fbpx

Santander Bank Polska: nawet 900 zł zwrotu w promocji konta firmowego, 6% moneyback za autostrady oraz zwolnienie z opłat na 2 lata

Oprócz trwającej promocji konta osobistego, w której możecie zdobyć 200 zł premii na start, w Santander Bank Polska dostępna jest również ciekawa akcja promująca Konto Firmowe Godne Polecenia. Łączna kwota jaką możecie zdobyć nawiązując współpracę z Santander Bank Polska wynosi nawet 900 zł. Bank wypłaci Wam bonus w formie 4% moneyback od rutynowych zakupów kartą debetową (do 150 zł w skali miesiąca). Oprócz tego, Santander Bank Polska wprowadził dodatkowe zwroty na wybrane płatności przy użyciu karty Mastercard Business Debit. Mianowicie, za opłacanie autostrad otrzymacie 6% zwrotu, za nocowanie w hotelach i motelach 4%, zaś za tankowanie na stacjach Circle K uzyskacie 2% moneyback – to Wam przyniesie kolejne setki złotych premii. Ponadto uzyskacie 24-miesięczną gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta, między innymi za prowadzenie rachunku, kartę płatniczą, wszystkie bankomaty na świecie, czy też 10 przelewów natychmiastowych. Aha, i pamiętajcie, iż osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą tak samo jak klienci detaliczni zakładać niezliczoną ilość kont bankowych i korzystać z oferowanych promocji bankowych.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Kwestię uczestnictwa w promocji musimy rozpatrzeć w dwóch wymiarach. W obu przypadkach zasady są dość podobne, zatem zbieżność warunków większości z Was pozwoli połączyć obie promocje.

 

Po pierwsze, z promocji z 900 zł moneyback mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej (czyli w sumie większość przedsiębiorców), których przychody roczne nie przekraczają kwoty 10.000.000 zł. Warunkiem udziału w akcji jest nieposiadanie konta firmowego w Santander Bank Polska od 31 marca 2019 roku do momentu przystąpienia do promocji.

 

Natomiast akcja “W podróży 2-4-6” rządzi się własnymi prawami. W tym przypadku uczestnikiem promocji możecie być zarówno osoba fizyczna, jak i osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której ustawa przyznaje zdolność prawną, wykonująca we własnym imieniu działalność gospodarczą. Dodatkowym wymogiem jest nieposiadanie w okresie ostatnich sześciu miesięcy przed przystąpieniem do promocji karty Mastercard Business Debit, ani nie rozwiązała umowy o jakąkolwiek firmową kartę debetową.

 

Powyższe wykluczenia nie dotyczą produktów przeznaczonych dla osób indywidualnych, na przykład konta osobistego (niefirmowego), czy karty kredytowej. Bezproblemowo możecie równolegle posiadać produkt przeznaczony dla osoby fizycznej, jak i skorzystać z promocji dla klientów firmowych. Ba, promocję konta firmowego możecie połączyć z zestawem promocji dostępnym dla klientów indywidualnych.

 

Jak założyć konto w promocji?

Wniosek o konto firmowe dostępny jest na dedykowanej stronie łączącej obie promocje. Pamiętajcie, aby zawnioskować również o kartę Mastercard Business Debit. Inne karty niż wymieniona nie biorą udziału w promocji. Ponadto:

 • zawnioskujcie o usługi elektroniczne Mini Firma (to po prostu nazwa bankowości elektronicznej przeznaczonej dla przedsiębiorców),
 • nie wyrażajcie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
 • wyraźcie zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych.

 

Obie promocje trwają do 31 marca 2020 roku. Umowę podpiszecie za pośrednictwem kuriera.

 

Do 900 zł premii za płatności kartą

W niniejszej promocji, premia będzie wypłacana jako 4% zwrotu od płatności bezgotówkowych wykonanych kartą płatniczą. Maksymalna miesięczna premia to 150 zł, zaś czas obowiązywania promocji po założeniu konta to 6 miesięcy. Mówiąc bardziej szczegółowo, okres naliczania premii trwa 6 miesięcy liczonych od dnia otwarcia rachunku. Zatem zaraz po aktywacji konta, możecie zaczynać firmowe zakupy 🙂

Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie w danym miesiącu rozliczeniowym co najmniej jednego przelewu na rzecz ZUS-u lub Urzędu Skarbowego o minimalnej wartości 200 zł z rachunku otwartego w ramach promocji. Przelew ten należy wykonać do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii z rachunku bieżącego otwartego w ramach promocji. Dzięki temu opłacanie składek lub zaliczek na podatek będzie choć trochę przyjemniejszą czynnością 🙂 Premie będą wypłacane do 25-tego dnia kolejnego miesiąca.

Szczegóły w regulaminie „Promocji dla przedsiębiorców – III edycja”.

 

 

 

 

2%, 4% oraz 6% zwrotu ekstra, czyli jakie warunki należy spełnić?

Santander Bank Polska postanowił szczególnie docenić przedsiębiorców, którzy w ramach swojej działalności muszą podróżować z miejsca A do miejsca B. W ten oto sposób otrzymacie moneyback ekstra opłacony kartą Mastercard Business Debit, który wyniesie:

 • 2% wartości płatności wykonanych na stacjach Circle K na terenie Polski,
 • 4% wartości płatności wykonanych w hotelach i motelach na terenie Polski,
 • 6% wartości płatności wykonanych za przejazdy autostradami na terenie Polski.

 

Warto jeszcze uściślić, iż w przypadku zakupów na stacjach paliw zwrot jest nieograniczony. Jako, że bank rozpoznaje transakcje wyłącznie po kodach MCC, zwroty będą wypłacane nie tylko za zakup paliwa, ale za każde inne zakupy dokonane na stacji, czyli na przykład za hot doga, płyn do spryskiwaczy, czy też komplet nowych wycieraczek.

W przypadku opcji hotelowo-motelowej oraz autostradowej, maksymalny łączny zwrot nie może przekroczyć sumy 200 zł w skali miesiąca.

 

Premie będą naliczane do 31 marca 2020 roku. Być może później promocja zostanie przedłużona. Suma należnych nagród będzie wypłacana do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym dokonacie płatności.

Szczegóły w regulaminie promocji “W podróży 2-4-6”.

 

Mam już konto firmowe. Po co mi drugie?

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

 

Opodatkowanie premii

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. O szczegóły pytajcie swojego księgowego. W regulaminie promocji znajdziemy jedynie zapis:

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za realizację przez Uczestnika obowiązków podatkowych, którymi skutkuje przyznanie i wypłacenie Premii.

 

Szczegóły rachunku Konto Firmowe Godne Polecenia

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczna gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu (system Bluecash),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia przelewu do innego banku,
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska. 

 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Ewentualnie bank może też ruszyć z nową promocją lub przedłużyć niniejszą. Ogólnie warto być dobrej myśli 🙂

Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek najdziecie w Taryfie opłat i prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów