PKO BP: otwórz Konto dla Młodych i odbierz dmuchanego flaminga lub sofę turystyczną

W PKO Banku Polskim ruszyła wakacyjna promocja Konta dla Młodych. W zamian za założenie rachunku i wykonanie 1 płatności kartą możecie odebrać materac plażowy w kształcie flaminga lub turystyczną dmuchaną sofę. Wartość nagród to odpowiednio 94,39 zł oraz 95,20 zł. Główne zalety Konta dla Młodych to 0 zł za prowadzenie rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także częste akcje promocyjne dla posiadaczy konta, w których do zdobycia są bilety do kina, doładowania telefonu lub premie pieniężne. 

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja „Bankowo epickie wakacje” skierowana jest do nowych klientów banku w wieku od 18 do 26 lat, którzy nie posiadali jakiegokolwiek konta osobistego w PKO BP (w tym również w Inteligo) w dniach od 1 sierpnia 2017 roku do 31 maja 2018 roku. 

Jeśli spełniacie powyższy warunek, złóżcie wniosek o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową na stronie banku. Pamiętajcie również, iż składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonej zgody nie należy cofać co najmniej do dnia wydania nagrody.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji

Po złożeniu wniosku o konto, pamiętajcie o zgłoszeniu swojego udziału w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji „Bankowo epickie wakacje” (wraz z akceptacją regulaminu oraz wyborem nagrody). Na wypełnienie wniosku o konto oraz zgłoszenie się do promocji macie czas od 4 czerwca 2018 roku do 13 lipca 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród. Ta zaś limitowana jest do 3500 sztuk (2000 flamingów oraz 1500 dmuchanych sof). W razie wyczerpania się puli nagród, bank zastrzega możliwość jej zwiększenia. Dodatkowo na stronie promocji będzie się znajdować licznik ukazujący, ile nagród jeszcze pozostało.

 

Ostatecznym, a w zasadzie jedynym warunkiem promocji jest wykonanie co najmniej 1 płatności kartą na dowolną kwotę. Macie na to czas od 4 czerwca 2018 roku do 27 lipca 2018 roku. Nagrody będą wysyłane kurierem w trzech turach:

  • I tura: do 6 lipca 2018 roku – dotyczy uczestników, którzy spełnią warunki do 22 czerwca 2018 roku,
  • II tura: do 20 lipca 2018 roku – dotyczy uczestników, którzy spełnią warunki do 6 lipca 2018 roku,
  • III tura: do 10 sierpnia 2018 roku – dotyczy uczestników, którzy spełnią warunki do 27 lipca 2018 roku.

W chwili otrzymania nagrody, wasze konto, karta i wyrażone zgody muszą być aktywne. Ponadto konto nie może do tego czasu zostać przekształcone w inny typ niż Konto dla Młodych. 

Szczegóły w regulaminie promocji oraz w FAQ.

 

Konto dla Młodych – szczegóły

PKO Konto dla Młodych to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Opłaty za kartę możecie uniknąć pod warunkiem, iż zapewnicie 5 płatności na dowolną kwotę. Nawet jeśli wykonacie mniejszą liczbę transakcji, opłata będzie naliczona proporcjonalnie do liczby wykonanych transakcji. Ogromnym plusem konta są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli Konto dla Młodych nie spełni waszych oczekiwań, możecie je zamknąć w dowolnym oddziale banku PKO BP.

  • 0 zł za konto bez żadnych warunków,
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 zł do 5 zł w zależności od liczby wykonanych transakcji,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe,
  • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS,
  • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Otwórz Konto dla Młodych i odbierz nagrodę

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów