fbpx

Credit Agricole: „Radość działa zbliżeniowo”, czyli płać zbliżeniowo kartą kredytową w telefonie i zyskaj nawet 300 zł premii jako 3% moneyback

Bank Credit Agricole dołącza do banków oferujących premie w ramach promocji kart kredytowych. „Radość działa zbliżeniowo” to najnowsza promocja karty kredytowej banku Credit Agricole zapewniająca premię do 300 zł w skali roku. Bonus wypłacany jest w formie 3% moneyback od płatności kartą kredytową z wykorzystaniem aplikacji mobilnych Google Pay oraz Apple Pay. Promocja jest wręcz stworzona dla osób, które wykonują sporo transakcji i chcą otrzymywać zwroty bez względu na charakter płatności. Karta Silver dostępna w ramach promocji może być dla Was bezwarunkowo darmowa po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Ewentualnie możecie postawić na nieco bardziej „wypasioną” kartę Gold, która prezentuje się naprawdę okazale. Oprócz tego możecie zdobyć 200 zł premii na start w ramach promocji konta osobistego. Inne ciekawe promocje Credit Agricole to Rachunek Oszczędzam na 3% w skali roku oraz darmowy kredyt powitalny z RRSO 0%.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja „Radość działa zbliżeniowo” skierowana jest do osób, które w okresie 2 lat poprzedzających przystąpienie do promocji nie posiadały żadnej z wymienionych kart kredytowych banku Credit Agricole: Visa/Mastercard Gold, Visa/Mastercard Silver, Visa/Mastercard Standard

Jeśli zaś jesteście już klientami Credit Agricole, ale nie posiadacie żadnej z wymienionych powyżej kart, wówczas możecie bez wahania skorzystać z niniejszej promocji bankowej.

 

Zostaje jeszcze kwestia badania zdolności kredytowej. Otóż kartę kredytową Credit Agricole może otrzymać każda pełnoletnia osoba, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, status rezydenta Polski i nadany numer PESEL oraz jej kwota dochodu wynosi minimum 1400 zł netto miesięcznie.

 

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie wyżej opisane warunki uczestnictwa, wniosek o kartę znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. W formularzu należy podać podstawowe dane kontaktowe i kliknąć „Wyślij”. Aby wysłać formularz musicie zaznaczyć obie zgody na przetwarzanie danych osobowych, aby bank mógł się z Wami skontaktować zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W ramach promocji możecie zawnioskować o kartę Silver lub o kartę Gold.

 

UWAGA: promocja jest aktualna wyłącznie do 29 lutego 2020 roku! Po wysłaniu wypełnionego formularza powinniście otrzymać na maila wiadomość z potwierdzeniem wykonanej operacji. W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza, skontaktuje się z Wami telefonicznie konsultant bankowy. W trakcie rozmowy niezbędne będą informacje zawarte w waszym dowodzie osobistym oraz dane dotyczące waszej sytuacji dochodowej.

Warto dodać, że w celu wzięcia udziału w promocji, należy posiadać urządzenie mobilne, które umożliwia wykonywanie płatności mobilnych (czyli jest wyposażone w moduł NFC).

 

Warunki uzyskania nagrody

Wasza nowa karta kredytowa zostanie dostarczona przez listonosza w ciągu kilku dni. Karta oczywiście wymaga aktywacji. Możecie ją aktywować w jeden z wymienionych sposób:

 • w placówce banku,
 • za pośrednictwem serwisu telefonicznego,
 • poprzez dokonanie pierwszej transakcji, która wymaga użycia numeru PIN (płatność za towary i usługi, wypłata z bankomatu lub inna operacja wykonana w bankomacie z wykorzystaniem numeru PIN).

Po aktywacji karty od razu proponuję abyście pobrali i zainstalowali na swoim urządzeniu mobilnym aplikację umożliwiającą wykonywanie płatności mobilnych. W zależności od tego, z jakiego urządzenia korzystacie, powinniście pobrać Google Pay dla urządzeń wyposażonych w system Android lub aplikację Apple Pay dla urządzeń wyposażonych w system iOS.

 

Teraz pozostaje już tylko aktywnie korzystać z płatności mobilnych z wykorzystaniem karty Credit Agricole. Od tej pory po prostu płaćcie jak najwięcej za pośrednictwem transakcji zbliżeniowych telefonem. Regulamin nie przewiduje żadnych wyłączeń pod względem kodów MCC, zatem każda taka płatność będzie premiowana 3% moneyback. Maksymalna kwota premii promocyjnej wynosi 75 zł w danym okresie rozliczeniowym promocji oraz do 300 zł łącznie we wszystkich okresach rozliczeniowych.

 

Promocja Credit Agricole przewiduje cztery okresy rozliczeniowe w następujących terminach:

 • I okres rozliczeniowy – od 2 grudnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku,
 • II okres rozliczeniowy – od 1 kwietnia do 30 czerwca 2020 roku,
 • III okres rozliczeniowy – od 1 lipca do 30 września 2020 roku,
 • IV okres rozliczeniowy – od 1 października do 31 grudnia 2020 roku.

 

 

 

 

Jak otrzymam premię 300 zł od Credit Agricole?

Naliczone premie zostaną wypłacone na rachunek karty kredytowej otrzymanej w ramach promocji. Wypłata naliczonej premii zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po zakończeniu danego kwartału (okresu rozliczeniowego). Naliczona w ten sposób premia zmniejszy kwotę zadłużenia na rachunku karty kredytowej lub powiększy kwotę nadpłaty.

Chciałbym w tym miejscu zaznaczyć, że otrzymana premia jest wolna od podatku dochodowego od osób fizycznych.

Szczegóły w regulaminie promocji „Radość działa zbliżeniowo”.

 

Karta kredytowa Silver – szczegóły

 • 0 zł za wydanie karty głównej,
 • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu płatności w skali miesiąca na kwotę co najmniej 700 zł,
 • automatyczna spłata zadłużenia – dzięki automatycznej spłacie limit będzie spłacał się sam,
 • do 54 dni okresu bezodsetkowego,
 • 0 zł za opłacanie rachunków w opcji „Twoje rachunki” – domowe wydatki, takie jak prąd, gaz czy telefon możecie opłacić kartą kredytową bez prowizji,
 • do 50% zniżek w klubie rabatowym Credit Agricole.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów