fbpx

Tablet Lenovo za wyrobienie w pełni darmowej karty Simplicity oraz 300 zł za polecenie karty znajomemu w świetnej promocji Citibanku

mgm-v1-pl-954x400

Ruszyła kolejna kampania promocyjna kart kredytowych w Citibanku. Tym razem do zdobycia jest tablet Lenovo TAB2 A-7 30 o wartości 449 zł. Warunki uzyskania są dosyć proste. Wystarczy wyrobić kartę kredytową, dokonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1000 zł w ciągu miesiąca oraz zalogować się do serwisu internetowego banku. Do wyboru macie 4 karty kredytowe, aczkolwiek na szczególną uwagę zasługuje karta Simplicity, której opłata roczna wynosi 0 zł. Co więcej, polecając kartę kredytową swojemu przyjacielowi możecie zdobyć dodatkowe 300 zł w programie poleceń.

 

 

Uczestnicy promocji

Nagrodę w postaci tabletu mogą otrzymać osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2014 roku. Jeśli mieliście kartę w Citibanku, ale zrezygnowaliście z niej przed tym terminem – możecie wziąć udział w promocji.

Aby móc otrzymać kartę kredytową, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jest to oczywiście standardowa procedura, gdyż karta kredytowa jest jedną z form zaciągania zobowiązań. Krąg osób mogących wnioskować o kartę jest szeroki m.in. osoby posiadające umowę o pracę, zatrudnione w ramach kontraktu, umowy cywilno-prawne, emeryci i renciści, osoby wynajmujące nieruchomości i inne. Więcej na temat dokumentowania dochodu w załączniku nr 1 do regulaminu (strona 3).

 

Jak przystąpić do promocji

Aby móc złożyć wniosek w promocji, musisz najpierw zostać Poleconym przez osobę, która posiada już kartę kredytową w Citibanku. Polecający musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Po wypełnieniu formularza konsultant skontaktuje się z tobą, by potwierdzić chęć uczestnictwa w akcji oraz przyjmie od Ciebie dane niezbędne do wnioskowania o kartę. W tym momencie należy również potwierdzić kto był osobą polecającą w twoim przypadku. Jeśli nie znasz nikogo kto mógłby polecić Ci kartę – napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Chętnie zorganizuję dla Ciebie osobę polecającą.

Promocja trwa do 18 maja 2016 roku.

 

Warunki uzyskania nagrody

Gdy wyrobisz już kartę kredytową, wykonaj bezgotówkowe transakcje kartą na kwotę minimum 1000 zł, nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana karta.

Kolejnym z warunków jest zalogowanie się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana karta.

Aby uzyskać prawo do premii nie możecie odstąpić od umowy o kartę w terminie 45 dni od jej zawarcia. 

Pamiętaj, że w momencie wnioskowania o kartę upoważniasz bank do przekazania Polecającemu informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez Ciebie warunków, od których uzależnione jest przyznanie nagrody. Upoważnienie zostanie przekazane w formie pisemnej poprzez złożenie podpisu na oświadczeniu stanowiącym Załącznik nr 2 do regulaminu lub ustnie na nagrywanej linii telefonicznej w momencie składania wniosku o kartę.

Bank, powiadamiając polecającego o przyznaniu nagrody, nie będzie ujawniał danych osobowych poleconych, którzy zawarli umowę o kartę.

(Kwestia techniczna, aczkolwiek niezbędna do otrzymania premii).

Po uzyskania prawa do nagrody, bank poinformuje Was o tym fakcie poprzez system bankowości elektronicznej. W ciągu 30 dni od tego momentu bank wyśle tablet przesyłką kurierską,

 

Szczegóły kart kredytowych Citibanku

Do wyboru macie 4 rodzaje kart kredytowych: PremierMiles, Simplicity, World MasterCard, BP-Payback. Spośród zaprezentowanych kart kredytowych, zdecydowanie polecam kartę Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zwolniona z opłaty za wydanie jak i opłaty rocznej.

Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • oprocentowanie – 10%

Pełna tabela opłat i prowizji

 

Poleć kartę znajomemu

Gdy zostaniecie już szczęśliwymi posiadaczami karty kredytowej w Citibanku, możecie uzyskać dodatkowy dochód dzięki programowi poleceń. Za skuteczne polecenie karty kredytowej uzyskacie zasilenie rachunku karty na kwotę 300 zł. Kartę możecie polecać wielokrotnie, aczkolwiek 300 zł otrzymacie tylko za jedną osobę. Nagroda jest kwotą netto (otrzymujecie ją w całości), gdyż kwestie podatkowe załatwia bank.

 

Szczegóły w regulaminie promocji

sSpraw-

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

Zapisz się na Newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów