas trwającej promocji. Uczestnik akcji „Polecaj i zarabiaj” może być jednocześnie Poleconym jak i Polecającym. Aby móc polecać konto, należy wygenerować kod poleceń na dedykowanej stronie promocji (ta sama, na której się rejestrujecie w akcji).

Osoba polecona, której przekażecie kod, wpisuje go w aplikacji podczas rejestracji w promocji.

Poleconymi mogą być osoby, które nie posiadają i nie posiadały w okresie od 7 kwietnia 2015 roku do 29 sierpnia 2016 roku Konta Jedynego w Toyota Banku, czyli definicyjni nowi klienci.

 

Wypłata bonusu oraz premii dodatkowej

Finalizacją akcji będzie powiadomienie Was o otrzymaniu prawa do wypłaty premii. Stosownego maila od organizatora, z powiadomieniem o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii lub premii dodatkowej otrzymacie do dnia 17 stycznia 2017 roku.

Następnie do 31 stycznia 2017 roku będziecie musieli zalogować się na stronie promocji (link będzie podany w mailu), by uzupełnić dane do wypłaty premii (podstawowe dane do zrealizowania przelewu).

Premia główna wraz z premią dodatkową zostanie wypłacona w terminie do dnia 14 lutego 2017 roku jednym przelewem na wasze Konto Jedyne. Premie zwolnione są z opodatkowania. Oczywiście do momentu wypłaty premii, należy zachować aktywne konto osobiste. Później sami  już zdecydujecie czy wolicie pozostawić sobie konto na dłużej (licząc, iż pojawią się kolejne promocje dla dotychczasowych klientów) czy też złożyć wypowiedzenie umowy.

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu.

 

Szczegóły Konta Jedynego

  • 0 zł / 2,49 zł za prowadzenie konta – opłata nie jest pobierana w przypadku dokonania transakcji kartą na kwotę minimum 400 zł miesięcznie;
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową;
  • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty w miesiącu ze wszystkich bankomatów w Polsce,
    pozostałe wypłaty 4,50 zł każda;
  • 0 zł za przelewy internetowe;
  • darmowy serwis assistance moto oraz serwis medyczny;
  • moneyback 5% – 10% zwrotu za zakupy na stacjach paliw – szczegóły.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów