Darmowa karta wielowalutowa Twisto, czyli 50 zł premii na start, darmowy limit kredytowy, nowa funkcja split oraz korzystny program poleceń

Po ogromnym sukcesie pierwszej i drugiej edycji promocji, Twisto ponownie oferuje nowym klientom premię za wyrobienie darmowej karty wielowalutowej. Tym razem bonus na start wynosi 50 zł. Cóż, po tym jak Twisto osiągnęło gigantyczny sukces po rozpoczęciu działalności w Polsce (liczba użytkowników przekroczyła 150.000 osób), fintech pozwolił sobie na obniżenie bonusu startowego i raczej nie ma co liczyć na lepsze warunki. Warto zauważyć, iż obecnie w programie poleceń do zdobycia jest 30 zł premii na start. Aby odebrać bonus wystarczy wyrobić kartę za pośrednictwem dedykowanego linku oraz wykonać minimum jedną transakcję na dowolną kwotę. Dla przypomnienia, główne zalety fintechu Twisto to: darmowa karta wielowalutowa, przewalutowania po kursach rzeczywistych organizacji Mastercard, darmowy limit kredytowy do 45 dni oraz korzystny program poleceń, w którym możecie zarabiać po 30 zł za polecanie karty swoim bliskim. Oprócz tego w ostatnich dniach Twisto wprowadziło bardzo wygodną funkcję dzielenia płatności „split”. Dzięki niej możecie wybierać się wspólnie z przyjaciółmi do restauracji lub robić zrzutki na prezent bez potrzeby noszenia przy sobie gotówki. W 2020 roku kolejne nowe funkcje jakie wzbogacą Twisto do dostęp do Google Pay i Apple Pay oraz ciekawy program rabatowy. 

 

 

50 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty walutowej

Wniosek o konto w Twisto możecie złożyć w przeglądarce zarówno na smartfonie, jak i na komputerze. Dla pewności, przed złożeniem wniosku warto wyczyścić cookies w przeglądarce i/lub wyłączyć programy typu AdBlock. W ten sposób macie pewność, iż promocyjny link zaczyta się na 100% i otrzymacie swój bonus.

 

Aby wziąć udział w promocji, wniosek należy złożyć za pośrednictwem dedykowanej strony promocji, udostępnionej przez partnera reklamowego Twisto. Tak się składa, iż jestem takowym partnerem, dlatego korzystając z mojego bloga macie pewność wzięcia udziału w promocji. Ponadto podczas wnioskowania o kartę Twisto nie wpisujcie kodu polecenia (kod promocji pojawi się automatycznie). 

 

 

Na złożenie wniosku macie czas od 22 stycznia 2020 roku do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, usługa Twisto cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zatem limit może się wyczerpać dosyć szybko. W przypadku wyczerpania limitu, oczywiście zaktualizuję wpis. Lepiej jednak nie zwlekać 😉

 

 

Złóż wniosek o darmową kartę Twisto z 50 zł premii!

 

 

Jak krok po kroku wygląda proces wnioskowania?

Po podaniu adresu e-mail oraz ustaleniu hasła do logowania, należy wyrazić odpowiednie zgody na udział w promocji z premią oraz zgody na samo założenie konta w Twisto. Wystarczą cztery pierwsze zgody:

 

 

Kolejne okna to wasze dane osobiste. Składają się na nie: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu oraz sytuacja dochodowa (wykształcenie, stan cywilny, posiadanie dzieci, główne źródło dochodu, wysokość dochodów, miesięczne koszty stałe, wysokość spłacanych kredytów). Co ważne, Twisto nie wymaga jakiegokolwiek potwierdzania dochodów poprzez wysyłkę zaświadczeń lub wyciągów z konta. Fintech nie bada również waszej zdolności kredytowej w BIK-u, zatem limit uzyskany w Twisto nie obciąży waszej zdolności kredytowej w ramach Biura Informacji Kredytowej. Twisto sprawdzi jedynie waszą wiarygodność w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG należące do grupy CRIF), czyli instytucji o wiele mniejszym znaczeniu niż BIK S.A.

 

Następnie wybierzcie limit miesięcznych wydatków, jaki Was interesuje. Limit dostępny w Twisto wynosi od 1500 zł do 10.000 zł. W sytuacji, gdy zawnioskujecie o zbyt wygórowany limit, Twisto po prostu obniży go do waszych możliwości i przyzna nieco niższą kwotę. Z czasem będziecie mogli zwiększać swój limit. Ważny jest tutaj staż oraz terminowość spłat zadłużenia.

 

Kolejne kroki dotyczą zamówienia karty w postaci fizycznej. Do wyboru macie dwie karty: żółtą oraz szarą. Pierwsze edycje pokazały, że Twisto wysyła niekiedy inny kolor karty niż wybrany. Cóż, fintechom można wybaczyć takie niedociągnięcia 😉

Moim zdaniem obie karty są dość eleganckie i osobiście długo nie mogłem się zdecydować, którą wybrać 🙂 Co ciekawe, na pierwszej stronie zamiast imienia i nazwiska Twisto wytłoczy wasz pseudonim, o ile macie na to chęć. Pewnie się domyślacie, jaki pseudonim wybrałem dla swojej karty. Tu akurat nie miałem wątpliwości 😉 Wszelkie ważne dane, takie jak imię i nazwisko, numer karty oraz kod CVC znajdują się na rewersie „plastiku”. Dzięki temu śmiało możecie wrzucać uśmiechnięte fotki na Insta, dzierżąc w dłoni kartę Twisto. 

 

 

#btw profil bloga JakDorobic.com również znajdziecie na Instagramie. Ba, nawet w serwisie Pinterest.

 

Po wybraniu adresu na jaki Twisto ma wysłać kartę pojawi się podsumowanie oraz dokumenty do pobrania. Końcowym elementem potwierdzającym waszą tożsamość jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego za pośrednictwem bramki płatniczej lub tradycyjnym przelewem. Oczywiście, złotówka powróci na wasze konto. W przypadku szybkiego transferu jakość i bezpieczeństwo transakcji gwarantuje Blue Media S.A. – krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Pamiętajcie, iż rachunek z którego wykonujecie przelew musi należeć do Was! Przelew z konta innej osoby sprawi, iż wniosek zostanie odrzucony.

 

 

To wszystko. Teraz pozostaje Wam już tylko oczekiwanie na weryfikację tożsamości. Trwa to zazwyczaj 1-2 w dni. Czasem jest to jeszcze tego samego dnia, a niekiedy należy nieco poczekać ze względu na wzmożone zainteresowanie usługą Twisto. Karta tradycyjnie zostanie dosłana po około 7 dniach roboczych, choć proces ten może się nieco przedłużyć.

 

Warunki promocji z 50 zł premii

Waszym ostatnim zadaniem będzie aktywacja karty oraz wykonanie co najmniej jednej płatności kartą (w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie). Premia w wysokości 50 zł wypłacona będzie zaraz po wykonaniu transakcji. Informację o uzyskanej premii znajdziecie po zalogowaniu w profilu w zakładce Punkty. Ponadto otrzymacie stosownego maila z informacją o aktywowaniu usługi oraz przyznaniu bonusu.

 

Wypłacone bonusy podawane są nie w złotówkach, lecz właśnie w punktach, aczkolwiek 1 punkt to 1 zł. Zgromadzonych punktów nie można ot tak przelać sobie na konto, czy też wypłacić z bankomatu. Środki te posłużą jako spłata wykorzystanego limitu płatniczego w ramach transakcji kartą.

 

Jak w praktyce wykorzystać bonus?

Aby wykorzystać bonus, nie musicie czekać do momentu wystawienia wyciągu. Otóż wygenerowane zadłużenie możecie spłacić punktami, zaraz po zaksięgowaniu transakcji. Możecie to zrobić zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie Twisto. W tym celu wchodzicie w szczegóły danej transakcji (po jej zaksięgowaniu – status rozliczone) i klikacie opcję ZAPŁAĆ. W kolejnym kroku pokażą Wam się dostępne formy płatności. Teraz pozostaje już tylko wybrać „Opłać zamówienie punktami”. W ten oto sposób wykorzystacie swoje punkty 🙂 Pozostałe zadłużenie możecie spłacić przelewem lub BLIKIEM.

 

 

Ewentualnie, jeszcze przed dostarczeniem karty możecie skorzystać z usługi Twisto Pay w sklepach współpracujących z Twisto. Jest to swoiste płacenie kartą kredytową…bez posiadania fizycznej karty. Lista sklepów współpracujących z Twisto dostępna jest pod tym linkiem. Premia uzyskana w promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji „Bonus Twisto”.

 

 

Złóż wniosek o darmową kartę Twisto z 50 zł premii!

 

 

Szczegóły dotyczące konta i karty Twisto

  • 0 zł za wydanie i obsługę miesięczną karty Twisto – bezwarunkowo,
  • 0 zł za dostawę karty Twisto,
  • 0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym – bezwarunkowo,
  • brak możliwości korzystania z bankomatów oraz wykonywania przelewów,
  • wysokość limitu wynosi od 1500 zł do 10.000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.

 

Czym jest nowa funkcja „split”?

Nowością w ramach usługi Twisto jest funkcja split. Służy ona do rozdzielania zaksięgowanej płatności pomiędzy różne osoby. Jest to narzędzie bardzo przydatne podczas wspólnych wypadów do restauracji lub organizowania zrzutki na prezent. Wówczas jedna osoba płaci swoją kartą Twisto, a następnie wysyła do pozostałych osób informację o wymaganej kwocie zrzutki. Domyślnie Twisto oferuje podział na równe kwoty, jednak jest możliwość podzielenia płatności na różne części. Co ciekawe, odbiorcami zlecenia mogą być również osoby nieposiadające aktualnie Twisto. W tym celu należy podać adres e-mail lub numer telefonu takowej osoby. W wiadomości można też przesłać krótką notkę oraz śmiesznego gifa. Na wykonanie płatności (kartą Twisto, BLIKIEM lub przelewem) odbiorcy splita mają 7 dni. Jeśli nie wykonają oni żadnej czynności, zlecenie wygasa, a przyjaźń zostaje mocno nadszarpnięta 😉 Minimalna kwota o jaką możemy się zwrócić to 1 zł. Więcej na temat Twisto split w tym filmiku:

 

 

 

Czym jest Twisto oraz jakie są jego zalety?

Twisto Free to karta wielowalutowa sprzężona z wygodną aplikacją mobilną do zarządzania finansami osobistymi, zapewniająca darmowy kredyt odnawialny do 45 dni okresu bezodsetkowego. W ten oto sposób w jednym „plastiku” macie quasi kartę kredytową (Twisto to nie bank, zatem bardziej jest to karta obciążeniowa typu charge) oraz kartę wielowalutową przypominającą popularnego Revoluta. Kartą Twisto możecie płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, czyli zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Po każdym miesiącu, w którym będziecie wykonywali płatności kartą Twisto otrzymacie zestawienie transakcji. Na ich opłacenie będziecie mieli kolejne 15 dni. Spłata może się odbyć za pośrednictwem przelewu lub BLIKIEM. Spłacając wygenerowane zadłużenie należy wykonać przelew na wartość wskazaną w profilu. Twisto nie umożliwia tworzenia nadwyżki na koncie, zatem próba przelewu na kwotę wyższą niż wygenerowana skutkować będzie odrzuceniem przelewu.

 

Twisto udostępnia również możliwość zrolowania zadłużenia na kolejny miesiąc. Koszt takiej usługi to 45 groszy za każde 10 zł, czyli 4,50 zł za każde 100 zł lub po prostu 45 zł za każdy 1000 zł. W przypadku braku spłaty oraz zrolowania zadłużenia, Twisto będzie naliczało ustawowe odsetki (obecnie ich poziom wynosi 14% w skali roku).

 

Ogromną zaletą Twisto jest stosowanie kursów rzeczywistych oferowanych przez organizację płatniczą Mastercard. Zatem płacąc za granicą lub zamawiając coś z zagranicznych sklepów online, nie zapłacicie prowizji za przewalutowanie, zaś spread przyjmie śladową wartość (dla przypomnienia, spread oznacza różnicę między kursem kupna, a kursem sprzedaży danej waluty).

 

Twisto nie wymaga jakichkolwiek zaświadczeń, czy też sprawdzania w BIK S.A. Limity przyznawane są na oświadczenie, zaś Twisto nie wymaga wysyłania skanu/zdjęcia dowodu osobistego (a wiem, że tego nie lubicie). Ważną kwestią jest również fakt, iż Twisto zarejestrowane jest w Polsce, posiada polski support oraz aplikację mobilną i stronę internetową w języku polskim. W nieodległej przyszłości, posiadacze Twisto będą mogli dodatkowo korzystać z wielu zniżek i rabatów w ramach programu „Twisto cashback”.

 

 

Złóż wniosek o darmową kartę Twisto z 50 zł premii!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów