fbpx

Super Grosz: 100 zł łatwej premii na start, czyli pierwsza pożyczka za darmo (RRSO 0%) dla kwoty do 10.000 zł i to w pełni online!

Promocja wstrzymana!

Ruszyła VI edycja promocji Blue Bonus. Tym razem możecie zdobyć 100 zł premii gotówkowej za skorzystanie z darmowej pożyczki w serwisie Super Grosz. To debiutant na rynku promocji opisywanych na blogu, zatem z pewnością akcja będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem. Warunki na jakich udzielana jest pożyczka są bardzo przejrzyste: 0% RRSO w przypadku terminowej spłaty (czyli w okresie do 30 dni) dla kwoty sięgającej nawet 10.000 zł. Super Grosz nie wymaga dostarczania jakichkolwiek zaświadczeń, zaś cały proces odbywa się w pełni online. Aby zdobyć premię, nie musicie również spełniać żadnych dodatkowych warunków typu wpływy na odpowiednią kwotę, czy też wykonywanie płatności kartą, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych promocji bankowych. Organizatorem promocji ponownie jest Blue Services, czyli podmiot z grupy Blue Media, odpowiedzialny między innymi za promocje organizowane wraz z Net Credit, Diners Club oraz Smart Pożyczką.

 

 

Kilka słów o marce Super Grosz

Nie da się ukryć, iż pożyczkowe brandy są nieco gorzej rozpoznawalne niż banki działające na polskim rynku. W związku z tym nieco przybliżę Wam bohatera dzisiejszego artykułu. Serwis SuperGrosz.pl to marka należąca do spółki AIQLABS, której dane odnajdziemy w Rejestrze instytucji pożyczkowych, prowadzonym przez KNF. AIQLABS działa na polskim rynku od 2015 roku i jest spółką z 100% polskim kapitałem. Sama marka Super Grosz jest jedną z najpopularniejszych instytucji pożyczkowych w Polsce.

 

Natomiast organizator promocji, czyli spółka Blue Services należy do giganta w zakresie rozwiązań płatniczych w Polsce, grupy Blue Media. Grupa ta nadzorowana jest przez KNF i działa na polskim rynku już od 20 lat. Blue Media słynie między innymi z przelewów natychmiastowych Blue Cash, serwisu do automatycznego opłacania rachunków bm.pl, czy też systemu opłacania przejazdów na autostradach Autopay. Więcej na temat spółki Blue Media znajdziecie na jej stronie internetowej, zaś o samej spółce Blue Services w tej zakładce. Warto też wspomnieć, iż Blue Services organizował już podobne akcje promocyjne z firmą Net Credit oraz ze Smart Pożyczką.

 

Uczestnictwo w promocji

Co do uczestnictwa, z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty Super Grosza. Natomiast, jeśli korzystaliście z poprzednich edycji promocji Blue Bonus, śmiało możecie skorzystać również z niniejszej promocji 🙂

 

Dodatkowe wymogi dotyczą natomiast samej kwestii zaciągnięcia pożyczki. Mianowicie, oferta skierowana jest do osób będących obywatelami RP w wieku od 21 lat, posiadających konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wiadomo, Super Grosz będzie sprawdzał również waszą zdolność kredytową, zatem pozytywna historia kredytowa też może się przydać. W tym celu będziecie weryfikowani w biurach informacji gospodarczych oraz w BIK-u.

 

Jak prawidłowo złożyć wniosek w promocji?

Jeśli zatem spełniacie warunki uczestnictwa, możemy przejść do działania. Cały proces zajmie Wam góra kilka minut. Zanim złożycie docelowy wniosek o pożyczkę, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji Blue Bonus (zaznaczcie wszystkie pięć okienek). Następnie otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym, który z powrotem przeniesie Was na stronę promocji. Po kliknięciu w ZACZNIJ TERAZ! wyraźcie wymagane zgody oraz kliknijcie Przejdź do promocji. Teraz zostaniecie przeniesieni już na stronę Super Grosza, gdzie złożycie docelowy wniosek o pożyczkę. Na rejestrację w promocji macie czas do 15 kwietnia 2020 roku. Promocja jest nielimitowana!

 

Jeśli posiadacie już konto w serwisie Blue Bonus, pozostałe po poprzednich promocjach, wystarczy, że po przejściu na stronę promocji dokonacie logowania korzystając z opcji ZALOGUJ SIĘ (w prawym górnym rogu). Po zalogowaniu kliknijcie w logo promocji, po czym śmiało możecie składać wniosek o pożyczkę 🙂

 

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji, czy też odsetek, oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty (wówczas RRSO wyniesie okrągłe 0%). Takie zasady funkcjonują jednak w przypadku pożyczki do 10.000 zł, którą spłacicie maksymalnie w ciągu 30 dni. Kwota uprawniająca do otrzymania premii jest dowolna. W związku z tym możecie zawnioskować zarówno o 1000 zł, jak i o każdą inną kwotę z zakresu od 1000 zł do 10.000 zł. Pytanie tylko, czy zawnioskowanie o kwotę minimalną nie sprawi, iż pożyczkodawca pomyśli sobie, że przyszliście wyłącznie po premię, a samą pożyczką nie jesteście już tak mocno zainteresowani? 

 

Także długość okresu spłaty nie ma aż tak dużego znaczenia. Co prawda Super Grosz udziela pożyczek ratalnych na okres od 4 do 48 miesięcy, jednak premia przyznawana jest wyłącznie w przypadku spłaty pożyczki w okresie do 30 dni. Zatem w ramach promocji możecie wybrać dowolną długość spłaty – od 4 do 48 miesięcy. Ja dla przykładu wybrałem kwotę 1500 zł na okres 6 miesięcy:

 

 

Standardowy (łączny) koszt takiej pożyczki przekracza kwotę 600 zł. Ja się tym jednak nie przejmuje, ponieważ w ramach promocji RRSO 0% zostanę zwolniony zarówno z prowizji, jak i z odsetek. Gwarantuje mi to regulamin promocji RRSO 0%.

 

Na tej samej stronie wypełniacie swoje podstawowe dane osobiste oraz wyrażacie zgody niezbędne do udziału w promocji. Wystarczy okienko numer 1 oraz numer 5.

 

 

Po kliknięciu w OTRZYMAJ OFERTĘ przejedziecie do utworzenia swojego konta w portalu. Oprócz podania adresu e-mail oraz wymyślenia hasła uzupełnijcie również dane związane z waszą sytuacją dochodową. Podany adres e-mail musi się zgadzać z adresem podanym podczas rejestracji w promocji.

 

 

 

Po przejściu dalej i potwierdzeniu numeru telefonu, przyszedł czas na potwierdzenie tożsamości. 

 

Super Grosz stosuje trzy metody weryfikacji danych:

  • Kontomatik – czyli weryfikacja opierająca się na udostępnieniu swoich danych bankowych w szyfrowany i bezpieczny sposób.  Po zalogowaniu się do rachunku bankowego, system weryfikuje wasze dane, po czym decyzja wydawana jest natychmiastowo. Kontomatik nie zapamiętuje wprowadzonych danych, zaś przekazanie historii rachunków jest jednorazowe. Ponadto komunikacja z Kontomatikiem jest zaszyfrowana i zabezpieczona certyfikatem.
  • Przelew weryfikacyjny – po akceptacji zostaniecie przeniesieni do bramki płatniczej, z której wykonacie przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł. Oczywiście, złotówka powróci na wasze konto. Jakość i bezpieczeństwo transakcji gwarantuje Blue Media S.A. – krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Pamiętajcie, iż rachunek musi należeć do Was! Przelew z konta innej osoby sprawi, iż wniosek zostanie odrzucony. Dane adresowe podane w banku muszą się zgadzać z danymi podanymi we wniosku o pożyczkę.
  • Weryfikacja poprzez system GIRO – tym przypadku należy udać się na Pocztę Polską, uiścić opłatę w wysokości 14 zł oraz wypełnić czek, który potwierdzi wasze dane osobowe. Jako, że promocja Blue Bonus wymaga posiadanie konta – niestety ta forma jest dla nas bezużyteczna.

 

 

Kontomatik to bezpieczna aplikacja wykorzystywana przez banki i inne instytucje finansowe do potwierdzenia twojej tożsamości czy pobrania historii transakcji. Pomaga w sprawny sposób wziąć pożyczkę, zweryfikować dane czy potwierdzić sytuację finansową. Dzięki temu pożyczkodawca może w kilka minut dowiedzieć się czy podane informacje we wniosku są prawdziwe. Kontomatik to firma z polskim rodowodem działająca na rynku od 10 lat. Zaufały nam banki w Polsce, Czechach i Portugalii i ponad 100 instytucji niebankowych na całym świecie.

Więcej na stronie Kontomatik.com oraz w artykułach branżowych.

 

 

Po wyborze weryfikacji nastąpi wstępna analiza kredytowa. Jeśli wszystko będzie OK, system umożliwi wykonanie przelewu. Ostateczny krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę i/lub inny okres, bądź też odmówić udostępnienia środków. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być dostępna już po chwili od zweryfikowania danych (SMS-em oraz mailowo). W przypadku pozytywnej decyzji, przelew kwoty pożyczki zostanie zrealizowany niezwłocznie, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie jeszcze tego samego dnia (przelew zostanie wykonany w systemie Express Elixir).

 

Warunki uzyskania 100 zł premii wypłacanej na konto

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy, że nie odstąpicie od umowy pożyczki oraz nie spłacicie jej w ciągu 14 dni od momentu zaciągnięcia. Po upływie regulaminowego okresu, pożyczkę możecie spłacić ekspresowo. Pamiętajcie tylko, by nie przekroczyć terminu 30 dni, ponieważ wówczas zostaną Wam naliczone odsetki i prowizja zgodne z umową.

Numer konta do wypłaty premii należy podać na stronie promocji Blue Bonus w zakładce Twój profil, a następnie Twoje dane. W tym miejscu odszukajcie pole numer konta IBAN – ostatnia z ikonek symbolizująca bank (numer rachunku należy podać z przedrostkiem PL). Premia zostanie wypłacona w ciągu maksymalnie 60 dni od momentu zakończenie promocji, czyli najpóźniej do 15 czerwca 2020 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „BlueBonus VI”.

 

Jak spłacić szybką pożyczkę?

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy lub przelew natychmiastowy. Wszelkie dane do spłaty znajdziecie po zalogowaniu w serwisie SuperGrosz.pl (już po udzieleniu pożyczki) w zakładce Twoje pożyczki. Najpewniejszą, a jednocześnie najwygodniejszą formą spłaty jest szybki przelew. W ten sposób macie pewność, że środki zostaną wysłane natychmiastowo za pośrednictwem bramki płatniczej Dotpay. Co ciekawe w panelu dostępna jest również opcja spłaty BLIKIEM. Być może spłacając pożyczkę, przy okazji otrzymacie moneyback w swoim banku lub zwolnienie z opłaty za konto/kartę 🙂

 

 

 

 

 

Ku przestrodze…

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz „darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie dóbr konsumpcyjnych za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce oraz brak odpowiednich środków na spłatę. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to jedna z najdroższych form finansowania, której standardowe RRSO może wynieść nawet kilkaset procent. Jeśli nie spłacicie pożyczki w ciągu 30 dni od momentu jej udzielenia, wówczas zostaną Wam naliczone standardowe opłaty, w tym odsetki i prowizja. 

 

 

Przykład reprezentatywny ze strony promocji

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.85, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.85 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.85 zł. (stan na dzień 04.01.2020 r.).

Minimalny okres spłaty pożyczki ratalnej oferowanej przez Aiqlabs Sp. z o.o. wynosi 121 dni, a maksymalny okres spłaty wynosi 1440 dni. Maksymalne RRSO wynosi 378,38%

 

Info z regulaminu dotyczącego promocji RRSO 0%:

Uczestnikowi Promocji, który zawarł w okresie obowiązywania Promocji Umowę pożyczki ratalnej z Organizatorem i otrzymał pierwszą Pożyczkę przelewem na rachunek bankowy oraz dokonał spłaty Całkowitej Kwoty Pożyczki w terminie 30 dni od dnia zawarcia Umowy Pożyczki Ratalnej Organizator udzieli rabatu od kosztów związanych z Pożyczką w wysokości Całkowitego Kosztu Pożyczki. Za dzień spłaty uważa się dzień, w którym nastąpi uznanie rachunku bankowego Pożyczkodawcy kwotą Całkowitej Kwoty Pożyczki.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów