fbpx

UBER: 50% zniżki na przejazdy przy płatności z wykorzystaniem Android Pay

Android Pay to dość świeża usługa na polskim rynku płatniczym. Dostępna jest ona jak na razie dla klientów Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz BZ WBK. W grudniu zeszłego roku informowałem o promocji, w której w zamian za zakup biletu do kina z wykorzystaniem Android Pay, mogliście otrzymać drugi bilet oraz popcorn gratis. Tym razem skorzystać mogą użytkownicy aplikacji UBER. Dzięki podpięciu płatności Android Pay, 10 przejazdów może być dla Was tańsze o 50%.

 

 

Zasady promocji

Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników UBER-a. Aby otrzymać zniżkę wynoszącą 50% na 10 przejazdów, należy wejść w aplikację UBER i ustawić Android Pay jako domyślną formę płatności. Oczywiście wcześniej należy dodać kartę płatniczą do Android Pay, jeśli dotychczas tego nie robiliście. Maksymalna kwota jednorazowej zniżki to 10 zł. Oznacza to, iż maksymalizację efektów promocji osiągniecie w przypadku płatności za przejazd do kwoty 20 zł. Rabat naliczany jest automatycznie. Pamiętajcie, iż musicie posiadać najnowszą aktualizację aplikacji.

Promocja obowiązuje od 26 stycznia 2017 roku do 28 lutego 2017 roku. Możecie z niej korzystać w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi oraz aglomeracji Śląskiej.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu.

Jeśli dotąd nie korzystaliście jeszcze z UBER-a, możecie otrzymać 15 zł na pierwszy przejazd. Wystarczy, że zarejestrujecie się w aplikacji (lub na komputerze) z czyjegoś polecenia. W tym celu możecie skorzystać z mojego linku.

 

Co nieco na temat Android Pay

Płatności Android Pay wdrożyły na razie dwa banki: BZ WBK oraz Alior Bank (wraz z marką T-Mobile Usługi Bankowe). W celu dokonania płatności należy posiadać telefon wyposażony w funkcję NFC oraz ściągnąć aplikację Android Pay. Po utworzeniu „mobilnego portfela” podpinacie do niego swoją kartę (debetową lub kredytową). Dokonując płatności, przykładacie telefon do terminala, tak jak w przypadku karty zbliżeniowej. Jeśli transakcja jest wyższa niż 50 zł, zostaniecie dodatkowo poproszeni o wstukanie numeru PIN. 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów