Ostatnie chwile promocji! Tylko do 30 listopada 2023 roku rekordowe 650 zł premii za założenie darmowego Konta Santander, 150 zł premii za konto dziecka oraz 300 zł premii w promocji karty kredytowej

Trwa do:
30 listopada 2023

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Jeszcze tylko do końca listopada potrwa aktualna edycja promocji darmowego konta osobistego od Santander Bank Polska. Dla przypomnienia, w ramach zestawu promocji możecie zdobyć 500 zł premii gotówkowej na start oraz voucher o wartości 100 zł za udział w programie poleceń (do wyboru są vouchery do Biedronki, Decathlona, RTV Euro AGD, Zalando oraz Cinema City). Kolejny bonus (o wartości 50 zł) czeka na Was za przetestowanie usługi Kantoru walutowego Santander Banku. Razem daje to łączną premię na poziomie rekordowych 650 zł. Tym razem premia jest jednak przyjemniejsza niż w poprzednich edycjach, ponieważ zamiast zestawu gotówka + punkty Mastercard Bezcenne Chwile, bazową premię w 100% stanowi właśnie gotówka. Jeśli zaś jesteście rodzicami, zakładając konto dziecku zgarniecie kolejne 150 zł premii. Oprócz tego bank oferuje preferencyjne oprocentowanie na Lokacie dla Ciebie. Dla kwoty do 50.000 zł będzie to 5% w skali roku, na okres 3 miesięcy. Gdy już otworzycie Konto Santander, będziecie mogli je polecać swoim bliskim. W ten sposób co miesiąc odbierzecie nawet 5 voucherów, każdy o wartości 100 zł (na przykład do Biedronki lub innych wymienionych wcześniej sklepów). Prowadzenie Konta Santander oraz wydawana do niego karta debetowa będą dla Was darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków (wystarczą miesięczne płatności kartą na kwotę minimum 300 zł). Za darmo możecie też wypłacać środki ze wszystkich bankomatów w Polsce – pod warunkiem, że w tym celu użyjecie BLIKA. Do innych zalet konta możemy zaliczyć darmowy Pakiet bezpieczeństwa CyberRescue (przez pierwszy rok), nielimitowane bezpłatne przelewy natychmiastowe oraz do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych. Ponadto po założeniu konta możecie też skorzystać z promocji darmowej karty kredytowej z 300 zł premii.


Uczestnictwo w promocji: 500 zł premii gotówkowej

Tak samo jak w październikowej edycji, tak i teraz w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 stycznia 2021 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska.

Od wielu miesięcy, a nawet lat, Santander Bank Polska wykluczał ze swoich promocji konta osobistego osoby, które brały udział w akcjach promocyjnych w terminie po 1 kwietnia 2019 roku. Najboleśniejsze w tym wszystkim było to, iż nawet w sytuacji, gdy skorzystaliście z promocji, ale nie odebraliście premii – i tak byliście wykluczeni z możliwości otrzymania bonusu w kolejnych odsłonach promocji. Na szczęście po wielu apelach branży finansowej, bank w końcu się ugiął i uprościł kwestię okresu wykluczenia byłych klientów. Aktualnie okres karencji jest bardziej przejrzysty – nie ma już rozgraniczenia na osoby, które brały udział w promocji, albo nie brały. 

Jeśli natomiast posiadacie inny produkt Santandera (na przykład kartę kredytową, czy konto oszczędnościowe) – śmiało możecie wziąć udział i w tej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby założyć konto, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie również o wyrobieniu karty debetowej VISA. Wniosek możecie złożyć zarówno na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym.

Poza tym, warunkiem uczestnictwa w promocji jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie zgód:

 • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie),
 • zgody na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) – czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
 • zgody na kontakt w celu realizacji wniosku i dostarczeniu regulacji bankowych.

Na złożenie wniosku o konto macie czas od 1 do 30 listopada 2023 roku, zaś ostateczny termin zawarcia umowy to 10 grudnia 2023 roku. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera, e-kuriera lub poprzez fotoweryfikację. W przypadku e-kuriera dokumenty otrzymacie mailowo, zaś podczas wizyty specjalnego e-kuriera jedynie złożycie podpis na tablecie. Odbędzie się to w pełni ekologicznie, bo bez zużycia papieru (po podpisaniu umowy, trafi ona do Was mailowo). Alternatywnym sposobem finalizacji umowy może być „zakładanie konta na selfie”, czyli w pełni zdalna metoda wymagająca zrobienia zdjęcia twarzy i dowodu osobistego. Jest ona jeszcze bardziej eko, ponieważ kurier nie musi do Was jechać autkiem 😉

500 zł premii gotówkowej na start – warunki promocji

Premia gotówkowa podzielona jest na trzy części. Pierwsze 150 zł premii gotówkowej otrzymacie za zawarcie umowy o konto i kartę debetową wraz z wyrażeniem stosownych zgód. Oprócz tego w grudniu 2023 roku i styczniu 2024 roku (w każdym miesiącu z osobna) należy:

 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile,
 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł.Aby zdobyć kolejne 150 zł premii bazowej należy w dwóch kolejnych miesiącach: w lutym 2024 roku i w marcu 2024 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile,
 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł,
 • zapewnić wpływ zewnętrzny na konto na kwotę co najmniej 1000 zł.

Ostatnie 200 zł premii dodatkowej otrzymacie, jeśli spełnicie warunki dla dwóch pierwszych premii po 150 zł. Oprócz tego w każdym z czterech miesięcy – od grudnia 2023 roku do marca 2024 roku (w każdym miesiącu z osobna) musicie wykonywać co najmniej 10 płatności bezgotówkowych kartą debetową i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

A teraz technikalia. Co do kwestii wpływów, przelew na 1000 zł pochodzący z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewni spełnienie warunków promocji. Po zaksięgowaniu środków, jeszcze tego samego dnia możecie je przelać z powrotem na swoje główne konto.

Transakcje kartą debetową oraz BLIKIEM możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Może to być zarówno zakup chipsów w Żabce, jak i kupno książki na Allegro. Do transakcji nie zaliczają się rzecz jasna przelewy BLIKIEM na telefon.

Wypłata premii gotówkowej

Pierwsze 150 zł premii zostanie wypłacone w terminie do 29 lutego 2024 roku.

Drugie 150 zł premii trafi na wasze Konto Santander w terminie do 30 kwietnia 2024 roku.

Premia dodatkowa o wartości 200 zł również trafi na wasze konta w terminie do 30 kwietnia 2024 roku

Nagrody zwolnione są z opodatkowania. W podanych terminach należy rzecz jasna posiadać aktywne konto oraz wyrażone wcześniej zgody marketingowe. Po odebraniu wszystkich nagród, zgody naturalnie będziecie mogli wycofać.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj do 500 zł z kontem”.

100 zł premii w programie poleceń

W ramach programu poleceń wartość bonusu wynosi 100 zł i jest on wypłacany w formie jednego z wybranych voucherów:

 • 100 zł do RTV Euro AGD lub
 • 100 zł do Decathlona lub
 • 100 zł do Biedronki lub
 • 100 zł do Zalando lub
 • 4 bilety do kina Cinema City.

Aktualna edycja programu potrwa do końca stycznia 2024 roku, także spokojnie możecie połączyć promocję bazową wraz z programem poleceń, a w międzyczasie sami zarabiać poprzez polecanie.

Nowym klientem w programie poleceń (osobą poleconą) może być osoba, która nie posiadała konta w Santander Bank Polska w ciągu 12 miesięcy od momentu przystąpienia do promocji. Przykładowo, składając wniosek 1 listopada 2023 roku, wasze konto powinno zostać zamknięte przed 1 listopada 2022 roku – w takim przypadku możecie skorzystać z programu poleceń. Rzecz jasna, aby połączyć premię główną z premią w programie poleceń – musicie uwzględnić dłuższy okres karencji, czyli liczony względem daty 1 stycznia 2021 roku.

W celu wzięcia udziału w programie poleceń możecie użyć mojego kodu polecenia: TH46UL lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Kod ten wpiszecie już po założeniu konta. W tym celu należy zalogować się do bankowości i podać kod polecenia – macie na to 30 dni od momentu otwarcia konta (nie później jednak niż do 31 stycznia 2024 roku).Aby zdobyć bonus w ramach programu poleceń, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (przykładowo sklepy, stacje benzynowe), jak i w Internecie (na przykład Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów online).


Przykładowo, otwierając konto w listopadzie 2023 roku, na spełnienie warunku płatniczego będziecie mieli czas do końca grudnia 2023 roku. Oczywiście wykonując płatności kartą VISA na poczet promocji bazowej, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. Zatem warunki spełnicie niejako z automatu. Zwróćcie jednak uwagę, iż w przypadku programu poleceń nie liczą się płatności BLIKIEM, a jedynie kartą debetową. Po spełnieniu warunków promocji, w ciągu 5 dni roboczych, bank poinformuje Was o tym fakcie w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej, w zakładce Program poleceń. Od tego momentu będziecie mieli 30 dni na wybór konkretnej nagrody. W dniu wydania nagrody powinniście posiadać aktywne konto wraz z bankowością elektroniczną oraz aplikacją mobilną.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja 6”.

50 zł premii za przetestowanie Kantoru Santander

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku – osób, które zawnioskują o Konto Santander wraz z wydawaną do niego kartą debetową VISA w okresie od 1 listopada do 30 listopada 2023 roku. Promocja przeznaczona jest dla całkowicie nowych klientów, a zatem osób, które nigdy wcześniej nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w promocji kantoru należy wyrazić te same zgody marketingowe, które potrzebne będą Wam do wzięcia udziału w głównej akcji z premią. Promocja Kantoru Santander potrwa do 31 grudnia 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 1000 nagród.

Gdy założycie już konto osobiste (w listopadzie 2023 roku), Waszym kolejnym zadaniem będzie założenie rachunku Konto24 walutowe w Santander Bank Polska w wybranej przez siebie walucie (szukajcie go w zakładce Oferta banku) – macie na to czas do 31 grudnia 2023 roku. W tym samym czasie należy wymienić co najmniej 50 jednostek jednej z walut: USD, EUR, GBP, CHF (zrobicie to w zakładce Kantor Santander). Dopuszczalne są zarówno transakcje kupna, jak i sprzedaży walut – pełna dowolność.

Bonus za wypróbowanie Konta24 walutowego Santander Bank Polska w postaci przelewu na kwotę 50 zł zostanie przekazany na Wasze konto otwarte w promocji w terminie do 31 stycznia 2024 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Przykładowy przebieg akcji może więc wyglądać tak: zakładając konto osobiste w listopadzie 2023 roku, powinniście założyć Konto24 walutowe do końca grudnia 2023 roku oraz w tym samym miesiącu wymienić 50 jednostek wybranej waluty. Wówczas nagrodę otrzymacie do końca stycznia 2024 roku. Przykładowo możecie zakupić 50 euro i poczekać na wzrost wartości europejskiej waluty.Prowadzenie konta walutowego jest darmowe pod warunkiem utrzymywania salda w wysokości co najmniej 20 jednostek waluty bazowej dla danego konta, czyli prowadząc rachunek w EUR, nie będziecie płacić za niego ani złotówki, pod warunkiem, że na koncie każdego dnia miesiąca będzie widniało saldo co najmniej 20 EUR. W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie 10 zł miesięcznie.

Szczegóły – Konto Santander

Aby prowadzenie konta i obsługa karty były darmowe, należy zapewnić w danym miesiącu płatności bezgotówkowe wykonane kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę 300 zł. W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto to 6 zł, zaś za kartę debetową to 9 zł.

Jeśli natomiast macie mniej niż 26 lat, wówczas bank założy Wam automatycznie Konto Santander dla Młodych. W tym przypadku prowadzenie konta (oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce) są bezwarunkowo darmowe. Natomiast, aby obsługa karty była darmowa, wystarczy zapewnić w danym miesiącu 1 płatność bezgotówkową wykonaną kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Jeśli nie spełnicie tego warunku, wówczas miesięczna opłata za kartę debetową wyniesie 9 zł.

Pozostałe opłaty:

 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir oraz Blue Cash (bez limitu),
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Bank Polska,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Santander Bank Polska jako jedyny bank w Polsce zapewnia nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe!

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Santander jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie.

W celu otrzymywania zwrotów należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury, które mogą być wystawione wyłącznie na posiadacza lub współposiadacza Konta Santander. Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie frazę „faktura”, po czym pojawi się Wam opcja dodania faktury w ramach promocji. W formularzu, oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pliku pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy – w tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku – w tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

Pakiet bezpieczeństwa CyberRescue za darmo przez rok!

Santander Bank Polska ma dla swoich klientów jeszcze jedną korzyść w postaci pakietu CyberRescue, który uruchomicie za darmo na okres 12 miesięcy (po tym czasie usługa zostanie wyłączona). Pakiet może pomóc Wam w przypadku wymierzonego w Was ataku hakerskiego, przejęcia konta na portalu społecznościowym czy włamania na skrzynkę e-mail oraz w innych przypadkach.

Specjaliści z ekipy Cyber Rescue od ręki pomogą Wam w opanowaniu trudnej sytuacji – na przykład poinstruują Was, jak zablokować dostęp do konta lub zdalnie usunąć ze smartfona wrażliwe dane i zdjęcia. Pomogą Wam także w dochodzeniu swoich praw w przypadku nieuczciwych sklepów online, oszustw na OLX, zaproponują gotowy wniosek do zgłoszenia sprawy na policję i wiele innych.

Ze specjalistami ds. cyberbezpieczeństwa posiadacze pakiety mogą kontaktować się na różne sposoby:

CyberRescue – Santander Bank Polska

Usługę CyberRescue możecie włączyć, przechodząc do zakładki Usługi partnerów w bankowości elektronicznej Santander Banku. Konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Promocja oferująca darmowy pakiet jest dostępna dla wszystkich posiadaczy rachunku osobistego z dostępem do bankowości online.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów