fbpx

Wrzesień: ostatnie chwile kilku dobrych promocji bankowych, czyli jak dorobić ponad 1000 zł ekstra

Wrzesień obfitował w naprawdę dobre promocje bankowe. Niektóre, jak oferta BNP Paribas zakończyły się dosłownie kilka dni po starcie. Jednak wiele ciekawych akcji potrwa jeszcze do końca miesiąca. Do tego możemy dodać promocje, których premiera miała miejsce jeszcze w okresie wakacyjnym. Wybierając z tego kosza najsłodsze wisienki, możemy zdobyć ponad 1000 zł premii, co w dzisiejszych niepewnych czasach może być niczym manna z nieba. Natomiast dla tych, którzy posiadają nadwyżki finansowe w swoich budżetach domowych mam również kilka propozycji przyzwoitych produktów oszczędnościowych. Kto wie, może już niedługo to my będziemy musieli dopłacać bankom, za to, że przyjmują od nas środki na lokaty 😉

Konto Jakie Chcę: 250 zł premii oraz lokata na 2%

Na początek miks promocji od Santander Bank Polska. Z jednej strony solidna premia (200 zł na start + 50 zł w programie poleceń). Z drugiej zaś, solidna oferta oszczędnościowa – 2% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Po założeniu konta, będziecie dodatkowo mogli polecać promocję swoim bliskim, dzięki czemu dorobicie nawet 500 zł ekstra.

Konto Jakie Chcę oprócz darmowego prowadzenia ma również wiele innych zalet. Do najważniejszych możemy zaliczyć bezpłatne przelewy natychmiastowe (i to bez limitu) oraz zwroty za płatności rachunków. Łącznie możecie w ten sposób zaoszczędzić nawet 300 zł rocznie.

Okres karencji jest stosunkowo krótki, ponieważ wynosi nieco ponad rok. Wnioski możecie składać do 30 września 2020 roku. Natomiast podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera powinno nastąpić do 15 października 2020 roku.

Szczegóły: Konto Jakie Chcę z 250 zł premii na start i 2% na lokacie.

Konto Przekorzystne: 150 zł premii oraz konto oszczędnościowe na 2%

Bardzo dobrą ofertę oszczędnościową ma również Bank Pekao S.A. Czy zostanie ona utrzymana na kolejne okresy? Tu można mieć spore obawy. W chwili obecnej jest to 2% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Oprócz tego otrzymacie na start stosunkowo łatwe 150 zł premii. Poza aspektami czysto finansowymi, Bank Pekao zapewnia świetną aplikację PeoPay, która uznawana jest za jedną z najlepszych aplikacji bankowych na rynku, a także złotą kartę debetową VISA GOLD. Karta ta oprócz prestiżu, gwarantuje również świetne kursy rozliczeniowe zapewniane przez organizację VISA.

Zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty będzie dla Was darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Dodatkowo możecie zarobić nawet 1500 zł za polecanie konta swoim bliskim. Konta możecie polecać zarówno w tej, jak i w każdej kolejnej promocji.

Okres karencji określam jako średni, ponieważ wynosi nieco ponad półtora roku. Wnioski możecie składać do 30 września 2020 roku. Umowę zawrzecie od razu po złożeniu wniosku, ponieważ proces ten odbywa się za pośrednictwem „selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Szczegóły: Konto Przekorzystne z 150 zł premii na start i 2% na rachunku oszczędnościowym.

mBank: 140 zł premii na start i konto Moje Cele na 2,5%

Kolejna instytucja posiadająca przyzwoitą produkt oszczędnościowy to mBank. 2,5% w skali roku na koncie Moje cele do kwoty 20,000 zł to prawdopodobnie najkorzystniejsza opcja na rynku. Do tego łatwe 140 zł premii na start oraz darmowe ubezpieczenie Cyber Rescue.

Prowadzenie eKonta osobistego jest bezwarunkowo darmowe. Natomiast użytkowanie karty będzie dla Was bezpłatne po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę. mBank również posiada w swojej ofercie program poleceń, w którym możecie zdobyć 100 zł za każde polecenie rachunku swoim bliskim.

Okres karencji określam jako stosunkowo długi, ponieważ wynosi nieco ponad trzy i pół roku. Wnioski możecie składać do 30 września 2020 roku. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

Szczegóły: eKonto Osobiste z 140 zł premii na start i 2,5% na rachunku Moje Cele.

ING Bank Śląski: 160 zł premii na start

W ING Banku Śląskim klasyka gatunku, czyli 160 zł łatwej premii na start. Są to tak naprawdę dwie podpromocje. Jedna dla standardowych użytkowników, druga zaś (o wiele łatwiejsza) – dla osób w wieku do 26 lat.

Prowadzenie Konta z Lwem jest bezwarunkowo darmowe. Natomiast użytkowanie karty będzie dla Was bezpłatne po wykonaniu płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 zł. No chyba, że macie mniej niż 26 lat – wówczas karta jest bezwarunkowo za free.

ING nie ma zbyt ciekawej oferty oszczędnościowej, za to sporym plusem jest krótki okres karencji – nieco ponad rok. Ponadto konto możecie otworzyć aż na 3 sposoby: przelew weryfikacyjny, kurier lub placówka. Wnioski możecie składać do 30 września 2020 roku.

Szczegóły: Konto z Lwem z 160 zł premii na start.

Bank Millennium: nawet 590 zł premii w pakiecie promocji

Najwięcej możecie ugrać w Banku Millennium. Baza to 220 zł premii w promocji konta osobistego. Jeśli macie dziecko, kolejne 70 zł trafi do Was w ramach promocji konta Junior. Natomiast, jeśli zdecydujecie się dodatkowo wyrobić kartę kredytową – tu czeka na Was 300 zł premii ekstra. Warto jeszcze wspomnieć o premii dla przedsiębiorców – nawet 500 zł z kontem Biznes. Bank Millennium zapewnia świetną jakość obsługi oraz bardzo wygodną aplikację mobilną. Ponadto w ramach oferty konta oszczędnościowego Profit możecie ulokować do 25.000 zł na 1% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 60 dni.

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat (prowadzenie konta, obsługa karty, wszystkie bankomaty w Polsce). Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu.

Okres karencji w Banku Millennium ma dwojaki charakter. Z jednej strony jest ultra krótki – wystarczy nie posiadać jakiegokolwiek produktu Banku Millennium w chwili startu promocji. Z drugiej zaś – z promocji całkowicie wykluczone są osoby, które wcześniej korzystały już z jakiejkolwiek promocji Konta 360º. Konto możecie otworzyć na 3 sposoby: fotoweryfikacja, kurier lub placówka. Wnioski możecie składać do 5 października 2020 roku.

Szczegóły: Nawet 590 zł premii w zestawie promocji Banku Millennium.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów