fbpx

BNP Paribas: rekordowe 350 zł premii gotówkowej w promocji darmowego konta!

Trwa do:
27 września 2020
Dostępność wniosków
1500

Takiej promocji dawno nie było i pewnie długo nie będzie. Warto się jednak pospieszyć – pula wniosków to wyłącznie 1500 sztuk i prawdopodobnie rozejdzie się w ciągu paru dni! Do rzeczy – 350 zł premii za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie. Co ważne, premię uzyskacie bardzo szybko – po części jeszcze w tym roku, zaś warunki zdobycia bonusu są naprawdę proste. Rachunek możecie otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu! Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 350 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo możecie zdobyć kolejne nawet 250 zł premii w promocji karty kredytowej.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 15 września 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 15 czerwca 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 27 września 2020 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. Akcja jest tak dobra, że wnioski prawdopodobnie wyczerpią się na długo przed jej oficjalnym zakończeniem.

Na zawarcie umowy macie czas do 18 padziernika 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 18 października 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 350 zł premii w dwóch transzach

Pierwszą nagrodę o wartości 150 zł otrzymacie za wykonanie w październiku 2020 roku dwóch przelewów za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej (na dowolną kwotę) oraz minimum jedno zalogowanie do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Drugą nagrodę o wartości 200 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w listopadzie 2020 roku wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 300 zł. Ponadto zapewnijcie wpływy na konto w łącznej kwocie co najmniej 1000 zł oraz pamiętajcie o logowaniu do bankowości elektronicznej lub aplikacji.

Errata: płatności bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Co do wpływu na konto, może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku. Nie musi to być jednorazowo 1000 zł, lecz nawet suma mniejszych przelewów sumująca się do wymaganej kwoty. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 20 listopada 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Link do tej strony zawarty będzie w mailu (chodzi tu o podanie numeru konta w BNP Paribas oraz podstawowych danych do wykonania przelewu premii). Na wymienione czynności będziecie mieli czas do 26 listopada 2020 roku.

Wypłata premii gotówkowych nastąpi odpowiednio do 30 listopada 2020 roku oraz do 31 stycznia 2021 roku.

W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe.

Szczegóły w regulaminie promocji “Premiuj z BNP Paribas.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów