fbpx

Nawet 30 zł rabatu dla klientów sieci Vectra opłacających rachunki kartą VISA w ramach automatycznych płatności serwisu bm.pl

Posiadacze usług w sieci Vectra mogą w łatwy sposób zdobyć 30 zł zwrotu w zamian za opłacanie rachunków kartą VISA. Warunkiem otrzymania premii jest skorzystanie z funkcji automatycznego opłacania rachunków, dostępnego za pośrednictwem usługi Blue Media w ramach serwisu bm.pl. Ponadto nie będziecie musieli pamiętać o opłacaniu rachunków, ponieważ zrobi to za Was automat. Podobne promocje miały już wcześniej miejsce dla klientów UPC, innogy oraz PGE, a także Vectry, jednak w tamtym przypadku akcja dotyczyła wyłącznie kart z logo Mastercarda.

 

 

Zasady promocji – Vectra i VISA

Do promocji można przystąpić od 30 września 2019 roku do 31 marca 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3300 zgłoszeń w postaci włączonych płatności automatycznych. Informacja o wyczerpaniu puli zgłoszeń dostępna będzie na stronie promocji.

Aby przystąpić do promocji musicie wyrazić zgodę na otrzymywanie faktur elektronicznych (jeśli dotychczas otrzymywaliście faktury papierowe) oraz ustawić automatyczne opłacanie rachunków za pośrednictwem serwisu Blue Media (serwis bm.pl). Wszystkie te ustawienia dostępne są po zalogowaniu na stronie eBOK Vectra. W panelu płatności musicie ustawić płatności automatyczne oraz podać dane karty VISA, która ma być comiesięcznie obciążana na rzecz płatności rachunków.

 

Same realizacje promocyjnych płatności powinny nastąpić w okresie od 30 września 2019 roku do 30 września 2020 roku. Jednorazowa premia wynosi 5 zł, zaś w całej promocji możecie otrzymać do 6 zwrotów. Zwroty będą wypłacane na konto powiązane z kartą VISA w ciągu 7 dni roboczych od momentu realizacji transakcji. Zwrot nie zostanie przydzielony natomiast za pierwszą – inicjującą transakcję.

Zgodnie z cennikiem płatności rachunków w Vectrze kosztują 1,50 zł od każdej transakcji. Opłata w wysokości 1,50 zł zostanie również pobrana w przypadku płatności inicjującej.

 

 

 

 

W regulaminie promocji znajdziemy zapis:

W Promocji bierze udział tylko pierwszy przypadek zawarcia przez Uczestnika umowy z Organizatorem o świadczenie Usługi, w ramach jednego indywidualnego numeru ewidencyjnego Abonenta nadanego przez Vectra dokonana w Okresie Promocji. Rozwiązanie i następnie ponowne zawarcie przez Uczestnika umowy z Organizatorem o świadczenie Usługi w ramach jednego indywidualnego numeru klienta Vectra, nie upoważnia Uczestnika do udziału w Promocji.

 

Nie mam 100% pewności, ale prawdopodobnie z promocji wykluczone są osoby, które kiedykolwiek wcześniej korzystały z automatycznej formy opłacania rachunków w Vectrze.

 

Warto również wspomnieć, iż z promocji mogą skorzystać także przedsiębiorcy. W tym przypadku musicie jednak rozpoznać i opodatkować dochód związany z wypłatą premii. 

 

Przydatne linki:

 

 

Program poleceń TransferGo, czyli 15 funtów premii (około 75 zł) na start za wykonanie jednego przelewu!

Sprawdź szczegóły

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów