PKO BP: 200 zł premii do Zalando w promocji rachunków Konto dla Młodych i Konto Pierwsze!

Trwa do:
31 maja 2023
Dostępność wniosków
2700

PKO Bank Polski ruszył z kolejną akcją promocyjną rachunku Konto dla Młodych (dla użytkowników w wieku 18-26 lat) oraz Konto Pierwsze (13-18 lat). Tym razem do zdobycia jest voucher do Zalando o wartości 200 zł. Warunki są bardzo proste, bowiem organizator wymaga jedynie wykonania kilku płatności BLIKiem. Z tego właśnie powodu warto się spieszyć – promocja już teraz cieszy się sporą popularnością, a w puli znajdziemy tylko 2700 nagród. Co do samych rachunków, ich główne zalety to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (a w przypadku Konta dla Młodych – także za granicą!), a także częste akcje promocyjne dla posiadaczy kont, w których do zdobycia są bilety do kina, doładowania telefonu lub premie pieniężne.

Uczestnicy promocji

Promocja „Łap chwile, a finanse ogarnij na luzie” skierowana jest do osób w wieku 13-26 lat, które nie posiadały konta osobistego w PKO Banku Polskim w okresie od dnia 1 stycznia 2022 roku do 3 kwietnia 2023 roku. Okres karencji nie dotyczy kont Inteligo – jeśli posiadaliście lub nadal posiadacie tam konto, śmiało możecie wziąć udział również w niniejszej promocji.

Zależnie od tego, w jakim wieku jesteście, powinniście założyć:

 • Konto Pierwsze, jeśli skończyliście 13 lat, jednak nie skończyliście jeszcze 18. roku życia,
 • Konto dla Młodych, gdy jesteście już pełnoletni, ale nie skończyliście jeszcze 26. roku życia.

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie powyższy warunek, do dnia 31 maja 2023 roku złóżcie wniosek o Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze wraz z kartą debetową Mastercard na dedykowanej stronie promocji. Składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonych zgód nie należy cofać co najmniej do dnia wydania nagrody.

Uwaga, ważne! Po złożeniu wniosku o konto, zarejestrujcie swój udział w promocji poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji (również do dnia 31 maja 2023 roku). Formularze zapisu znajdziecie na dole strony. Wystarczy, że podacie tam imię, nazwisko, PESEL, e-mail oraz zaakceptujecie regulamin.

Jeśli mowa o Koncie Pierwszym, które dedykowane jest osobom niepełnoletnim, zgłoszenia w promocji dokonuje rodzic lub opiekun ustawowy.

Koniecznie pamiętajcie o obowiązującej puli 2700 nagród. Jeśli limit wniosków zostanie przekroczony i bank zakończy promocję, strona promocji po prostu nie będzie przyjmowała nowych wniosków. Umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

Pamiętajcie o wypełnieniu formularza promocji.

Warunki promocji dla młodych dorosłych i nastolatków

Po założeniu konta, warunki są ultra proste. Wystarczy, że w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonacie minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM (w każdym miesiącu z osobna).

Warunki trzeba spełnić w obu miesiącach – to ważny warunek.

Kwota każdej płatności kartą/BLIKIEM jest dowolna. Transakcje możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. W przypadku płatności kartą zaliczają się zarówno płatności wykonane tradycyjnym „plastikiem”, jak i płatności zbliżeniowe telefonem. Odpadają wszelkie nietypowe transakcje jak płatności w kasynach, salonach gier, zakładach bukmacherskich, loteriach i totalizatorach, jak i doładowania wszelkich e-portmonetek typu Revolut, czy SkyCash. Natomiast w przypadku transakcji BLIK odpadają dodatkowo wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon.

Przykładowo, otwierając konto w kwietniu 2023 roku, warunki spełnijcie w maju i czerwcu 2023 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Wydanie i odbiór nagród

Elektroniczny voucher w postaci kodu zostanie udostępniony w bankowości elektronicznej iPKO oraz w aplikacji IKO:

 • do 31 lipca 2023 roku dla kont otwartych w kwietniu,
 • do 31 sierpnia 2023 roku dla kont otwartych w maju.

W dniu wydania każdej nagrody musicie posiadać aktywne konto i kartę płatniczą, a także wyrażone wcześniej zgody. Premia zwolniona jest z opodatkowania. Kod do Zalando jest ważny bezterminowo i ma charakter wielorazowy. Możecie wykorzystywać swój voucher wielokrotnie aż do wyzerowania salda.

Konto dla Młodych i Konto Pierwsze – szczegóły

Oba rachunki, choć przeznaczone dla różnych użytkowników, mają bardzo podobne parametry:

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce (Konto Pierwsze) oraz w Polsce i za granicą (Konto dla Młodych),
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 2 płatności kartą lub BLIKIEM (w przypadku Konta Pierwszego) lub 4 takie transakcje (w przypadku Konta dla Młodych) w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie odpowiednio: 3,90 zł lub 5 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS oraz darmowe powiadomienia push,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

  Warto też zauważyć, że Konto dla Młodych dostępne jest również w wersji walutowej z kartą wielowalutową. Więcej szczegółów znajdziecie na dedykowanej stronie rachunku.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów