fbpx

Wypróbuj produkty marki Kinley i odbierz do 7 zł zwrotu na konto – możesz to zrobić nawet 5 razy

W promocjach typu test produktu najbardziej „sexy” jest fakt, iż za darmo możemy wypróbować towary uchodzące za dość drogie, których raczej nie kupujemy na co dzień. Tak będzie również w przypadku testów napojów Kinley, znanych jako świetny dodatek do drinków. Mam nadzieję, iż ten słynny tonic skutecznie orzeźwi Was po ciężkiej pracy i to pięciokrotnie. Jednocześnie przypominam, iż na blogu znajdziecie obecnie dwa kolejne testy produktów, a mianowicie Listerine oraz Duck Fresh Discs.

 

 

Zasady promocji

Zasady są bardzo proste, jak to przystało na tego typu akcje. Na początek kupujecie produkty marki Kinley w opakowaniach 0,5 l lub 1 l oraz zachowujecie paragon. Do wyboru macie jeden z trzech smaków: tonic water, bitter lemon lub mojito. Na paragonie może się znaleźć więcej niż jeden produkt. Jako, że maksymalny zwrot to 7 zł, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup zestawu na kwotę oscylującą wokół kwoty maksymalnej, na przykład jedno opakowanie 1-litrowe oraz jedno opakowanie 0,5-litrowe.

Następnie, w ciągu 7 dni kalendarzowych od zakupu wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu oraz numerem konta. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Maksymalna kwota zwrotu to 7 zł. Promocja dostępna jest zarówno w tradycyjnych sklepach, gdzie tonik jest raczej tańszy, jak również w barach szybkiej obsługi. Produkty marki Kinley należy zakupić od 15 stycznia do 28 lutego 2019 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest w tych samych dniach, aczkolwiek lepiej się pospieszyć ze względu na pulę zwrotów wyrażoną jako kwota 140.000 zł. Strona promocji nie wyświetla informacji ilu uczestników może jeszcze wziąć udział w akcji. Jedynie w przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji, zaś kolejne formularze nie będą przyjmowane.

 

 

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot pięciokrotnie. Co ciekawe, w pierwotnej wersji regulaminu, udział w promocji był nielimitowany. Jednak zasada „Polak potrafi” prawdopodobnie wzięła górę, dlatego już od 17 stycznia 2019 roku ostudzono przedsiębiorcze zapędy niektórych uczestników promocji i wprowadzono limit 5 zgłoszeń na osobę. W odróżnieniu od większości innych tego typu promocji, organizator nie stosuje jednak wyłączenia typu „jeden zwrot na jedno gospodarstwo domowe”. Zatem z promocji możecie skorzystać „rodzinnie”. W formularzu nie ma potrzeby podawania swojego adresu zamieszkania.

Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia, nie później jednak niż 14 marca 2019 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji SmakKinley oraz w regulaminie akcji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów