Świetne konto osobiste w T-mobile Usługi Bankowe z 5% zwrotu za płatności kartą. Promocja również dla obecnych klientów!

 

Pamiętacie jak w połowie roku T-mobile Usługi Bankowe wprowadził opłatę 6 zł za kartę debetową w przypadku niedokonania płatności bezgotówkowych na kwotę minimum 200 zł? Wówczas mnóstwo osób (w tym ja) postanowiło rozstać się z plastikiem z różowym logiem „T”. Jak widać bank postanowił zachęcić nowych, jak i dotychczasowych klientów do ponownego korzystania z karty debetowej, co będzie premiowane dobrym, 5 – procentowym zwrotem od każdej płatności. Maksymalnie można zyskać 25 zł miesięcznie, czyli aż 300 zł rocznie. Nadal pozostaje opłata 6 zł za kartę, ale łatwo ją uniknąć, wystarczy wykonać transakcje na kwotę 200 zł miesięcznie, a tak wysoki cashback z pewnością zachęci Was do używania akurat tej karty. Warto również przyjrzeć się charakterystyce samego konta, gdyż jest ono bezpłatne oraz gwarantuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie oraz 10 przelewów natychmiastowych za 0 zł.

 

 

Szczegóły konta osobistego T-mobile Usługi bankowe

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo

 • 0 zł / 6 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową w przypadku wykonania transakcji na kwotę minimum 200 zł miesięcznie

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie

 • 0 zł za przelewy internetowe,

 • 10 darmowych przelewów natychmiastowych

 • 5% zwrotu za płatności kartą debetową

 

Jak uzyskać prawo do 5% moneyback

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w TMUB, złóżcie wniosek z dedykowanej strony:

Konto T-mobile Usługi Bankowe z 5% zwrotu za płatności kartą

 

Aby przystąpić do promocji należy:

 • Wyrazić i nie odwołać zgody marketingowej na przetwarzanie danych w celach marketingowych o treści:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alior Bank S.A. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.).

Jeżeli składacie wniosek o konto po prostu wyraźcie zgodę na przetwarzanie danych.
Gdy zaś już jesteście klientami banku:

Zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.

 

 • Wyrazić i nie odwołać zgody na weryfikację historii zobowiązań o treści:
  .
  Upoważniam Bank do zasięgania informacji o moich zobowiązaniach w:

  a) instytucjach utworzonych na podstawie art. 105 ust. 4 ustawy – Prawo bankowe, w szczególności w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej, o ujawnienie informacji gospodarczych dotyczących moich zobowiązań, Obowiązuje od dnia 2015-11-02
  b) bezpośrednio w biurach informacji gospodarczej,
  c) Systemie Bankowy Rejestr , którego Administratorem Danych jest Związek Banków Polskich

 

W tym przypadku tak samo, zgodę wyrażacie podczas składania wniosku bądź jak mówi regulamin:

zgodę na weryfikację można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.

 

 • zapewnić comiesięczny wpływ na konto z tytułu: wynagrodzenia, renty, emerytury lub stypendium (każde z wymienionych na dowolną kwotę) bądź też łączna kwota wpływów z innych banków wyniesie minimum 2000 zł (na przykład przelewy z waszego konta w innym banku).

 

Jeżeli jesteście już posiadaczem konta, musicie wyrazić chęć przystąpienia do promocji w Contact Center. Mówiąc po naszemu: zadzwonić, zostać zweryfikowanym i powiedzieć, iż chce się otrzymywać 5% zwrotu. Jeśli natomiast nie macie karty debetowej, zamówicie ją po zalogowaniu się do systemu -> Centrum produktów -> Nowa karta debetowa.

 

Wyłączenia z promocji

Nie wszystkie transakcje kartowe upoważniają do naliczenia 5% moneyback. Poniżej lista wyłączeń.

Premia za Transakcje Kartą nie jest naliczana w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

 

Regulamin promocji

 

Podsumowanie, czyli jak dorobić na tej promocji

Akcja T-mobile Usługi bankowe wielu osobom kojarzy się na pewno z pamiętnym 5% cashbackiem oferowanym przez Alior Sync (poprzednika TMUB). Wówczas premiowane były transakcje internetowe poprzez szybki przelew. Tym razem premię otrzymacie za płatności kartą w punktach stacjonarnych (na przykład sklepy, stacje benzynowe), jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe). Moim zdaniem to bardzo fajna promocja, gdyż osiągacie dodatkowe dochody w sposób pasywny. Po prostu, dokonując codziennie transakcje – oszczędzacie na nich 5%. Osobiście postanowiłem wyrobić sobie kartę na nowo i przeprosić się z TMUB. Was też do tego namawiam, gdyż zasady akcji są proste, zaś warunki prowadzenia konta bardzo korzystne.

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów