Santander Bank: Konto Jakie Chcę z Bonusem, czyli bardzo łatwe 300 zł premii na start oraz do 350 zł premii ekstra w pozostałych promocjach!

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest nawet 480 zł premii na start oraz do 300 zł zwrotu za rachunki + 8% na koncie oszczędnościowym.

Santander Bank bije kolejny rekord! Otóż w trzeciej edycji promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” organizowanej wraz z eBrokerem – do zdobycia jest aż 300 zł premii gotówkowej! Premię na start otrzymacie za wykonanie 10 płatności kartą debetową i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę oraz zapewnienie wpływu na 1000 zł. Co ważne, darmowy rachunek od Santander Banku możecie założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! Jeśli 300 zł to dla Was za mało, mam świetną wiadomość! Dodatkowe 50 zł premii zgarniecie za użycie kodu polecenia w ramach programu poleceń. Santander Bank premiuje również opłacanie rachunków domowych – tutaj do zdobycia jest nawet 300 zł moneyback. Podsumowując wszystkie premie i bonusy dochodzimy do astronomicznej wręcz stawki na poziomie 650 zł! Jako ciekawostkę mogę dodać, iż Konto Jakie Chcę jako jedyne na rynku zapewnia nielimitowaną ilość darmowych przelewów natychmiastowych. Kolejne 800 zł premii możecie natomiast zdobyć w promocji karty kredytowej VISA „Akcja Pajacyk”.

Uczestnicy promocji  „Konto Jakie Chcę z Bonusem – III edycja”

Zgodnie z regulaminem, w niniejszej promocji mogą wziąć udział osoby, które od 13 stycznia 2019 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Banku. Na szczęście, posiadanie dowolnego innego produktu typu konto oszczędnościowe, karta kredytowa, czy też kredyt nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji 🙂

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby w tym miejscu zaakceptować regulamin oraz zgodę niezbędną na realizację promocji przez organizatora. Po rejestracji, na adres mailowy otrzymacie link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w akcji, po czym zostaniecie przeniesieni do panelu promocji (klik: Otwórz konto). Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. 

Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Pamiętajcie, iż podczas wnioskowania będziecie musieli załączyć fotkę lub skan dowodu osobistego (ewentualnie ksero dowodu przekażecie kurierowi) oraz wyrazić zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Oprócz tego, składając wniosek o konto od razu możecie wziąć udział w programie poleceń. W celu zdobycia 50 zł ekstra, wpiszcie kod polecenia w odpowiednim polu (screen poniżej). W tym celu możecie użyć mojego kodu: 1012623515 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Kod ten wpiszecie na piątej stronie wniosku pod wyborem karty płatniczej. W tym celu kliknijcie Mam kod polecającego.

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas od 13 stycznia 2020 roku do 29 lutego 2020 roku. Na podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera macie natomiast czas do 15 marca 2020 roku. Jeśli rzadko bywacie w domu, kurier może dostarczyć umowę pod wskazany przez Was adres, na przykład do miejsca pracy lub na uczelnię.

Warunki uzyskania 300 zł premii od eBrokera

Premia podzielona jest na dwie części, odpowiednio 200 zł oraz 100 zł. Pierwsze 200 zł otrzymacie, jeśli w ciągu dwóch kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna) wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Transakcje możecie wykonywać kartą debetową lub BLIKIEM. W praktyce oznacza to, że płatności możecie wykonać albo samą kartą albo samym BLIKIEM albo w wersji mieszanej. Najważniejsze, aby łącznie było to 5 transakcji w każdym miesiącu. Na poczet promocji zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Dla pewności, uściślę, iż warunki należy spełnić:

 • w styczniu oraz w lutym 2020 roku lub
 • w lutym oraz w marcu 2020 roku lub
 • w marcu oraz w kwietniu 2020 roku.

Drugą część premii w kwocie 100 zł otrzymacie pod warunkiem zapewnienia sumy wpływów na konto w łącznej kwocie co najmniej 1000 zł. Na spełnienie tego warunku macie czas do 30 kwietnia 2020 roku. Może to być zarówno pojedynczy przelew na kwotę 1000 zł (lub więcej), jak i suma kilku mniejszych przelewów. Przykładowo, przelew/przelewy z waszego konta w innym banku bezproblemowo zapewnią spełnienie warunków promocji.

Finalizacja promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja III”

Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo do 15 maja 2020 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii (numer konta + PESEL). Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli 7 dni od dnia otrzymania wiadomości. Jako, że mail może wpaść do SPAM-u, warto tam zajrzeć po 15 maja 2020 roku 🙂

Nagrody zostaną wypłacone do 31 maja 2020 roku w formie przelewu na Konto Jakie Chcę. W dniu wypłaty premii wasze konto musi być nadal aktywne i nie może znajdować się w fazie wypowiedzenia.

Szczegóły w regulaminie promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – III edycja”.

50 zł ekstra w ramach programu poleceń

Otwierając konto w promocji, możecie w łatwy sposób uzyskać 50 zł premii ekstra za użycie kodu polecenia (mój kod polecenia to 1012623515). W tym przypadku bank stosuje nieco krótszy “okres karencji”. Mianowicie, definicja nowego klienta ustalona jest według daty 1 lutego 2019 roku (dla uczestników VI edycji programu). Ponadto program poleceń trwa nieco krócej niż promocja główna, ponieważ do 30 kwietnia 2020 roku.

Aby zdobyć 50 zł bonusu, wystarczy, że od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie,
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu powyższych warunków. Przykładowo, zakładając konto w lutym, płatności wykonajcie do końca marca. Wówczas premię otrzymacie w kwietniu 2020 roku.

Oczywiście wykonując płatności na poczet promocji eBrokera, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. Więcej informacji na temat programu poleceń znajdziecie w:

Po założeniu Konta Jakie Chcę, sami będziecie mogli je polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie rachunku otrzymacie 50 zł premii. Jako, że konto możecie polecić maksymalnie 10 osobom, w całej akcji otrzymacie nawet 500 zł dochodu ekstra!

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Banku,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay oraz BLIKA,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander Bank umożliwia jednak wybór innego wariantu pozwalającego na uniknięcie opłaty za kartę. Mianowicie, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W przypadku niespełnienia wymienionego warunku, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej. Opcja ta dostępna jest w zakładce Twoje produkty w sekcji Karty – tam zaś odnajdźcie pole Usługi.

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury, które mogą być wystawione wyłącznie na posiadacza lub współposiadacza Konta Jakie Chcę. Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie frazę „faktura”, po czym pojawi się Wam opcja dodania faktury w ramach promocji. W formularzu, oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pliku pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy – w tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku – w tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

800 zł premii ekstra w promocji karty kredytowej

Kolejne 800 zł dodatkowego dochodu możecie wygenerować w promocji karty kredytowej VISA „Akcja Pajacyk”. Aby nie dublować treści, już teraz odsyłam Was do artykułu, w który szczegółowo omawiam to zagadnienie.

Sam decydujesz, jak długo chcesz korzystać z konta

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, furtka jest zawsze otwarta. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 2 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Banku jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią.

W powyższe sposoby zamkniecie również kartę wydaną do rachunku. Osobiście rekomenduję jednak zostawić Konto Jakie Chcę na dłużej. Otóż Santander Bank słynie z promocji skierowanych nie tylko do nowych, ale również do dotychczasowych klientów. W ten sposób możecie zyskać jeszcze więcej 🙂

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

 
 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów