Powrót świetnej promocji Twisto, czyli odbierz 100 zł premii na start za wyrobienie darmowej karty wielowalutowej oraz do 10% cashback!

Po tym jak wielu nowych klientów kręciło nosem na skutek obniżenia bonusu powitalnego od Twisto, fintech postanowił powrócić do wyższej stawki. Ponownie możecie zdobyć aż 100 zł ultra łatwej premii na start! Aby odebrać bonus wystarczy wyrobić kartę za pośrednictwem dedykowanego linku oraz wykonać co najmniej trzy transakcje na dowolną kwotę kartą plastikową lub wirtualną. Twisto to jednak nie tylko premia na start. Główne zalety fintechu to: darmowa karta wielowalutowa, przewalutowania po kursach rzeczywistych organizacji Mastercard, darmowy limit kredytowy do 45 dni, program poleceń z 30 zł premii dla obu stron, do 10% zwrotu za zakupy internetowe w ponad 850 sklepach, funkcja dzielenia rachunków split, możliwość spłacania zadłużenia kartą płatniczą oraz dostęp do Google Pay (a niebawem również do Apple Pay). Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż Twisto nie wymaga jakichkolwiek zaświadczeń, czy też sprawdzania w bazie BIK S.A. Limity przyznawane są na oświadczenie i to bez wysyłania skanu/zdjęcia dowodu osobistego 🙂

Promocja wstrzymana!

Dostępny jest natomiast program poleceń z 10 zł premii na start

 

 

100 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty walutowej

Wniosek o konto w Twisto możecie złożyć w przeglądarce zarówno na smartfonie, jak i na komputerze. Dla pewności, przed złożeniem wniosku warto wyczyścić cookies w przeglądarce i/lub wyłączyć programy typu AdBlock. W ten sposób macie pewność, iż promocyjny link zaczyta się na 100% i otrzymacie swój bonus.

 

Aby wziąć udział w promocji, wniosek należy złożyć za pośrednictwem dedykowanej strony promocji, udostępnionej przez partnera reklamowego Twisto. Tak się składa, iż jestem takowym partnerem, dlatego korzystając z mojego bloga macie pewność wzięcia udziału w promocji. Ponadto podczas wnioskowania o kartę Twisto nie wpisujcie kodu polecenia (kod promocji pojawi się automatycznie). 

 

 

Na złożenie wniosku macie czas od 10 marca 2020 roku do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, usługa Twisto cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zatem pula wniosków może się wyczerpać dosyć szybko. W przypadku wyczerpania limitu, oczywiście zaktualizuję wpis. Po co jednak zwlekać 😉

 

 

 

 

Jak krok po kroku wygląda proces wnioskowania?

Po podaniu adresu e-mail oraz ustaleniu hasła do logowania, należy wyrazić odpowiednie zgody na udział w promocji z premią oraz zgody na samo założenie konta w Twisto. Poniżej przedstawiam, co konkretnie należy zazanaczyć:

 

 

Kolejne okna to wasze dane osobiste. Składają się na nie: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu oraz sytuacja dochodowa (wykształcenie, stan cywilny, posiadanie dzieci, główne źródło dochodu, wysokość dochodów, miesięczne koszty stałe, wysokość spłacanych kredytów). Co ważne, Twisto nie wymaga jakiegokolwiek potwierdzania dochodów poprzez wysyłkę zaświadczeń lub wyciągów z konta. Fintech nie bada również zdolności kredytowej w BIK-u, zatem limit uzyskany w Twisto nie obciąży waszej zdolności kredytowej w ramach Biura Informacji Kredytowej. Twisto sprawdzi jedynie waszą wiarygodność w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG należące do grupy CRIF), czyli instytucji o wiele mniejszym znaczeniu niż BIK S.A.

 

Następnie wybierzcie limit miesięcznych wydatków, jaki Was interesuje. Limit dostępny w Twisto wynosi od 1500 zł do 10.000 zł. W sytuacji, gdy zawnioskujecie o zbyt wygórowany limit, Twisto po prostu obniży go do waszych możliwości i przyzna nieco niższą kwotę. Z czasem będziecie mogli zwiększać swój limit. Ważny jest tutaj staż oraz terminowość spłat zadłużenia.

 

Kolejne kroki dotyczą zamówienia karty w postaci fizycznej. Do wyboru macie dwie karty: żółtą oraz czarną. Moim zdaniem obie karty są dość eleganckie i osobiście długo nie mogłem się zdecydować, którą wybrać 🙂 Co ciekawe, na pierwszej stronie zamiast imienia i nazwiska, Twisto wytłoczy wasz pseudonim, o ile macie na to chęć. Pewnie się domyślacie, jaki pseudonim wybrałem dla swojej karty. Tu akurat nie miałem wątpliwości 😉 Wszelkie ważne dane, takie jak imię i nazwisko, numer karty oraz kod CVC znajdują się na rewersie „plastiku”. Dzięki temu śmiało możecie wrzucać uśmiechnięte fotki na Insta podczas zagranicznej podróży z kartą Twisto. 

 

 

#btw profil bloga JakDorobic.com również znajdziecie na Instagramie. Ba, nawet w serwisie Pinterest.

 

Po wybraniu adresu na jaki Twisto ma wysłać kartę pojawi się podsumowanie oraz dokumenty do pobrania. Końcowym elementem potwierdzającym waszą tożsamość jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego za pośrednictwem bramki płatniczej Blue Media lub tradycyjnym przelewem. Oczywiście, złotówka powróci na wasze konto. Pamiętajcie, iż rachunek z którego wykonujecie przelew musi należeć do Was! Przelew z konta innej osoby sprawi, iż wniosek zostanie odrzucony.

 

 

To wszystko. Teraz pozostaje Wam już tylko oczekiwanie na weryfikację tożsamości. Trwa to zazwyczaj 1-2 w dni. Czasem jest to jeszcze tego samego dnia, a niekiedy należy nieco poczekać ze względu na wzmożone zainteresowanie usługą Twisto. Karta tradycyjnie zostanie dosłana po około 5 dniach roboczych, choć proces ten może się nieco przedłużyć. Wszystko zależy od zainteresowania promocją oraz aktualnych „mocy przerobowych” supportu Twisto.

 

Warunki promocji z 100 zł premii

Waszym ostatnim zadaniem będzie aktywacja karty oraz wykonanie co najmniej trzech płatności kartą wirtualną lub plastikową na dowolną kwotę (w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie). Warunki promocji możecie spełnić jeszcze zanim karta plastikowa dotrze do waszej skrzynki. W tym celu użyjcie karty wirtualnej ztokenizowanej w G Pay. Premia w wysokości 100 zł wypłacona będzie zaraz po wykonaniu ostatniej transakcji. Informację o uzyskanej premii znajdziecie po zalogowaniu w profilu w zakładce Punkty. Ponadto otrzymacie stosownego maila z informacją o aktywowaniu usługi oraz przyznaniu bonusu. W chwili otrzymania premii wasza karta musi być aktywna i nie możecie mieć wycofanych zgód marketingowo-handlowych.

 

Wypłacone bonusy podawane są nie w złotówkach, lecz właśnie w punktach, aczkolwiek 1 punkt to 1 zł. Zgromadzonych punktów nie można ot tak przelać sobie na konto, czy też wypłacić z bankomatu. Środki te posłużą jako spłata wykorzystanego limitu płatniczego w ramach transakcji kartą. Premia uzyskana w promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie V edycji promocji „Bonus z Twisto”.

 

Jak w praktyce wykorzystać bonus?

Aby wykorzystać bonus, nie musicie czekać do momentu wystawienia wyciągu. Otóż wygenerowane zadłużenie możecie spłacić punktami, zaraz po zaksięgowaniu transakcji. Możecie to zrobić zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie Twisto. W tym celu wchodzicie w szczegóły danej transakcji (po jej zaksięgowaniu – status rozliczone) i klikacie opcję ZAPŁAĆ. W kolejnym kroku pokażą Wam się dostępne formy płatności. Teraz pozostaje już tylko wybrać „Opłać zamówienie punktami”. W ten oto sposób wykorzystacie swoje punkty 🙂 Pozostałe zadłużenie możecie spłacić przelewem, BLIKIEM lub przez bramkę płatniczą imoje.

 

 

 

 

 

Szczegóły dotyczące konta i karty Twisto

  • 0 zł za wydanie i obsługę miesięczną karty Twisto – bezwarunkowo,
  • 0 zł za dostawę karty Twisto,
  • 0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym – bezwarunkowo,
  • brak możliwości korzystania z bankomatów oraz wykonywania przelewów,
  • wysokość limitu wynosi od 1500 zł do 10.000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.

 

Czym jest Twisto oraz jakie są jego zalety?

Twisto Free to karta wielowalutowa sprzężona z wygodną aplikacją mobilną do zarządzania finansami osobistymi, zapewniająca darmowy kredyt odnawialny do 45 dni okresu bezodsetkowego. W ten oto sposób w jednym „plastiku” macie quasi kartę kredytową (Twisto to nie bank, zatem bardziej jest to karta obciążeniowa typu charge) oraz kartę wielowalutową przypominającą popularnego Revoluta. Kartą Twisto możecie płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, czyli zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Po każdym miesiącu, w którym będziecie wykonywali płatności kartą Twisto otrzymacie zestawienie transakcji. Na ich opłacenie będziecie mieli kolejne 15 dni. Spłata może się odbyć za pośrednictwem przelewu, BLIKIEM lub z wykorzystaniem bramki płatniczej imoje. W tej ostatniej opcji możliwe jest spłacenie zadłużenie z wykorzystaniem karty płatniczej wydanej przez bank lub inną instytucję (o szczegółach pisałem tutaj). Spłacając wygenerowane zadłużenie należy wykonać przelew na wartość wskazaną w profilu. Twisto nie umożliwia tworzenia nadwyżki na koncie, zatem próba przelewu na kwotę wyższą niż wygenerowana skutkować będzie odrzuceniem przelewu.

Twisto udostępnia również możliwość zrolowania zadłużenia na kolejny miesiąc. Koszt takiej usługi to 4,50 zł za każde wydane 100 zł. W przypadku braku spłaty oraz zrolowania zadłużenia, Twisto będzie naliczało ustawowe odsetki (obecnie ich poziom wynosi 14% w skali roku).

 

 

 

 

Pozostałe zalety Twisto

Ogromną zaletą Twisto jest stosowanie kursów rzeczywistych oferowanych przez organizację płatniczą Mastercard. Zatem płacąc za granicą lub zamawiając coś z zagranicznych sklepów online, nie zapłacicie prowizji za przewalutowanie, zaś spread przyjmie śladową wartość (dla przypomnienia, spread oznacza różnicę między kursem kupna, a kursem sprzedaży danej waluty).

 

Inne zalety/funkcje Twisto to:

  • program poleceń z 30 zł premii dla obu stron – szczegóły w tym artykule,
  • do 10% zwrotu za zakupy internetowe, funkcja dzielenia rachunków split, możliwość spłacania zadłużenia kartą płatniczą w ramach usługi imoje oraz dostęp do Google Pay (a niebawem również do Apple Pay) – szczegóły tutaj,
  • możliwość odroczenia płatności rachunków domowych o 45 dni w powiązaniu z platformą Moje Usługi oraz 30 zł premii ekstra – o tym przeczytasz w dedykowanym artykule.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów