fbpx

Testuj Nutellę B-ready 220g, wyślij zgłoszenie i odbierz zwrot pieniędzy (do 15 zł brutto)

Mamy kolejny test produktu. I dobrze, bo to fajne i korzystne promocje 🙂 Tym razem będzie słodko i to bardzo. Testując opakowanie 10 sztuk wafelków Nutella B-ready możecie otrzymać zwrot do 15 zł. Z promocji możecie skorzystać razem z członkami rodziny, czy też znajomymi, ponieważ organizator nie stosuje wykluczenia typu „1 zwrot na 1 gospodarstwo domowe”. Dotychczas na polskim rynku mogliśmy spotykać opakowania Nutelli B-ready w wariancie 2 lub 6 wafelków. Opakowanie o wadze 220 g to nowość, dlatego na początku szukajcie ich w sklepach sieci Lidl, Kaufland, Netto oraz E. Leclerc.

 

 

 

Zasady promocji

Akcja dotyczy opakowań promocyjnych, na których znajdują się oznaczenia informujące o promocji. Do waszej dyspozycji będzie aż 480.000 sztuk tego typu opakowań, dlatego dla nikogo nie powinno zabraknąć. Nutellę B-ready należy zakupić w dniach od 1 października do 15 listopada 2018 roku. W wymienionym okresie należy również dokonać zgłoszenia w promocji. Oczywiście głównym warunkiem jest zachowanie paragonu poświadczającego zakup, zatem odpada zakup w automatach vendingowych lub innych miejscach, gdzie nie wydaje się paragonów. 

Formularz promocyjny znajdziecie pod tym linkiem. Oprócz podstawowych danych do zrealizowania przelewu, musicie również załączyć fotkę/skan paragonu oraz zdjęcie opakowania produktu. Po wysłaniu zgłoszenia, na maila otrzymacie stosowne potwierdzenie. Pamiętajcie podstawową zasadę, iż jeden paragon = jeden produkt = jeden zwrot = jedna osoba = jeden numer rachunku bankowego. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 30 dni.

Paragon w formie fizycznej należy zachować co najmniej do 31 grudnia 2018 roku. To ostatni dzień na składanie reklamacji w promocji. Wcześniej, bo do 15 grudnia 2018 roku organizator może zażądać od Was wysyłki oryginału paragonu listem poleconym (niestety na wasz koszt). Dlatego lepiej zbytnio nie kombinować w przypadku tego typu promocji. Organizator zastrzega sobie również prawo do mailowej weryfikacji waszej tożsamości (choć nie wiem do końca na czym miałoby to polegać).

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Próbujesz – rejestrujesz – odzyskujesz”.

 

Podobają Ci się tego typu promocje?

Zapisz się na newsletter bloga, by nie przegapić kolejnych okazji!

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów