Premia 100 zł za założenie konta osobistego
w PKO BP – ruszyła IV edycja promocji

Screen Shot 09-23-15 at 01.24 PM 001

22 lutego 2016 roku ruszyła IV edycja promocji programu poleceń Mam PKO. Tradycyjnie, możecie zdobyć 100 zł premii za otwarcie konta oraz spełnienie dość prostych warunków promocji. Program jest niemal wierną kopią akcji Mam Inteligo, gdzie kwota bonusu jak i warunki jego otrzymania są identyczne. Różni się oczywiście sam produkt, czyli konto osobiste. Na szczęście w przypadku PKO BP również dostępne są bezpłatne rachunki bankowe. Co ważne, jeżeli korzystaliście z promocji Mam Inteligo, możecie również skorzystać z programu przygotowanego przez PKO BP. W ten sposób uzyskacie kolejne 100 zł dodatkowego dochodu.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w PKO BP ani nie byli posiadaczami konta w ciągu ostatnich trzech lat. Jeżeli więc zakładacie rachunek w PKO BP po raz pierwszy, lub mieliście go kiedyś, ale od czasu zamknięcia minęło już 3 lata – możecie skorzystać z promocji. Ponadto jak wcześniej wspomniałem uczestnictwo w programie Inteligo, nie wyklucza Was z udziału w programie PKO BP.

 

Jak uzyskać premię

Aby zdobyć tytułowe 100 zł powinniście założyć dowolne konto oferowane przez PKO BP.
Do wyboru macie całą gamę rachunków bankowych. Dla osób fizycznych są to: Konto dla młodych, Konto za zero, Konto za zero dla Rodziny 500+, Konto bez granic, Superkonto oszczędne, Konto pogodne. Wśród tych rachunków szczegółowiej omówię Konto dla młodych, Konto za Zero oraz Konto za Zero dla rodziny 500+ . Są to darmowe rachunki, dlatego moim zdaniem to najlepsze propozycje, by w łatwy sposób uzyskać premię. Chcąc skorzystać z bonusu wynoszącego 100 zł możecie również założyć rachunek firmowy.

Aby zdobyć omawianą premię należy:

 • Złożyć wniosek o nowe konto lub nowy pakiet PKO Banku Polskiego za pośrednictwem strony internetowej Mam PKO BP. Aby otrzymać prawo do premii musicie podać we wniosku kod polecenia (tzw. kod MGM).

Jeżeli chcesz uzyskać kod, napisz poprzez zakładkę Kontakt lub zostaw komentarz pod wpisem, wraz z adresem e-mail (widoczny tylko dla mnie). W odpowiedzi zwrotnej dostaniesz mój kod polecenia. Wówczas dajesz mi szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia. Pamiętaj, jeżeli chcesz zdobyć własną premię, musisz  założyć konto z czyjegoś polecenia.

Kod ten podajecie na końcu formularza, poniżej screen z wniosku:

Screen Shot 09-23-15 at 01.35 PM

 

Moja rada: nie zmieniajcie wizerunku karty, gdyż taka przyjemność kosztuje aż 15 zł!

 • Wypełniając wniosek koniecznie musicie wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin konkursu. Tylko wówczas możecie otrzymać swój bonus, aczkolwiek jest to informacja czysto techniczna;
 • Po złożeniu wniosku, zadzwoni do was konsultant (w moim przypadku była to miła pani), który potwierdza wasze dane osobiste oraz informuje o przybliżonym terminie dostarczenia umowy przez kuriera.
 • Po założeniu konta musicie je naturalnie aktywować w serwisie iPKO.

 

Po otwarciu konta oraz aktywowaniu karty debetowej należy tak jak w przypadku programu Inteligo:

 • w ciągu 30 dni od aktywacji konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe);
 • wydać poprzez aplikację IKO co najmniej 10 zł, w tym samym terminie. Więcej na temat IKO w dalszej części wpisu;
 • … i to wszystko 🙂

 

Kiedy otrzymam premię

Premia wypłacana jest po sprawdzeniu przez bank faktu spełnienia warunków oraz uprawnienia do otrzymania nagrody. PKO BP szczegółowo opisuje ile trwa procedura przyznania nagród. Z doświadczenia wiem, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej.
Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

 

Opodatkowanie

Kwota 100 zł za otwarcie rachunku jest kwotą netto. Jeżeli pojawi się potrzeba odprowadzenia podatku dochodowego, bank zwiększy kwotę nagrody i przekaże ją do swojego Urzędu Skarbowego. Gwarantuje to zapis:

W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.

Regulamin ramowy Programu Mam PKO

Zasady IV edycji Programu Mam PKO

Promocja trwa do 21.05.2016 roku

 

Szczegóły kont

Konto dla młodych:

PKO Konto dla Młodych  to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat.

 • 0 zł za konto bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie!
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS

 

Konto za zero

PKO Konto za Zero to nowoczesne konto osobiste, oferujące pełen wachlarz możliwości, z których możesz korzystać bez opłat:

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę debetową
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokonasz nią operacji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł
  3,90 zł – gdy dokonano operacji bezgotówkowych na kwotę min. 100 zł ale nie więcej niż 300 zł kartą debetową wydaną do rachunku
  6,90  zł– gdy dokonano operacji bezgotówkowych na kwotę niższą niż 100 zł kartą debetową wydaną do rachunku 
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
 • 0 zł za dostęp do aplikacji IKO

 

Konto za Zero dla Rodziny 500+

W ramach PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+ skorzystasz ze specjalnych warunków dostępnych tylko dla uczestników programu Rodzina 500+:

 • 0 zł za prowadzenie konta – wystarczy, że świadczenie otrzymywane w ramach programu „Rodzina 500+” będzie wpływało na wasze konto;
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokonasz nią operacji bezgotówkowych o wartości min. 200 zł;
  1,90  zł– gdy dokonano operacji bezgotówkowych na kwotę niższą niż 200 zł kartą debetową wydaną do rachunku 
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
 • 0 zł za dostęp do aplikacji IKO 

 

  Jak zamknąć konto

Po uzyskaniu premii sami decydujecie czy chcecie zostawić sobie konto na dłużej czy też zamknąć bez żadnych konsekwencji. Możecie to uczynić w dowolnej placówce banku (a tych jest mnóstwo) lub też listownie. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto (odszukajcie wątku PKO BP).

 

Czym jest aplikacja IKO

Aplikacja IKO służy do obsługi Twojego konta w PKO Banku Polskim lub portmonetki IKO na telefonie z systemem iOS, Android, Windows Phone, Java, Blackberry lub Symbian. IKO łączy funkcje bankowości mobilnej z możliwością dokonywania płatności mobilnych BLIK:

 • sprawdzaj saldo rachunku i historię transakcji
 • zlecaj przelewy pomiędzy własnymi rachunkami, przelewy zwykłe i zdefiniowane bez logowania do bankowości elektronicznej (nie dotyczy portmonetki IKO)
 • zlecaj przelewy na numer telefonu bez podawania numeru rachunku odbiorcy
 • płać za zakupy w sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych kodem BLIK
 • realizuj opłaty na rzecz miasta w opłatomatach PKO Banku Polskiego
 • wypłacaj środki z bankomatów z kodem BLIK / czekiem BLIK bez użycia karty
 • korzystaj z mapy, aby znaleźć najbliżej położone bankomaty i punkty handlowo-usługowe obsługujące płatności BLIK, a także oddziały PKO Banku Polskiego

Więcej na temat IKO

Po założeniu konta należy ściągnąć aplikację IKO (tak samo jak każdą inną aplikację, na przykład ze sklep Play). Gdy konto jest już aktywne, wystarczy otworzyć aplikację oraz postępować zgodnie z komunikatami. Następnie zalogujcie się do bankowości elektronicznej i znajdźcie zakładkę IKO.

Screen Shot 09-23-15 at 02.07 PM

 

Wystarczy wpisać kod wyświetlający się akurat w aplikacji. Następnie zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić aktywację IKO. Poniżej krótki filmik instruktażowy jak aktywować IKO.

 

 

Jednym z warunków otrzymania premii 100 zł na start (oprócz obrotu kartą 200 zł) jest zakup przy użyciu aplikacji IKO na kwotę minimum 10 zł. Mapę akceptantów aplikacji IKO odnajdziecie pod linkiem IKO – akceptanci. Osobiście preferuje duże sieci handlowe typu Rossmann oraz McDonald's. W mniejszych sklepach, często właściciele posiadają terminale płatnicze wyposażone w obsługę IKO/BLIK nawet o tym nie wiedząc. 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

Zapisz się na Newsletter

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów