Premia „600 zł na ZUS” w zamian za założenie konta mBiznes Start lub Komfort w mBanku

Screen Shot 11-03-15 at 01.16 PM

 

Z początkiem listopada mBank postanowił ponownie uruchomić świetną promocję dla przedsiębiorców. Osoby, które założą darmowe konto firmowe w wersji Start lub Komfort otrzymają premię w postaci bonusu za opłacanie ZUS-u przez 12 miesięcy. Maksymalna kwota premii to 600 zł rocznie (czyli do 50 zł miesięcznie). 

 

 

Do tej pory, większość opisywanych na blogu promocji bankowych dotyczyło produktów przeznaczonych dla osób fizycznych. Jak się jednak okazuje, można również znaleźć propozycję stworzoną dla przedsiębiorców. Pytanie na dziś to… czy na wpłatach składek do ZUS-u da się dodatkowo dorobić? Okazuje się, że tak. I nie jest to wcale primaaprilisowy żart. Taką możliwość daje klientom prowadzącym działalność gospodarczą mBank. Wystarczy otworzyć konto firmowe, przelewać na konto ZUS-u co najmniej 250 zł miesięcznie z tytułu składek oraz wykonywać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową, by otrzymać 50 zł premii.

mBank wielokrotnie proponował klientom indywidualnym premię wynoszącą 100 – 200 zł w zamian za założenie oraz aktywne korzystanie z konta. Propozycja dla przedsiębiorców jest jeszcze korzystniejsza, gdyż do zdobycia jest aż 600 zł. Dokładniej mówiąc, nagroda składa się z dwunastu comiesięcznych bonusów wynoszących 50 zł. Co więcej, promocyjne rachunki firmowe, które możecie założyć są zwolnione z wszelkich opłat przez pierwszy rok, jednak ich dokładna charakterystyka znajduje się w dalszej części wpisu.

 

Warunki promocji

Aby wziąć udział w akcji należy:

 • Złożyć wniosek o rachunek bieżący mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort w promocyjnej cenie 0 zł na 12 miesięcy.
 • Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. We wniosku możecie zaznaczyć w jakiej formie chcecie tego dokonać. Może się to odbyć:

– Online (poprzez przelew weryfikacyjny);
– Poprzez wizytę kuriera;
– Osobiście w placówce mBanku lub Aspiro.

W celu założenia konta należy najpierw wypełnić wniosek na stronie promocji. Na dole formularza znajduje się pole do wpisania kodu polecającego. Jeżeli chcesz podziękować autorowi artykułu za znalezienie oferty, możesz wpisać mój kod, a mianowicie: 0273324068

Gdy już podpiszecie umowę wystarczy, że:

 • będziecie opłacać składkę ZUS w wysokości co najmniej 250 zł z nowo otwartego konta Jeżeli w danym miesiącu spełnicie ten prosty warunek, do 30 dnia następnego miesiąca otrzymacie wpływ wynoszący 50 zł brutto. Co ważne, do wymaganej wpłaty w wysokości 250 zł zalicza się również składka na ubezpieczenie zdrowotne. Oznacza to, iż praktycznie wszyscy przedsiębiorcy (m.in. płacący „mały ZUS”) mogą skorzystać z bonusu;
 • drugim z warunków jest wykonywanie co najmniej jednej dowolnej transakcji bezgotówkowej w punktach handlowo-usługowych kartą debetową wydaną do rachunku.

 

 

43f7bdba993ac3ab1b

 

Uczestnicy promocji

Premia przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których rozumie się:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • spółki cywilne, jawne, partnerskie;
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (w tym z o.o. w organizacji)
 • fundacje;
 • stowarzyszenia rejestrowe;
 • spółdzielnie.
 • wspólnoty mieszkaniowe
 • kościołóy i związki wyznaniowe

Z Promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali rachunek firmowy mBiznes, dla danego numeru NIP do dnia 30.10.2015 r. Oznacza to, iż promocja jest dostępna dla nowych klientów firmowych. Jeżeli posiadaliście natomiast konto osobiste w mBanku, możecie oczywiście założyć konto z premią 600 zł na ZUS.

Wniosek o promocyjne konto możecie składać od 31.10.2015 r. do 16.11.2015 r. włącznie.

 

Szczegóły promocyjnych kont

 

mBiznes konto Start

(Darmowe konto dla firm prowadzących działalność nie dłużej niż 12 miesięcy.)

 • 0 zł za otwarcie rachunku firmowego;
 • 0 zł za prowadzenie przez 12 miesięcy;
 • 0 zł za kartę do konta*;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash oraz wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach oznaczonych logo mBanku oraz w sieci Euronet i Cash Line;
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów internetowych.

W pierwszym miesiącu od otwarcia rachunku bieżącego klient otrzymuje pakiet 5 przelewów za 0 zł. W kolejnych miesiącach pakiet 5 bezpłatnych przelewów dostępny jest pod warunkiem wykonania przez Posiadacza rachunku minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu poprzedzającym.

*Jeżeli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą i rozliczonych przez Bank w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 200 zł, za kartę pobierana jest opłata miesięczna w wysokości 5,00 zł.

Po upływie 12 miesięcy sam zdecydujesz  w jaki rachunek firmowy przekształcisz mBiznes konto Start. Może to być na przykład darmowe konto mBiznes Standard. 

 

mBiznes konto Komfort

 • 0 zł za otwarcie rachunku firmowego;
 • 0 zł za prowadzenie konta (przez pierwsze 12 miesięcy – promocja, po tym okresie 25 zł)
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash oraz wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach oznaczonych logo mBanku oraz w sieci Euronet i Cash Line;
 • pakiet 20 bezpłatnych przelewów internetowych (kolejne 1,50 zł)
  (Przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego są zawsze bezpłatne).

 

Opodatkowanie

Otrzymana premia stanowi dla Was drodzy przedsiębiorcy dodatkowy przychód. W związku z tym, musicie go uwzględnić w swoich rozliczeniach. Potwierdza to zapis regulaminu.

Jeżeli Uczestnikami Promocji są osoby prowadzące działalność gospodarczą, otrzymana premia, o której mowa w ust. 1 stanowi przychód z tej działalności zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 ze zm.). Na Organizatorze nie ciążą obowiązki płatnika podatku dochodowego.

Jeżeli Uczestnikami Promocji są podatnicy podatku dochodowego od osób prawnych otrzymana premia, o której mowa w ust. 1 stanowi przychód w zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 851 ze zm. ). Na Organizatorze nie ciążą obowiązki płatnika podatku dochodowego

 


Taryfa opłat i prowizji
Regulamin promocji

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów