fbpx

ING Bank Śląski: wpłać co najmniej 100 zł na konto oszczędnościowe i odbierz 50 zł premii, zaś dla nowych klientów 140 zł premii na start!

Na łamach bloga mocno doceniam banki, które przygotowują promocje skierowane nie tylko do nowych, ale i do obecnych klientów. Z taką właśnie promocją i to na bardzo prostych warunkach wyszedł ING Bank Śląski, który postanowił przelewać na konta oszczędnościowe wybranych osób premię w wysokości 50 zł. Warunkiem otrzymania bonusu jest rejestracja w promocji oraz wpłata na konto oszczędnościowe co najmniej 100 zł. Nagroda ta ma na celu zachęcić klientów do samodzielnego odkładania środków na konto oszczędnościowe (choć bez żadnych wiążących deklaracji). Cóż, warto być klientem Śląskiego, szczególnie, że w bieżącej promocji możecie zyskać z 140 zł premii na start w promocji Konta Direct oraz 140 zł w ramach akcji promującej Konto Mobi (dla osób do 26 lat).

 

 

Zasady promocji „Wpłać na OKO i zyskaj 50 zł”

Co do udziału w promocji, nie pozostaje Wam nic innego jak biernie oczekiwać na łaskawość ING Banku Śląskiego. To bank decyduje, który klient otrzyma zaproszenie do promocji. Stosowne zaproszenie wraz z linkiem do rejestracji znajdziecie w wiadomości wewnętrznej od banku w systemie Moje ING. Jeśli rzadko tam zaglądacie, lepiej nadróbcie zaległości. Ponadto bank informuje o promocji w formie SMS.

 

Jedyna kwestia dotycząca uczestnictwa jaką znamy to fakt, iż promocja skierowana jest do osób, które nie wyraziły sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Ponadto w czasie trwania promocji należy posiadać aktywny rachunek OKO.

 

Jeśli znaleźliście się w gronie szczęśliwców, w dniach od 6 listopada do 15 listopada 2019 roku przynajmniej raz wpłaćcie na Otwarte Konto Oszczędnościowe kwotę w wysokości co najmniej 100 zł. Możecie to zrobić przelewem lub w formie wpłaty gotówki. Następnie utrzymajcie saldo konta oszczędnościowego na poziomie minimum 100 zł do 20 listopada 2019 roku.

Premia w wysokości 50 zł powędruje na OKO maksymalnie do 26 listopada 2019 roku. To tyle! Wszelkie kwestie podatkowe związane z premią załatwi za Was bank.

Szczegóły w regulaminie promocji „Wpłać na OKO i zyskaj 50 zł”.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów