fbpx

Powrót świetnej promocji Twisto, czyli odbierz 100 zł premii na start za samą rejestrację oraz wyrobienie darmowej karty wielowalutowej!

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji promocji, Twisto ponownie oferuje nowym klientom 100 zł ultra łatwej premii na start! Aby odebrać bonus wystarczy zawnioskowanie o kartę z dedykowanego linku wraz z pozytywnym przejściem procesu weryfikacji oraz…poczekanie troszkę czasu na dostarczenie karty. Cóż, Twisto okazało się tak dużym hitem, iż opóźnienia w dostawie karty zdarzają się normą. Zamiast 5-7 dni roboczych, może to być 10 lub nawet więcej dni roboczych. Liczba klientów Twisto w Polsce przekroczyła początkowe szacunki nawet o 200%! Swoją cegiełkę dokłada tutaj również Poczta Polska, która jest mocno obłożona pracą w okresie przedświątecznym. Na szczęście nic w przyrodzie nie ginie i w końcu będziecie mogli korzystać z zalet karty Twisto, do których należą: darmowa karta wielowalutowa, przewalutowania po kursach rzeczywistych organizacji Mastercard oraz darmowy limit kredytowy do 45 dni. Co do tego ostatniego, Twisto nie wymaga jakichkolwiek zaświadczeń, czy też sprawdzania w BIK S.A. Limity przyznawane są na oświadczenie, zaś Twisto nie wymaga wysyłania skanu/zdjęcia dowodu osobistego (a wiem, że tego nie lubicie). Ważną kwestią jest również fakt, iż Twisto zarejestrowane jest w Polsce, posiada polski support oraz aplikację mobilną i stronę internetową w języku polskim. W nieodległej przyszłości, posiadacze Twisto będą mogli dodatkowo korzystać z wielu zniżek i rabatów w ramach programu „Twisto cashback”. Po skorzystaniu z promocji będziecie mogli polecać Twisto swoim bliskim. Otóż w ramach programu poleceń obie strony otrzymują po 50 zł premii.

Promocja zakończona!

 

 

100 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty walutowej

Wniosek o konto w Twisto możecie złożyć w przeglądarce zarówno na smartfonie, jak i na komputerze. Dla pewności, przed złożeniem wniosku warto wyczyścić cookies w przeglądarce i/lub wyłączyć programy typu AdBlock. W ten sposób macie pewność, iż promocyjny link zaczyta się na 100% i otrzymacie swój bonus.

 

Aby wziąć udział w promocji, wniosek należy złożyć za pośrednictwem dedykowanej strony promocji, udostępnionej przez partnera reklamowego Twisto. Tak się składa, iż jestem takowym partnerem, dlatego korzystając z mojego bloga macie pewność wzięcia udziału w promocji. Ponadto podczas wnioskowania o kartę Twisto nie wpisujcie kodu polecenia (automatycznie w tym miejscu pojawi się kod promocji). Program poleceń nie łączy się z niniejszą promocją, dlatego wpisanie kodu sprawi, iż skorzystacie wyłącznie z programu poleceń, gdzie premia wynosi 50 zł.

 

 

Na złożenie wniosku macie czas od 2 grudnia 2019 roku do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, usługa Twisto cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zatem limit może się wyczerpać dużo wcześniej niż zakładany termin. W przypadku wyczerpania limitu, oczywiście zaktualizuję wpis. Lepiej jednak nie zwlekać 😉

 

 

Złóż wniosek o darmową kartę Twisto z 100 zł premii

 

 

Jak krok po kroku wygląda proces wnioskowania?

Po podaniu adresu e-mail oraz ustaleniu hasła do logowania, należy wyrazić odpowiednie zgody na udział w promocji z premią oraz zgody na samo założenie konta w Twisto. Wystarczą cztery pierwsze zgody:

 

 

Kolejne okna to wasze dane osobiste. Składają się na nie: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu oraz sytuacja dochodowa (wykształcenie, stan cywilny, posiadanie dzieci, główne źródło dochodu, wysokość dochodów, miesięczne koszty stałe, wysokość spłacanych kredytów). Co ważne, Twisto nie wymaga jakiegokolwiek potwierdzania dochodów poprzez wysyłkę zaświadczeń lub wyciągów z konta. Fintech nie bada również waszej zdolności kredytowej w BIK-u, zatem limit uzyskany w Twisto nie obciąży waszej zdolności kredytowej w ramach Biura Informacji Kredytowej. Twisto sprawdzi jedynie waszą wiarygodność w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG należące do grupy CRIF), czyli instytucji o wiele mniejszym znaczeniu niż BIK S.A.

 

Następnie wybierzcie limit miesięcznych wydatków, jaki Was interesuje. Limit dostępny w Twisto wynosi od 1000 zł do 10.000 zł. W sytuacji, gdy zawnioskujecie o zbyt wygórowany limit, Twisto po prostu obniży go do waszych możliwości i przyzna nieco niższą kwotę. Z czasem będziecie mogli zwiększać swój limit. Ważny jest tutaj staż oraz terminowość spłat zadłużenia.

 

Kolejne kroki dotyczą zamówienia karty w postaci fizycznej. Do wyboru macie dwie karty: żółtą oraz szarą. Pierwsza edycja pokazała, że Twisto wysyła niekiedy inny kolor karty niż wybrany. Cóż, fintechom można wybaczyć takie niedociągnięcia 😉

Moim zdaniem obie karty są dość eleganckie i osobiście długo nie mogłem się zdecydować, którą wybrać 🙂 Padło na żółtą, bo może się nieco kojarzyć ze złotą kartą. Co ciekawe, na pierwszej stronie zamiast imienia i nazwiska Twisto wytłoczy wasz pseudonim, o ile macie na to chęć. Pewnie się domyślacie, jaki pseudonim wybrałem dla swojej karty. Tu akurat nie miałem wątpliwości 😉 Wszelkie ważne dane, takie jak imię i nazwisko, numer karty oraz kod CVC znajdują się na rewersie „plastiku”. Dzięki temu śmiało możecie wrzucać uśmiechnięte fotki na Insta, dzierżąc w dłoni kartę Twisto. 

 

 

#btw profil bloga JakDorobic.com również znajdziecie na Instagramie. Ba, nawet w serwisie Pinterest.

 

Po wybraniu adresu na jaki Twisto ma wysłać kartę pojawi się podsumowanie oraz dokumenty do pobrania. Końcowym elementem potwierdzającym waszą tożsamość jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego za pośrednictwem bramki płatniczej. Oczywiście, złotówka powróci na wasze konto. Jakość i bezpieczeństwo transakcji gwarantuje Blue Media S.A. – krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Pamiętajcie, iż rachunek musi należeć do Was! Przelew z konta innej osoby sprawi, iż wniosek zostanie odrzucony.

 

 

To wszystko. Teraz pozostaje Wam już tylko oczekiwanie na weryfikację tożsamości. Trwa to zazwyczaj 1-2 w dni. Czasem jest to jeszcze tego samego dnia, a niekiedy należy nieco poczekać ze względu na wzmożone zainteresowanie usługą Twisto. Karta tradycyjnie zostanie dosłana po około 10 dniach roboczych, choć proces ten może się nieco przedłużyć.

 

Warunki promocji z 100 zł premii

Premia w wysokości 100 zł wypłacona będzie zaraz po zweryfikowaniu waszych danych przez Twisto. Nie musicie nawet wykonywać jakichkolwiek transakcji. Informację o uzyskanej premii znajdziecie po zalogowaniu w profilu w zakładce Punkty. Ponadto otrzymacie stosownego maila z informacją o aktywowaniu usługi oraz przyznaniu bonusu.

 

Wypłacone bonusy podawane są nie w złotówkach, lecz właśnie w punktach, aczkolwiek 1 punkt to 1 zł. Zgromadzonych punktów nie można ot tak przelać sobie na konto, czy też wypłacić z bankomatu. Środki te posłużą jako spłata wykorzystanego limitu płatniczego w ramach transakcji kartą. Karta Twisto to tradycyjna karta Mastercard, zatem możecie nią płacić w dowolnym punkcie handlowo-usługowym lub przez Internet.

 

Aby wykorzystać bonus, nie musicie czekać do momentu wystawienia wyciągu. Otóż wygenerowane zadłużenie możecie spłacić punktami, zaraz po zaksięgowaniu transakcji. Możecie to zrobić zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie Twisto. W tym celu wchodzicie w szczegóły danej transakcji i klikacie ZAPŁAĆ. W kolejnym kroku pokażą Wam się dostępne formy płatności. Teraz pozostaje już tylko wybrać „Opłać zamówienie punktami”. W ten oto sposób wykorzystacie swoje punkty 🙂 Pozostałe zadłużenie możecie spłacić przelewem lub BLIKIEM.

 

 

Ewentualnie, jeszcze przed dostarczeniem karty możecie skorzystać z usługi Twisto Pay w sklepach współpracujących z Twisto. Jest to swoiste płacenie kartą kredytową…bez posiadania fizycznej karty. Lista sklepów współpracujących z Twisto dostępna jest pod tym linkiem. Premia uzyskana w promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Bonus Twisto – III edycja”.

 

 

Złóż wniosek o darmową kartę Twisto z 100 zł premii

 

 

Czym jest Twisto oraz jakie są jego zalety?

Twisto to fintech, który od 2018 roku w ramach usługi Twisto Pay oferuje „zakupy na klik bez płacenia”, dzięki czemu możemy odroczyć płatność za towar w danym sklepie online. Kolejny produkt fintechu to Twisto Free, czyli darmowy kredyt odnawialny zapewniający do 45 dni okresu bezodsetkowego. Usługa ta mocno przypominała kartę kredytową, tyle że… bez posiadania karty. Najnowszym dzieckiem czeskiego fintechu jest natomiast karta wielowalutowa (w tym oczywiście z polskim złotym) sprzężona z wygodną aplikacją mobilną do zarządzania finansami osobistymi. Karta Twisto jest niejako uzupełnieniem usługi Twisto Free (płatności kartą obciążają przydzielony limit kredytowy). W ten oto sposób w jednym „plastiku” macie quasi kartę kredytową (Twisto to nie bank, zatem bardziej jest to karta obciążeniowa typu charge) oraz kartę wielowalutową przypominającą popularnego Revoluta. 

 

Kartą Twisto możecie płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, czyli zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Po każdym miesiącu, w którym będziecie wykonywali płatności kartą Twisto otrzymacie zestawienie transakcji. Na ich opłacenie będziecie mieli kolejne 15 dni. Spłata może się odbyć za pośrednictwem przelewu lub BLIKIEM. Spłacając wygenerowane zadłużenie należy wykonać przelew na wartość wskazaną w profilu. Twisto nie umożliwia tworzenia nadwyżki na koncie, zatem próba przelewu na kwotę wyższą niż wygenerowana skutkować będzie odrzuceniem przelewu.

Twisto udostępnia również możliwość zrolowania zadłużenia na kolejny miesiąc. Koszt takiej usługi to 45 groszy za każde 10 zł, czyli 4,50 zł za każde 100 zł lub po prostu 45 zł za każdy 1000 zł. W przypadku braku spłaty oraz zrolowania zadłużenia, Twisto będzie naliczało ustawowe odsetki (obecnie ich poziom wynosi 14% w skali roku).

 

Ogromną zaletą Twisto jest stosowanie kursów rzeczywistych oferowanych przez organizację płatniczą Mastercard. Zatem płacąc za granicą lub zamawiając coś z zagranicznych sklepów online, nie zapłacicie prowizji za przewalutowanie, zaś spread przyjmie śladową wartość (dla przypomnienia, spread oznacza różnicę między kursem kupna, a kursem sprzedaży danej waluty).

 

Szczegóły dotyczące konta i karty Twisto

  • 0 zł za wydanie i obsługę miesięczną karty Twisto – bezwarunkowo,
  • 0 zł za dostawę karty Twisto,
  • 0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym – bezwarunkowo,
  • wysokość limitu wynosi od 1000 zł do 10.000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.

 

 

Złóż wniosek o darmową kartę Twisto z 100 zł premii

 

 

Jakie wady posiada Twisto?

Skoro są zalety, muszą też być wady. Historia Twisto nie jest zbyt długa, dlatego nie możemy od niego wymagać szerokiego wachlarza usług, jakie zapewniają nam banki, czy też fintechy o ugruntowanej pozycji rynkowej. Z drugiej strony Twisto ma ogromny potencjał do rozwoju, dzięki czemu niejednokrotnie pokaże pazurki w walce o udziały w rynku.

 

Po pierwsze, Twisto nie umożliwia wypłat środków z bankomatów oraz przelewów. Jest to dość logiczne, ponieważ wiele osób wykorzystywałoby fintech do darmowego korzystania z gotówki w ramach limitu kredytowego, a jak wiemy pieniądz nie jest darmowy. Być może w przyszłości pojawi się możliwość wypłat z bankomatów lub przelewów, aczkolwiek nie zdziwię się, jeśli będą one obarczone solidną prowizją.

Po drugie, Twisto nie współpracuje z Google Pay oraz Apple Pay…jeszcze. Cóż, w ostatnim czasie mocno przyzwyczailiśmy się do płatności telefonem. W przypadku Twisto, usługa ta ma być dopiero wdrażana i będzie dostępna na początku 2020 roku.

Kolejny argument to brak programu lojalnościowego oraz rabatów. W sumie nie jest to jakaś duża wada, aczkolwiek na czeskim rynku Twisto udostępnia bardzo ciekawy program rabatowy, który jest głównym wabikiem dla nowych klientów. Na szczęście dostęp do systemu zniżkowego również ma zostać wdrożony dla polskich klientów już w przyszłym roku.

 

 

Złóż wniosek o darmową kartę Twisto z 100 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów