fbpx

Premia 100 zł za założenie darmowego konta w Inteligo – X edycja promocji + program poleceń

Bez tytułu

Dziś, 21 lutego 2016 roku ostatni dzień na złożenie wniosku w promocji Mam Inteligo. Premia, którą możecie otrzymać za otworzenie konta to 100 zł netto. Co ciekawe rachunek bankowy jest w pełni darmowy, nie ma żadnych opłat za prowadzenie czy przelewy internetowe. Karta debetowa jest bezpłatna pod warunkiem wykonania miesięcznych transakcji na łączną sumę równą 100 zł. W przeciwnym wypadku opłata za kartę to 4 zł/miesięcznie.

Zgodnie z regulaminem premię otrzyma osoba, która złoży wniosek, wpisze
kod promocyjny oraz po otwarciu konta dokona obrotu kartą na minimum 200 zł w ciągu 30 dni od aktywacji konta. Ponadto należy wydać poprzez aplikację IKO co najmniej 10 zł, w tym samym terminie. Płatności dotyczą punktów handlowo-usługowych.

 

 

Na wstępie, dla tych co nie wiedzą, Inteligo to internetowa „odnoga” banku PKO BP, będąca w pełni wirtualnym bankiem, bez oddziałów stacjonarnych. Dzięki temu, bank w znaczący sposób redukuje swoje koszty. W zamian otrzymujecie niemal w pełni bezpłatne konto osobiste, a wasze środki zdeponowane są w największym banku Europy Środkowo – Wschodniej.

 

Co trzeba zrobić, by móc otrzymać premię.

1) Pierwszym krokiem jest kliknięcie w dedykowany link, który prowadzi do formularza umożliwiającego założenie konta:

Otwórz konto w Inteligo

2) Pojawi Wam się strona informująca na temat konta Inteligo.

KLIKAMY: Otwórz konto online

3) Wypełniacie formularz waszymi danymi niezbędnymi do otwarcia konta.

Karta debetowa jest dowolna.

Na dole wpisujemy kod promocyjny. Jeżeli chcesz uzyskać kod, napisz poprzez zakładkę Kontakt lub zostaw komentarz pod wpisem, wraz z adresem e-mail (widoczny tylko dla mnie). W odpowiedzi zwrotnej dostaniesz mój kod polecenia. Wówczas dajesz mi szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia. Pamiętaj, jeżeli chcesz zdobyć własną premię, musisz założyć konto z czyjegoś polecenia

Zgody oraz potwierdzenia regulaminu zostawiamy tak jak są (wyrażenie zgody jest obligatoryjne).

Zdjęcie przedstawiające, w który miejscu wpisuje się kod promocyjny oraz gdzie zaznacza się zgody marketingowe.

 

aaa
4) Klikacie dalej i wypełniacie dalszą część formularza. Ostatni ekran to podsumowanie wniosku po czym klikacie Wyślij.

5) Po tak złożonym wniosku zadzwoni do was konsultant, by potwierdzić dane oraz umówić termin dostarczenia umowy.

To wszystko 🙂

 

Wypłata premii

Premia wypłacana jest po weryfikacji spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania nagrody. Inteligo szczegółowo opisuje w regulaminie ile trwa procedura przyznania nagród. Z doświadczenia wiem, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej.

Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 44 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w Inteligo ani nie byli posiadaczami konta Inteligo w ciągu ostatnich trzech lat.

Promocja trwa od dnia 24.11.2015 r. do dnia 21.02.2016 r

Według regulaminu do 21 lutego 2016 roku musicie złożyć wniosek o konto, gwarantuje to zapis:

3.1. Program polega na skutecznym poleceniu przez Uczestnika jednego z kont Inteligo indywidualnego, wspólnego lub firmowego Nowym Klientom, przez co należy rozumieć łączne spełnienie następujących warunków przez Nowego Klienta:
a) otwarcie, po zarejestrowaniu się Uczestnika do Programu, Nowego konta, rozumiane jako złożenie wniosku o Nowe konto

 

Opodatkowanie

Kwota 100 zł za otwarcie rachunku jest kwotą netto. Jeżeli pojawi się potrzeba odprowadzenia podatku dochodowego, bank zwiększy kwotę nagrody i przekaże ją do swojego Urzędu Skarbowego. Gwarantuje to zapis:

W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.

 

Regulamin promocji Mam Inteligo

Zasady promocji – edycja X

 

Szczegóły konta

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za przelewy krajowe
oraz zlecenia stałe – realizowane samodzielnie przez internet

0 zł za wydanie karty i jej używanie
przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą
na kwotę co najmniej 100 zł

0 zł za wypłaty z bankomatów
PKO Banku Polskiego i BZ WBK

0 zł za wpłaty gotówkowe we wpłatomatach banku PKO BP lub w kasie banku

 

PS jeśli konto nie spełni waszych oczekiwań, można je zamknąć bez konsekwencji po otrzymaniu premii.

W programie zarabia również osoba polecająca. Premia dla polecającego to 50 zł. Ty również możesz założyć konto w Inteligo, polecać je innym i zarabiać.

Promocja trwa od dnia 24.11.2015 r. do dnia 21.02.2016 r

Szczegóły na
MamInteligo.pl

 

Czym jest aplikacja IKO

Aplikacja IKO służy do obsługi Twojego konta w PKO Banku Polskim – w tym Inteligo – lub portmonetki IKO na telefonie z systemem iOS, Android, Windows Phone, Java, Blackberry lub Symbian. IKO łączy funkcje bankowości mobilnej z możliwością dokonywania płatności mobilnych BLIK:

  • sprawdzaj saldo rachunku i historię transakcji
  • zlecaj przelewy pomiędzy własnymi rachunkami, przelewy zwykłe i zdefiniowane bez logowania do bankowości elektronicznej (nie dotyczy portmonetki IKO)
  • zlecaj przelewy na numer telefonu bez podawania numeru rachunku odbiorcy
  • płać za zakupy w sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych kodem BLIK
  • realizuj opłaty na rzecz miasta w opłatomatach PKO Banku Polskiego
  • wypłacaj środki z bankomatów z kodem BLIK / czekiem BLIK bez użycia karty
  • korzystaj z mapy, aby znaleźć najbliżej położone bankomaty i punkty handlowo-usługowe obsługujące płatności BLIK, a także oddziały PKO Banku Polskiego

Więcej na temat IKO

 

Po założeniu konta należy ściągnąć aplikację IKO (tak samo jak każdą inną aplikację, na przykład ze sklep Play). Gdy konto jest już aktywne, wystarczy otworzyć aplikację oraz postępować zgodnie z komunikatami. Następnie zalogujcie się do bankowości elektronicznej i znajdźcie zakładkę IKO.

Screen Shot 09-07-15 at 01.56 PM

 

Wystarczy wpisać kod wyświetlający się akurat w aplikacji. Następnie zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić aktywację IKO. Poniżej krótki filmik instruktażowy jak aktywować IKO.

 

 

Jednym z warunków otrzymania premii 100 zł na start (oprócz obrotu kartą 200 zł) jest zakup przy użyciu aplikacji IKO na kwotę minimum 10 zł. Mapę akceptantów aplikacji IKO odnajdziecie pod linkiem IKO – akceptanci. Osobiście preferuje duże sieci handlowe typu Rossmann oraz McDonald's. W mniejszych sklepach, często właściciele posiadają terminale płatnicze wyposażone w obsługę IKO/BLIK nawet o tym nie wiedząc. Mój znajomy, który otworzył konto z polecenia zakupił ostatnio w Rossmann'ie zestaw maszynek do golenia Wilkinson Quattro w promocji za 16,99 zł 🙂 W ten sposób spełnił warunek otrzymania premii 100 zł.

 

Jak zamknąć konto Inteligo

Jeżeli po otrzymaniu premii zdecydujecie się nie kontynuować współpracy z bankiem, możecie zamknąć konto bez żadnych konsekwencji.

Umowa może być rozwiązana:

– przez Posiadacza rachunku – na piśmie, z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia:

1) drogą listowną przesyłając pismo na adres
Inteligo
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa;

2) mailowo na adres adres e-mail: inteligo@inteligo.pl

Jednak dyspozycja otrzymana na adres poczty elektronicznej uwzględniona zostanie pod warunkiem podpisania dokumentu bezpiecznym podpisem elektronicznym (podpisem kwalifikowanym).

Wypowiedzenie należy złożyć na wniosku udostępnionym przez bank na stronie Inteligo – wypowiedzenie umowy .

W wypowiedzeniu można wskazać numer rachunku na który mają zostać przelane środki po zamknięciu rachunku.

Nie pobiera się opłat za zamknięcie rachunku.

Karta oraz bankowość elektroniczna

Wraz z zamknięciem konta tracą ważność wszystkie karty płatnicze i narzędzia autoryzacyjne, nie ma potrzeby odsyłania ich do Banku, wystarczy zniszczyć we własnym zakresie. Bankowość elektroniczna jest blokowana.

Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych traci ważność wraz z zamknięciem konta.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

Zapisz się na Newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów