fbpx

BNP Paribas: rekordowe 400 zł premii za założenie darmowego konta

Rozmrażamy gospodarkę! Takiej promocji dawno nie było! Miło mi zatem poinformować, iż w ramach najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie w banku BNP Paribas otrzymacie aż 400 zł premii na start przy bardzo prostych warunkach. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 400 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy! Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Konto możecie otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu! Uwaga – pula wniosków w promocji to tylko 3000 sztuk, zatem warto się pospieszyć!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 8 czerwca 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 8 czerwca 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 28 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. W związku z tym warto się pospieszyć!

Tryb finalizowania umowy w BNP Paribas wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Pamiętajcie, aby zaraz po wizycie kuriera aktywować kartę i nadać jej PIN! Na zawarcie umowy macie czas do 19 lipca 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 400 zł premii w trzech transzach


Pierwszą nagrodę gotówkową o wartości 150 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w lipcu 2020 roku:

 • wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych Apple Pay lub Google Pay,
 • zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł.


Drugą nagrodę gotówkową o wartości 200 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w sierpniu 2020 roku:

 • wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych Apple Pay lub Google Pay,
 • zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł,
 • wykonacie 2 przelewy na dowolną kwotę za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.


Trzecią nagrodę o wartości 50 zł w postaci bonu do Biedronki otrzymacie pod warunkiem, iż od września do listopada 2020 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych Apple Pay lub Google Pay.

Aspekty techniczne

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Może to być jednorazowy przelew lub suma kilku mniejszych przelewów, których łączna kwota zapewni spełnienie warunków promocji. W ramach akcji wystarczy samo zaksięgowanie środków, dlatego chwilę później możecie je wypłacić z powrotem na dowolne konto.

Płatności bezgotówkowe Google Pay lub Apple Pay mogą opiewać na dowolną kwotę (choćby zakup wody mineralnej w Żabce). TRegulamin wyklucza jedynie niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Są to głównie transakcje nie będące klasycznymi płatnościami za zakup towarów lub usług (zasilenia portmonetek, czy przelewy do kasyn). Ogólnie, normalne zakupy zapewnią spełnienie warunków promocji 🙂

Przelewy zewnętrzne mogą opiewać na dowolną kwotę, choćby 1 zł. Środki możecie przykładowo przelewać na swoje konto w innym banku lub do kogoś bliskiego.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 21 sierpnia 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Link do tej strony zawarty będzie w mailu (chodzi tu o podanie numeru konta w BNP Paribas oraz podstawowych danych do wykonania przelewu premii). Na wymienione czynności będziecie mieli czas do 26 sierpnia 2020 roku.

Wypłata premii gotówkowych nastąpi odpowiednio do 31 sierpnia 2020 roku oraz do 30 września 2020 roku. Vouchery do Biedronki o wartości 50 zł zostaną wysłane w formie SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji w terminie do 31 grudnia 2020 roku.

W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe.

Szczegóły w regulaminie promocji “Premia dla Ciebie”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów