TurboKARTA Santander Consumer Bank: 300 zł bonusu w postaci voucherów Sodexo oraz nawet 360 zł moneyback!

Trwa do:
30 czerwca 2023
Dostępność wniosków
1500

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Visa TurboKARTA z oferty Santander Consumer Bank to jedna z najciekawszych kart kredytowych na rynku. Oprócz oferowanego niezmiennie moneyback o wartości do 360 zł, aktualnie dostępna jest świetna promocja na start. Za wyrobienie karty oraz spełnienie ultra prostych warunków zyskacie łatwe 300 zł premii w formie e-voucherów Sodexo. Będziecie mogli je wymienić na karty podarunkowe do takich podmiotów jak: Biedronka, Empik, Helios, Cinema City, Allegro, Douglas, Hebe, Apart, H&M, Zalando, RTV Euro AGD, Frisco.pl, pyszne.pl, Żabka i wiele innych (łącznie 38 podmiotów). Co tu kryć, wybór jest tak duży, iż otrzymany bonus możecie potraktować niemal na równi z gotówką. Mało tego, karta kredytowa wyrobiona w ramach promocji może być dla Was w pełni darmowa (wystarczy spełnić dość proste warunki), a jako miły dodatek otrzymacie przydatne ubezpieczenie Car Assistance (oczywiście również bezpłatnie).

Uczestnicy promocji – TurboKARTA

Z udziału w promocji wyłączone są osoby, które aktualnie są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku oraz osoby, które w 2022 lub 2023 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku i wypowiedziały umowę o tę kartę.

Mówiąc prościej, w promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba pod warunkiem, że w okresie od dnia 1 stycznia 2022 roku nie posiadała karty kredytowej Santander Consumer Banku. Natomiast posiadanie innego produktu tego banku – przykładowo konta oszczędnościowego lub lokaty – nie wykluczy Was z udziału w promocji.

Należy również zaznaczyć, że Santader Consumer Bank i Santander Bank Polska – choć są markami działającymi w obrębie jednej grupy kapitałowej – w żaden sposób nie wpływają na siebie wzajemnie (są całkiem osobnymi bankami). Zatem posiadając jakikolwiek produkt w Santander Bank Polska (nawet kartę kredytową), możecie wziąć udział również w promocji Santander Consumer Banku. Nie pogryzą się 😉

Visa TurboKARTA – jak wyrobić kartę?

Aby postarać się o premię i moneyback, na początek przejdźcie na dedykowaną stronę promocji. Wypełnijcie tam krótki formularz ze swoimi danymi, wyraźcie wszystkie zgody marketingowe i kliknijcie przycisk Prześlij formularz. Teraz pozostanie Wam już jedynie zaczekać na kontakt ze strony banku. Na wykonanie tego kroku macie czas od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 1500 promocyjnych wniosków. Z racji limitu, lepiej nie zwlekać ze złożeniem wniosku.

Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł – bez wychodzenia z domu. Natomiast karta wraz z kodem PIN zostanie do Was przesłana pocztą (w osobnych przesyłkach i terminach).

Uwaga! Gdy już zadzwoni do Was konsultant, poczekajcie nieco na linii zanim ktoś się zgłosi (nawet jedną minutę). SCB jest zasypywany wnioskami i łączenie z konsultantem następuje dopiero po odebraniu przez Was połączenia.

Jak podpisać umowę o Visa TurboKARTĘ?

Zasady promocji – jak zdobyć vouchery Sodexo o wartości 300 zł?

Premia została podzielona na 3 części po 100 zł w formie e-voucherów Sodexo. Żeby zdobyć każdą z nagród należy wykonywać kartą kredytową płatności bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie, w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od tego, w którym podpiszecie umowę lub od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Przykładowo, podpisując umowę o kartę w kwietniu 2023 roku, płatności możecie wykonywać od kwietnia do czerwca 2023 roku lub od maja do lipca 2023 roku.

Jedyne wykluczenia w kwestii płatności, jakie znajdziemy w regulaminie, dotyczą nietypowych transakcji typu: zakłady bukmacherskie, kasyna i loterie czy też zasilanie e-portmonetek online typu Revolut (przy okazji przypominam o bonusie na start 😉 ), SkyCash lub PayPal. Rutynowe zakupy w osiedlowym sklepie, w supermarkecie czy online zapewnią comiesięczną wypłatę premii.

Oprócz tego pamiętajcie, aby w ciągu maksymalnie 30 dni od momentu podpisania umowy o kartę, co najmniej 1 raz zalogować się do bankowości elektronicznej lub mobilnej Santander Consumer Banku.

Zasady promocji TurboKarta

Wydanie nagród – Santander Consumer Bank

Każdy voucher Sodexo o wartości 100 zł zostanie przekazany poprzez wiadomość SMS w terminie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym, w którym spełnicie warunek, czyli wykonacie płatności na kwotę co najmniej 500 zł. Premia oczywiście zwolniona jest z opodatkowania. Przykładowo, za płatności wykonane w kwietniu 2023 roku, pierwszy e-kod o wartości 100 zł otrzymacie w maju 2023 roku i tak dalej.

Po odebraniu nagrody wejdźcie na stronę openevoucher.sodexo.pl i wymieńcie otrzymany kod na właściwy voucher. Do wyboru takie podmioty jak: Biedronka, Empik, Helios, Cinema City, Allegro, Douglas, Hebe, Apart, H&M, Zalando, RTV Euro AGD, Frisco.pl, pyszne.pl, Żabka i wiele innych (łącznie 38 podmiotów).

Santander Consumer Bank lubi uczciwych użytkowników, dlatego na dzień przyznania danej nagrody, musicie się wykazać brakiem przeterminowanej zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy w kwocie wyższej niż 50 zł i okresu dłuższego niż 10 dni (normalne, nieprzeterminowane zadłużenie jest dozwolone). Ponadto nie możecie wypowiedzieć umowy przed wydaniem nagrody (w przeciwnym wypadku nie otrzymacie nagrody). Mówiąc krótko – spłacajcie swoją kartę terminowo, jeszcze w okresie bezodsetkowym. W ten oto łatwy sposób z jednej strony unikniecie kosztów odsetkowych, z drugiej zaś zapewnicie sobie solidną premię.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Nawet 360 zł moneyback – jak zyskać zwrot za płatności TurboKARTĄ?

W ramach promocji Zakupy z premią możecie liczyć na następujący zwrot:

  • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych. Samodzielnych, czyli takich, które nie działają w ramach stacji paliw. 
  • 3% od płatności w restauracjach.
  • 1% od płatności na stacjach paliw

Dla uniknięcia wątpliwości, dopuszczone do promocji kody MCC poszczególnych podmiotów znajdziecie w poniższej tabeli.

Punkt handlowo-usługowyMCC
Samodzielne myjnie samochodowe7542
Restauracje5811, 5812, 5813, 5814
Stacje Paliw5541, 5542, 5983
Nawet 5% moneyback!

Oprócz oczywistego przypasowania kodów MCC do danego miejsca, możemy znaleźć kilka perełek, które ułatwią zdobycie moneyback. Przykładowo, wśród listy kodów należących do restauracji znajdziemy między innymi aplikacje do zamawiania jedzenia (Pyszne.pl, Glovo, Uber Eats), cateringi dietetyczne, kluby muzyczne, aquaparki, a nawet niektóre delikatesy. W przypadku stacji paliw, liczą się zarówno tradycyjne sieciówki, jak i stacje przynależące do hipermarketów. Ponadto kod MCC nie jest w stanie zweryfikować co kupujecie na stacji. Paliwo, hot-dog, papierosy, alkohol – wszystko idzie na jeden rachunek.

Zwrot będzie naliczany pod warunkiem uiszczenia minimalnej kwoty spłaty limitu kredytowego. Bank będzie obliczał wartość moneybacku od transakcji dokonanych w okresie rozliczeniowym. Wypłata pieniędzy nastąpi w dniu wygenerowania zestawienia transakcji. Każdego miesiąca możecie w ten sposób zgarnąć 30 zł. W skali roku będzie to więc 360 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zakupy z premią”.

TurboKARTA – koszty i korzyści

Karta kredytowa Visa standardowo kosztuje miesięcznie 6,90 zł. Opłaty można jednak uniknąć. Za kartę nie zapłacicie ani złotówki, jeśli suma miesięcznych zakupów wyniesie minimum 1000 zł. Wliczają się w to wszystkie transakcje kartą – nie tylko te, kwalifikujące się do zwrotu. Co tu kryć, TurboKARTĘ wyrabiacie, by płacić nią jak najwięcej, zatem bez problemu unikniecie wszelkich opłat.

Wydanie karty nie jest obarczone żadnymi kosztami, a okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Poza okresem bezodsetkowym, RRSO wynosi 23,98%.

Więcej informacji znajdziecie w dokumencie dotyczącym opłat za kartę.

Co zyskujesz z TurboKartą – Santander Consumer Bank

Darmowe ubezpieczenie Car Assistance

Car Assistance to dość luksusowa usługa, do której w ostatnim czasie przekonuje się jednak coraz więcej kierowców. Zapewnia ona pomoc w niespodziewanych sytuacjach: wypadku lub stłuczki, kradzieży, awarii pojazdu lub wtedy, gdy niespodziewanie w baku skończy się paliwo. W ramach promocji VISA TurboKARTY pakiet Car Assistance otrzymacie za darmo.

W ramach pakietu w kryzysowych sytuacjach będziecie mogli liczyć na samochód zastępczy, transport pojazdu, zakwaterowanie, opiekę nad dziećmi i niezbędną pomoc podczas wypadku.

Szczegóły w OWU ubezpieczenia „Car assistance”.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów