Przetestuj pastę do zębów marki Sensodyne i odbierz zwrot środków do 17,99 zł na osobę

„Wielki Test Sensodyne” to kolejna opisywana na blogu akcja, w której możecie otrzymać zwrot pieniędzy za zakup i przetestowanie produktu. Tym razem do analizy trafiają pasty Sensodyne. Jednorazowo będziecie mogli otrzymać do 17,99 zł zwrotu. Co ważne, w akcji biorą udział również multipaki, na przykład „2+1”, czy też „3+1”. Organizatorem promocji ponownie jest znana i lubiana agencja reklamowa Smolar.

 

 

Zasady promocji

W ramach testu należy zakupić jedną z past marki Sensodyne, spośród wymienionych w załączniku do regulaminu. Zakupu produktu należy dokonać w terminie od 1 października 2018 roku do 25 listopada 2018 roku. W promocji biorą udział pasty zakupione w dowolnym sklepie. Pamiętajcie, aby zachować paragon!

Teraz pozostaje Wam już testowanie zakupionego produktu przez co najmniej 14 dni. W celu uzyskania zwrotu, po upływie wymienionego okresu wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji (formularz będzie aktywny od 15 października do 16 grudnia 2018 roku, czyli po upływie 14 dni od startu promocji). Pula zwrotów w promocji wynosi 8000 sztuk, ale na szczęście organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się “na hurra” w kilka dni. Promocja podzielona jest na 4 tygodniowe etapy:

  • I etap trwa od 15.10.2018 roku do 28.10.2018 roku,
  • II etap trwa od 29.10.2018 roku do 11.11.2018 roku,
  • III etap trwa od 12.11.2018 roku do 25.11.2018 roku,
  • IV etap trwa od 26.11.2018 roku do 16.12.2018 roku.

 

W każdym z nich przydzielone będzie po 2000 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś ponowne zgłoszenia będą przyjmowane w kolejnym etapie. Nie dotyczy to oczywiście ostatniego tygodnia, który zakończy promocję.

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u).

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia, nie później niż do 25 stycznia 2019 roku. Procedura może się wydłużyć do 8 lutego 2019 roku w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Zanim weźmiecie udział w promocji, zapoznajcie się z:

 

 

Inne trwające akcje promocyjne typu „test produktu” znajdziesz wpisując w blogowej wyszukiwarce frazy:

  • Listerine,
  • Sunlight,
  • Somat Gold,
  • Nutella b-ready.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów