Piękna premia, czyli kolejna promocja w banku BNP Paribas z 300 zł premii w bonach Allegro

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Bank BNP Paribas powraca do wysokich premii przy stosunkowo łatwych warunkach promocji! W najnowszej akcji „Piękna premia”, bonus jest naprawdę piękny. Tym razem możecie odebrać 300 zł premii w postaci voucherów Allegro. W celu zdobycia nagrody nie musicie nawet wychodzić z domu. Po pierwsze – umowę zawrzecie przez Internet. Po drugie – warunki promocji możecie spełnić w pełni online (choć nie musicie). Po trzecie – konto możecie zamknąć przez infolinię. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 300 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy! Do konta wydawana jest karta Otwarta na eŚwiat, której miesięczny koszt to 6 zł, jednak w pakiecie otrzymujecie darmowe ubezpieczenie CYBER Pomoc. Może się ono przydać w najmniej oczekiwanym momencie!

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 18 maja 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 18 maja 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową „Otwartą na eŚwiat” w promocji możliwe jest wyłącznie do 26 maja 2020 roku lub do wyczerpania puli 3500 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. W związku z tym warto się pospieszyć!

Tryb finalizowania umowy w BNP Paribas wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Pamiętajcie, aby zaraz po wizycie kuriera aktywować kartę i nadać jej PIN! Na zawarcie umowy macie czas do 16 czerwca 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 300 zł premii w trzech transzach

Pierwszą nagrodę o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w czerwcu 2020 roku wykonacie minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM oraz wykonacie 3 przelewy zewnętrzne za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub mobilnej.

Drugą nagrodę o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w lipcu 2020 roku wykonacie minimum 4 transakcje bezgotówkowe kartą oraz zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Trzecią nagrodę o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w sierpniu 2020 roku wykonacie minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM oraz wykonacie 3 przelewy zewnętrzne za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub mobilnej.

Aspekty techniczne

Wpływy zewnętrzne możecie przykładowo wykonać na swoje konto w innym banku lub do kogoś bliskiego. Kwota jest dowolna, choćby symboliczna złotówka 🙂

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Może to być jednorazowy przelew lub suma kilku mniejszych przelewów, których łączna kwota zapewni spełnienie warunków promocji. W ramach akcji wystarczy samo zaksięgowanie środków, dlatego chwilę później możecie je wypłacić z powrotem na dowolne konto.

Płatności bezgotówkowe kartą mogą opiewać na dowolną kwotę (choćby zakup wody mineralnej w Żabce). Transakcje możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Regulamin wyklucza jedynie niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Są to głównie transakcje nie będące klasycznymi płatnościami za zakup towarów lub usług (zasilenia portmonetek, czy przelewy do kasyn). Ogólnie, normalne zakupy zapewnią spełnienie warunków promocji.

W przypadku transakcji BLIKIEM mogą to być zarówno płatności w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Kwota jest również dowolna. W tym celu możecie przykładowo sześciokrotnie doładować saldo Allegro lub saldo systemu rowerów miejskich 🙂

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 19 lipca 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody, do 25 sierpnia 2020 roku o przyznaniu drugiej nagrody oraz do 25 września 2020 roku o przyznaniu trzeciej nagrody. W tym przypadku nie musicie uzupełniać jakichkolwiek danych do wypłaty premii, jak to ma miejsce w akcjach z premią gotówkową.  

Wydanie nagród nastąpi odpowiednio do 31 lipca 2020 roku, do 31 sierpnia 2020 roku oraz do 30 września 2020 roku. W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Później kartę możecie zamknąć.

Vouchery Allegro zostaną wysłane w formie SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji. Zwyczajowy okres ważności kart podarunkowych Allegro to jeden rok.

Szczegóły w regulaminie promocji “Piękna premia”.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas gwarantuje bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne.

Ponadto bank zapewnia obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie CYBER Pomoc.

Ubezpieczenie CYBER Pomoc jest pierwszym na rynku ubezpieczeniem dostępnym dla osób fizycznych na wypadek cyberprzestępstw. Dotychczas tego typu rozwiązania oferowane były wyłącznie klientom korporacyjnym (i to nie tanio). Z ubezpieczenia mogą skorzystać posiadacze aktywnej Karty Otwartej na eŚwiat. Jak wcześniej wspominałem, jej miesięczny koszt to 6 zł. Rocznie wychodzi 72 zł. Oczywiście na rynku jest wiele darmowych kart debetowych, jednak w tym przypadku opłatę możemy potraktować tak naprawdę jako miesięczny koszt ubezpieczenia. CYBER Pomoc obejmuje wsparcie i pomoc prawną w zakresie:

 • kradzieży środków pieniężnych z Konta Otwartego na Ciebie (np. nieupoważnione wykorzystanie w Internecie danych karty debetowej Mastercard przez osobę trzecią),
 • konfliktu ze sklepami on-line (np. brak lub niekompletna dostawa towaru zakupionego w sklepie internetowym),
 • utraty danych z dysku komputera, laptopa czy tabletu,
 • utraty reputacji internetowej (np. umieszczanie o kimś fałszywych informacji),
 • kradzieży tożsamości internetowej (np. w celu zaciągnięcia kredytu w czyimś imieniu).

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów