Alior Bank: 150 zł premii na start, 4 bilety do kina, lokata i konto oszczędnościowe na 3% w skali roku – uzupełnij dane do wypłaty premii!

 

Przypomnienie: ważna informacja dla uczestników promocji „Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank”! Do 12 grudnia 2019 roku organizator miał za zadanie powiadomić Was mailowo o przyznaniu premii. Z uzyskanych przeze mnie informacji, organizator wywiązał się z tego obowiązku, zatem od tego momentu macie 5 dni roboczych na uzupełnienie danych do wypłaty premii (imię i nazwisko oraz numer konta otwartego w ramach promocji). Premia zostanie wypłacona na Konto Jakże Osobiste w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania maila od organizatora. W dniu wypłaty premii należy posiadać aktywne konto i kartę debetową.

 

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. W przypadku braku maila również w wymienionych miejscach – spróbujcie mimo wszystko wypełnić dane do wypłaty premii na stronie promocji. Jeśli zostaną one przyjęte, wówczas będzie to oznaczać, iż wszystko jest w porządku, tylko mail przypominający się gdzieś zapodział. Jeśli i to nie zadziała, złóżcie reklamację na adres mailowy [email protected]. W wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko, dokładny adres oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście maila). Reklamację należy złożyć za pośrednictwem maila, z którego rejestrowaliście się w promocji. Organizator rozpatrzy reklamację w ciągu 14 dni kalendarzowych.

 

Oprócz tego organizator rozesłał wiadomości informujące o przyznaniu nagród dodatkowych. Przypominam, iż w ramach konkursu do wygrania był iPhone XS MAX 64 GB oraz 100 bonów do Biedronki o wartości 150 zł. Jeśli jesteście w gronie laureatów, w ciągu 14 kolejnych dni roboczych waszym zadaniem będzie skontaktowanie się w celu potwierdzenia danych do wydania nagrody. Wszelkie kwestie podatkowe załatwi za Was organizator. Oczywiście dajcie znać w komentarzu, jeśli to akurat do Was powędrowała nagroda!

 

Jeśli natomiast Konto Jakże Osobiste przypadło Wam do gustu, możecie je polecić również swoim bliskim. W aktualnej promocji Alior Banku do zdobycia jest 200 zł premii na start oraz możliwość założenia lokaty 100-dniowej na 3% w skali roku i to dla kwoty nawet 50.000 zł! Szczegóły na ten temat znajdziecie w dedykowanym artykule.

 

 

 

 

 

Zestawy promocji są ostatnio w modzie. Nie inaczej jest w przypadku Alior Banku, który powraca z całym pakietem korzyści. W ramach akcji promocyjnej organizowanej wraz z Super Expressem na start otrzymacie 150 zł bardzo łatwej premii za założenie Konta Jakże Osobistego! Oprócz tego, w ramach programu Mastercard Priceless Specials uzyskacie punkty powitalne, wymienialne na voucher o wartości 50 zł (różne sklepy do wyboru) lub cztery bilety do kina Cinema City. Kolejną zdobyczą może być iPhone lub jeden spośród 100 bonów do Biedronki. Nagrody te dostępne są w konkursie „Superkasa z Kontem Jakże Osobistym”, który organizowany jest dla uczestników promocji. Na uwagę zasługuje również oferta depozytowa Alior Banku. Na start możecie skorzystać z Lokaty na 100 dni z oprocentowaniem 3% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł oraz konta oszczędnościowego na 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł z gwarancją oprocentowania do końca roku. Co do samego Konta Jakże Osobistego, warto również wspomnieć o możliwościach płacenia w 152 walutach bez kosztów przewalutowania oraz 1% moneyback od płatności wykonanych telefonem (Google Pay, Apple Pay, BLIK, HCE). Konto założycie oraz zamkniecie w pełni online!

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Na początek bardzo dobra wiadomość. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci Alior Banku. Mówiąc bardziej szczegółowo, akcja przeznaczona jest dla osób, które po 31 lipca 2018 roku nie posiadały konta osobistego w Alior Banku (złotówkowego i/lub walutowego), a także karty kibica Alior Bank. 

Zawsze przy okazji promocji Alior Banku pojawia się zasadnicze pytanie: a co z innymi produktami Alior Banku lub T-Mobile Usługi Bankowe? Na szczęście pod tym względem Alior Bank jest bardzo liberalny, co potwierdza wprost zapis regulaminu:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Aby skorzystać z promocji należy w dniach od 31 lipca 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku 6 września 2019 roku zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać adres e-mail, wymyślić hasło do panelu promocji oraz zaakceptować regulamin (pierwsze okienko). Zgody marketingowe dla organizatora promocji nie są wymagane. Na podany adres e-mail otrzymacie link aktywacyjny, który poprowadzi Was z powrotem na stronę promocji. Po zalogowaniu i kliknięciu Otwórz Konto przejdziecie już do docelowego wniosku o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową na stronie Alior Banku. Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji niezbędnych do przeprowadzenia promocji (w ten sposób organizator dowie się od banku komu należy wypłacić premię, a komu nie). W panelu promocji znajduje się również pole na wpisanie odpowiedzi do zadania konkursowego, ale tę kwestię omawiam w osobnym akapicie.

Pamiętajcie, iż we wniosku o konto należy użyć tego samego maila, co podczas rejestracji w promocji. Jeśli z promocji korzystacie wspólnie z domownikami lub znajomymi, pamiętajcie, iż każda osoba musi zarejestrować się na osobny i unikalny adres e-mail. Warto również wyczyścić cookies w przeglądarce lub użyć alternatywnej przeglądarki.

 

Na podpisanie umowy o konto i kartę debetową macie 30 dni od momentu podpisania wniosku, nie później jednak niż do 30 września 2019 roku. Umowę możecie zawrzeć na trzy sposoby:

 • kurierem – może on dostarczyć umowę do waszego domu, ale również miejsca pracy lub szkoły,
 • poprzez przelew weryfikacyjny –  obecnie w tym systemie uczestniczą oprócz Alior Banku: Bank Pekao, Santander Bank, eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, PBS Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe (możliwe, że lista banków została poszerzona). W tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę ustaloną przez Alior Bank (na przykład 1 zł) z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi). Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu).
 • poprzez videorozmowę z pracownikiem banku – umowa może być podpisana nawet w ciągu 5 minut. Pamiętajcie, aby wasz komputer był wyposażony w sprawną kamerę oraz mikrofon.

 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać 150 zł premii?

Aby zdobyć premię należy w ciągu 60 dni od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 30 listopada 2019 roku):

 • aktywujcie aplikację mobilną banku,
 • wybierzcie co najmniej jedną korzyść w ramach Konta Jakże Osobistego (o korzyściach szczegółowo opowiadam w osobnym akapicie),
 • zapewnijcie wpływy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł oraz wykonajcie minimum 3 płatności kartą lub BLIKIEM.

 

Wymagany wpływ na konto może stanowić pojedynczy wpływ na 1000 zł lub na przykład dwa przelewy po 500 zł. Oczywiście wpływ z waszego konta w innym banku zapewni uzyskanie premii. Po zaksięgowaniu środków na koncie w Alior Banku możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto.

 

Co do 3 płatności kartą lub BLIKIEM, pamiętajcie, iż możecie je wykonać w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Bank nie reguluje natomiast minimalnej kwoty transakcji, zatem drobne zakupy w sklepie spełnią warunki promocji. Z promocji wykluczone są jedynie „mniej typowe transakcje kartą” określone według kodów MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne (a tak naprawdę płatności rachunków domowych kartą poprzez pośredników płatniczych typu Sprytny Bill, Blue Media itp.).

 

Po spełnieniu warunków, organizator powiadomi Was mailowo o przyznaniu premii do 12 grudnia 2019 roku. Od tego momentu będziecie mieli 5 dni roboczych na uzupełnienie danych do wypłaty premii (imię i nazwisko oraz numer konta otwartego w ramach promocji). Premia zostanie wypłacona na Konto Jakże Osobiste w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania maila od organizatora. W dniu wypłaty premii należy posiadać aktywne konto i kartę debetową.

 

Szczegóły w regulaminie promocji „Superkasa z Kontem Jakże Osobistym” .

 

Voucher o wartości 50 zł lub cztery bilety do kina Cinema City

Premia na start to jeszcze nie wszystko! Wyrabiając w ramach promocji kartę Mastercard, będziecie mogli przystąpić do programu lojalnościowego Priceless Specials. W ramach bieżącej promocji, na start otrzymacie aż 3400 punktów powitalnych. Wymienicie je na vouchery o wartości 50 zł (RTV EURO AGD, Decathlon, empik.com, Circle K i wiele innych) lub na cztery bilety do kina Cinema City, których łączna wartość przekracza 100 zł! 

Głównym warunkiem uzyskania punktów powitalnych jest wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie. Macie na to 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu.

Więcej na temat promocji Priceless Specials znajdziecie w dedykowanym artykule.

 

Lokata na 3% w skali roku do 50.000 zł

Dla całkowicie nowych klientów, Alior Bank przygotował dodatkowo preferencyjną lokatę na 100 dni dla kwoty do 50.000 zł. Lokata skierowana jest do osób, które nie posiadały nigdy kartoteki klienta w Alior Banku, czyli do absolutnie nowych klientów. Lokatę możecie założyć w ciągu 14 dni od momentu otwarcia Konta Jakże Osobistego. W tym celu należy wybrać się do dowolnej placówki. Może to być zarówno oddział, jak i agencja Alior Banku.

Szczegóły w Tabeli oprocentowania Alior Banku.

 

Konkurs „Superkasa z Kontem Jakże Osobistym”

W porównaniu do dwóch ostatnich promocji z premią od Alior Banku, najnowsza akcja ma coś jeszcze w zanadrzu. Otóż dodatkowym wabikiem do założenia Konta Jakże Osobistego jest konkurs w którym do wygrania jest iPhone XS MAX 64 GB o wartości 6765 zł oraz 100 bonów do Biedronki o wartości 150 zł.

Konkurs ma charakter twórczy. Otóż waszym zadaniem jest przesłanie do 31 sierpnia 2019 roku 6 września 2019 roku odpowiedzi na zadanie konkursowe: Napisz nam jakie cechy powinno mieć Twoje Konto Jakże Osobiste? (maksymalna liczba znaków to 550). Odpowiedzi należy udzielić po zalogowaniu w panelu na stronie promocji.

 

Oceny udzielonych odpowiedzi dokona komisja konkursowa. Laureat pierwszego miejsca otrzyma iPhone'a, osoba na drugim miejscu otrzyma 3 bony po 150 zł, osoba na trzecim miejscu dwa bony, zaś pozostałe 95 osób po jednym bonie. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej mailowo do 12 grudnia 2019 roku. W ciągu 14 kolejnych dni roboczych waszym zadaniem będzie skontaktowanie się w celu potwierdzenia danych do wydania nagrody. Wszelkie kwestie podatkowe załatwi za Was organizator.

Szczegóły w regulaminie konkursu (od 4 strony).

 

 

 

 

Konto Jakże Osobiste – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta po zapewnieniu jednorazowego wpływu na co najmniej 1500 zł miesięcznie lub bezwarunkowo dla osób w weiku do 26 lat, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,

0 zł zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł (aby uniknąć opłaty można na przykład doładowywać Revoluta),

– 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku,

– 0 zł za wypłaty dowolnego bankomatu, wykonane BLIKIEM,

– 0 zł za wypłaty gotówki w sklepie w ramach usługi cashback,

– 2,50 zł za wypłaty z obcych bankomatów (chyba, że wybierzecie korzyść dotyczącą darmowych bankomatów),

– 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach i placówkach partnerskich banku,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i mobilne,

– możliwość korzystania z BLIKA, Apple Pay, Google Pay oraz karty wirtualnej HCE,

– szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji Alior Banku.

 

Korzyści dołączane do Konta Jakże Osobistego

Oprócz powyższych warunków bazowych, możecie wybrać za darmo dwie spośród wymienionych poniżej „korzyści” dołączanych do konta. Każda kolejna „korzyść” kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybór korzyści odbywa się już po założeniu konta w bankowości online, aplikacji mobilnej, w oddziale banku lub poprzez infolinię. Spośród poniżej wymienionych, zapewne najbardziej interesujące będą dla Was trzy pierwsze korzyści:

 • konto oszczędnościowe na 3% w skali roku (do 20.000 zł),
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania,
 • zwrot 1% za zakupy wykonane telefonem,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni (dla kwoty do 1000 zł),
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną,
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunkach.

 

Promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku na (tradycyjnym) koncie oszczędnościowym obowiązuje do 31 grudnia 2019 roku dla kwoty do 20.000 zł. Oprocentowanie może zostać przedłużone na kolejne okresy, co już miało miejsce kilkukrotnie. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden przelew zewnętrzny, zaś każdy kolejny kosztuje 10 zł.

 

 

W czerwcu 2019 roku Alior Bank udostępnił swoim klientom płatności zagraniczne kartą bez kosztów przewalutowania dla 152 walut! Dla dolara, euro i funta brytyjskiego stosowany będzie średni kurs NBP, zaś w przypadku pozostałych walut kurs organizacji płatniczej Mastercard (bez doliczania prowizji oraz marży banku). Dzięki temu nie musicie korzystać z kantoru walutowego lub wyrabiać dodatkowych kart walutowych. Karta Alior Banku sprawdzi się również podczas zakupów w zagranicznych sklepach internetowych oraz podczas wypłaty gotówki za granicą.

 

 

W przypadku 1% moneyback, zwroty naliczane są od transakcji wykonanych BLIKIEM, Google Pay, Apple Pay lub poprzez technologię HCE (karta ztokenizowana w aplikacji banku). Maksymalny miesięczny zwrot to 20 zł, co w skali roku daje nawet 240 zł moneyback. Zwrotem nie są objęte wybrane klasy kodów MCC (wspomniane przy okazji promocji z premią).

 

Szczegóły w regulaminie korzyści Konta Jakże Osobistego.

 

 

 

 

Konto Mocno Oszczędnościowe

Po założeniu konta osobistego, możecie również założyć Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Oprocentowanie obowiązuje przez 3 kolejne miesiące od aktywacji konta. Nadwyżka ponad 100.000 zł oprocentowana jest według zmiennej stawki naliczanej według schematu: WIBID1M – 0,55 punktu procentowego (obecnie 0,89% w skali roku).

Prowadzenie Konta Mocno Oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak przelewy wewnętrzne na konto osobiste w Alior Banku (bez limitu). Dodatkowo możecie wykonać jeden przelew zewnętrzny. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 10 zł.

Szczegóły w Tabeli oprocentowania Alior Banku oraz w regulaminie promocji Konta Mocno Oszczędnościowego.

 

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli po odebraniu premii zdecydujecie się zakończyć współpracę z Alior Bankiem, możecie to zrobić na cztery sposoby:

 • poprzez infolinię,
 • w bankowości elektronicznej (również na smartfonie),
 • w oddziale banku,
 • korespondencyjnie, wysyłając wypowiedzenie na adres banku.

 

Aby zamknąć konto w bankowości elektronicznej, wystarczy wysłać wiadomość przez pocztę wewnętrzną banku. W tym celu klikacie po kolei: Wiadomości Napisz nową wiadomość Zapytanie, Rachunki bankowe, Zamknięcie konta osobistego… W treści wiadomości podajecie numer rachunku/rachunków, który chcecie zamknąć. Oprócz tego możecie dodać numer konta, na które ma zostać przelany osad pozostały po zamknięciu rachunku. Możecie na przykład zamknąć tylko konto osobiste, a konto oszczędnościowe zostawić otwarte. Jeśli chcecie zamknąć wszystko, w wiadomości dodajcie również numery kont oszczędnościowych. Pomimo zamknięcia rachunków, umowa ramowa pozostanie w mocy. Dzięki temu wasz dostęp do bankowości online będzie nadal aktywny. Umowę ramową możecie wypowiedzieć w placówce banku lub korespondencyjnie. 

Proces zamykania konta przez bankowość internetową jest na tyle prosty, że możecie go wykonać z pozycji smartfona, co potwierdza poniższy screen 🙂

 

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów