Getin Bank: konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku dla kwoty do 410.000 zł i to przez 5 miesięcy oraz 3,5% na e-Lokacie na Nowe Środki

Getin Bank ruszył z XVI edycją preferencyjnego oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym. W stosunku do ostatniej edycji, oprocentowanie zostało utrzymane na poziomie 3,5% w skali roku, tak samo jak maksymalna kwota dla której obowiązuje preferencyjne oprocentowanie, czyli 400.000 zł. Na plus zmienił się okres obowiązywania promocji. Zamiast dotychczasowych 3 miesięcy, będzie to aż 5 miesięcy. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci zielonego banku. Oprócz tego, ci pierwsi mogą otrzymać 50 zł premii na start oraz do 500 zł premii w programie poleceń, założyć Lokatę Mobilną na 4% w skali roku, a także odebrać masę biletów do Cinema City. Obok konta oszczędnościowego, Getin Bank ma również w swojej ofercie inny produkt oprocentowany na 3,5% w skali roku, a mianowicie e-Lokatę na Nowe środki. Czas trwania lokaty to 4 miesiące, zaś maksymalna kwota to okrągły milion złotych.

 

 

Konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku

Okres przystąpienia do XVI edycji promocji „na nowe środki” trwa od 14 stycznia 2019 roku do 3 lutego 2019 roku. Aby móc skorzystać z preferencyjnego oprocentowania należy posiadać lub założyć konto osobiste w Getin Banku. Jeśli macie zamiar założyć konto, polecam zapoznać się najpierw z artykułem dotyczącym programu poleceń Getin Banku. Dodatkowym warunkiem umożliwiającym skorzystanie z promocji jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną. Nie ma natomiast potrzeby wyrażania zgody na działania marketingowe ze strony podmiotów będących w grupie kapitałowej Getin Banku.

W przypadku nowych klientów, promocją objęte są środki od pierwszej złotówki, przez pierwsze 152 dni kalendarzowe. Okres ten liczony jest od momentu wpływu środków na konto oszczędnościowe (bank wyśle Wam stosowne potwierdzenie poprzez wiadomość w bankowości online). Nadwyżka ponad 400.000 zł oprocentowana będzie już na standardowych warunkach, zgodnie z tabelą oprocentowania (czyli od 0,85% do 1,25%).

 

Otwórz konto oszczędnościowe i odbierz 50 zł bonusu

 

W przypadku dotychczasowych klientów, promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla nowych środków. W tym miejscu warto przytoczyć kilka niezbędnych terminów z regulaminu promocji.

Data Salda początkowego – dzień wyliczenia Salda początkowego dla Uczestnika określony jako 6.01.2019 r.

Nowe środki – środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych.

Produkty depozytowe – rachunki oszczędnościowe, rachunki terminowych lokat oszczędnościowych, rachunki przejściowe służące do zakładania Lokat oraz indywidualne konta emerytalne prowadzone przez Bank w złotych, których Uczestnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.

 

A teraz wyjaśniamy. Sprawdzacie ile środków mieliście na wymienionych produktach depozytowych na koniec 6 stycznia 2019 roku. Oprocentowanie 3,5% w skali roku będzie obowiązywało dla nadwyżki, czyli środków przelanych z zewnątrz, licząc od 7 stycznia 2019 roku. „Stare środki” będą natomiast pracowały według standardowych stawek. Jeśli w dniu bazowym mieliście niewiele środków na produktach depozytowych lub saldo wynosiło zero, wówczas większość lub nawet całość wpłaconej gotówki będzie pracować na preferencyjny procent. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do kwestii wyliczenia konkretnych dat i kwot, napiszcie poprzez wiadomość wewnętrzną w bankowości online. Otrzymacie wyczerpującą odpowiedź, dzięki której dowiecie się jak wycisnąć maksymalną kwotę na koncie oszczędnościowym.

 

Regulamin zawiera dodatkowo wykluczenie dla obecnych klientów:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 14.01.2019 r. do 03.02.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Wyjaśnijmy to na przykładzie. Załóżmy, iż z promocji konta oszczędnościowego skorzystaliście w październiku. Okres trwania akcji dla danych środków wynosił 92 dni i zakończył się między 14 stycznia a 3 lutego 2019 roku. W takim przypadku, co prawda nie możecie wziąć udziału w niniejszej edycji promocji, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa, XVII edycja rozpoczynająca się 4 lutego 2019 roku będzie już dla Was stała otworem. 

Szczegóły – regulamin XVI edycji promocji „Na nowe środki”.

 

Bonus za aktywność

Dodatkowo, pierwsze 10.000 zł może być objęte ofertą specjalną „Bonus za aktywność” zapewniającą 3,5% w skali roku przez okres 12 miesięcy. W ten sposób na „godny procent” będziecie mogli ulokować nawet 410.000 zł.

Akcja skierowana jest do osób nieposiadających ROR w Getin Banku od 11 maja 2017 roku do 30 listopada 2018 roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie Konta Proste Zasady wraz z kontem oszczędnościowym oraz wyrażeniem zgód marketingowych. Promocja trwa od 1 grudnia 2018 roku do 28 lutego 2019 roku. W promocji bierze udział podstawowe Konto Oszczędnościowe z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka oraz Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver.

Preferencyjne oprocentowanie dla kwoty do 10.000 zł będzie obowiązywało przez kolejne 12 miesięcy, licząc od dnia przystąpienia do oferty. Promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno, do 15. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1000 zł w danym miesiącu oraz nieprzerwane posiadanie aktywnego konta wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi na Tak. Na szczęście regulamin dość liberalnie precyzuje definicję wynagrodzenia:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł…

Szczegóły w regulaminie promocji “Bonus za aktywność – III edycja”,

 

Otwórz konto oszczędnościowe i odbierz 50 zł bonusu

 

Konto oszczędnościowe – szczegóły

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać również jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł. Z promocji wyłączone są Celowe konta oszczędnościowe, konta oszczędnościowe Skarbonka oraz konta oszczędnościowe, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadacie któryś z wymienionych rachunków, wystarczy, że w bankowości elektronicznej założycie po prostu standardowe konto oszczędnościowe i to na nim będziecie lokować środki.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

 

 

Nie posiadasz jeszcze historii kredytowej? Zbuduj ją za darmo z Credit Agricole w promocji kredytu gotówkowego z RRSO na 0%.

 

 

e-Lokata na nowe środki na 3,5% w skali roku

Flagową lokatą w ofercie getin Banku jest e-Lokata na nowe środki. Dostępna jest ona zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów dla kwoty od 500 zł do 1 miliona złotych (pamiętajcie jednak o limitach o BFG) na okres 4 miesięcy. Lokatę można założyć w pełni online, bez potrzeby posiadania konta osobistego. Jedynym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych i handlowych. W przypadku dotychczasowych klientów, na depozycie możecie ulokować nowe środki, a mianowicie nadwyżkę ponad saldo z 6 stycznia 2019 roku. W ramach promocji możecie założyć tylko jedną e-Lokatę na nowe środki. Lokata dostępna jest do odwołania. 

Szczegóły: Karta produktu oraz Regulamin lokaty.

 

Złóż wniosek o e-Lokatę na Nowe Środki

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów