fbpx

Ostatnie chwile promocji Banku Pekao: 150 zł premii na start oraz 2% na rachunku oszczędnościowym

Trwa do:
30 września 2020

W Banku Pekao S.A. dobiega końca istny festiwal promocji Konta Przekorzystnego. Wnioski możecie składać wyłącznie do 30 września 2020 roku, do godziny 23:59. Przypomnijmy zatem co można zyskać. Mianowicie, na start otrzymacie 150 zł premii: 100 zł premii gotówkowej oraz 50 zł bonusu do wykorzystania w serwisie Allegro lub u innych partnerów programu Bezcenne Chwile. Kolejne 50 zł trafi do Was, jeśli założycie darmowe konto dla swojego dziecka wraz z aplikacją PeoPay Kids. Ponadto będziecie mogli zarabiać po 100 zł za skuteczne polecenie konta w programie poleceń. Ba, w całym programie możecie dorobić nawet 1500 zł premii ekstra. Bank Pekao S.A. zapewnia również ciekawy rachunek oszczędnościowy na 2% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł i to na okres 4 miesięcy! Na taką samą kwotę oprocentowane będzie konto oszczędnościowe waszego dziecka, aczkolwiek do kwoty 3000 zł. Po drastycznym cięciu stóp procentowych przez NBP, oferta konta oszczędnościowego wygląda naprawdę solidnie. Do Konta Przekorzystnego możecie zamówić Kartę Przekorzystną Mastercard (z atrakcyjnymi kursami w przypadku przewalutowania) lub ekskluzywną kartę debetową VISA Gold. Moim zdaniem to najładniejsza złota karta debetowa na rynku. Konto Przekorzystne otworzycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. Zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty będzie dla Was darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków.

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

Jak skorzystać z promocji i odebrać 150 zł premii?

Promocja trwa od 1 lipca 2020 roku do 30 września 2020 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam złożenie wniosku na smartfonie. Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji PeoPay.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje nowoczesną metodę zwaną potocznie “konto otwierane przez selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku).

Jak zdobyć 150 zł premii na start?

Aby zdobyć 100 zł premii gotówkowej, wystarczy, że w okresie do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy oraz przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe:

 • zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł – może on pochodzić z waszego konta w innym banku,
 • wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay (na dowolną kwotę),
 • co najmniej raz zalogujecie się do aplikacji PeoPay.

Przykład

Otwierając konto we wrześniu 2020 roku, warunki spełnijcie:

 • we wrześniu, w październiku, w listopadzie oraz w grudniu 2020 roku lub
 • w październiku, w listopadzie, w grudniu 2020 roku oraz w styczniu 2021 roku.


Premie będą wypłacane w trzech terminach:

 • do 31 grudnia 2020 roku – dla kont założonych w lipcu,
 • do 31 stycznia 2021 roku – dla kont założonych w sierpniu,
 • do 28 lutego 2021 roku – dla kont założonych we wrześniu.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Przekorzystnego.

50 zł ekstra w promocji Mastercard Bezcenne Chwile

No dobrze, na tę chwilę macie już 100 zł. Kolejne 50 zł ekstra (w końcu to promocja z 150 zł premii) uzyskacie w ramach promocji Mastercarda. Mówiąc bardziej szczegółowo, otrzymacie 3400 punktów powitalnych w promocji „Bezcenne chwile”. Przyznane punkty możecie wymienić na voucher Allegro o wartości 50 zł lub inne nagrody i vouchery dostępne w programie.

Aby zdobyć punkty wystarczy przystąpić do programu oraz zalogować się do aplikacji PeoPay. Cóż, prościej się nie da. Na spełnienie warunków promocji macie czas do 30 września 2020 roku. Swoją Kartę Rewolucyjną Mastercard zarejestrujecie na stronie programu lub w bankowości Pekao24.

Promocyjne punkty zostaną przydzielone ostatecznie w okresie do 30 dni od pierwszego zalogowania się w aplikacji PeoPay. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich udostępnienia, także macie sporo czasu na dokonanie wyboru 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji punktów „Bezcenne chwile”.

50 zł z aplikacją PeoPay dla Twojego dziecka

Promocja, podobnie jak sama aplikacja PeoPay KIDS, skierowana jest do dzieci, które skończyły już 6 lat, ale nie skończyły jeszcze lat 12. Umowę z bankiem w imieniu młodego człowieka zawiera prawny opiekun. Aby premia mogła zostać wypłacona, spełniony powinien zostać podstawowy warunek: dziecko nie mogło posiadać żadnego rachunku osobistego w Banku Pekao w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 26 maja 2020 roku. 

Promocja nie wymaga spełniania wyśrubowanych warunków. Żeby Wasze dziecko mogło zyskać 50 zł ekstra, powinniście zawrzeć umowę o korzystanie z Pakietu PeoPay KIDS. Pakiet daje dostęp do znanego dobrze Konta Przekorzystnego dla Młodych, rachunku oszczędnościowego Mój Skarb i wspomnianej już wcześniej aplikacji na telefon PeoPay KIDS. 

Wszystkie niezbędne czynności wykonacie przy wykorzystaniu dowolnego konta osobistego w Banku Pekao. Pakiet PeoPay KIDS aktywujcie z poziomu bankowości internetowej Pekao24 lub za pomocą swojej aplikacji PeoPay, przechodząc do Panelu Rodzica. Podczas zakładania rachunku powinniście wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody, a także potwierdzić zapoznanie się z oświadczeniem informacyjnym RODO i zaakceptować regulamin. Na wykonanie tych czynności macie czas do 31 października 2020 roku

Nagroda zostanie wypłacona najpóźniej 24. dnia w miesiącu następnym, po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc umowę podpiszecie w sierpniu, premia na konto dziecka trafi najpóźniej 24 września tego samego roku.


Konto Przekorzystne dla Młodych jest darmowym rachunkiem dla osób do 26 roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie nie generuje żadnych opłat. Młodzi ludzie nie muszą także martwić się kosztami wypłat z bankomatów, ponieważ wszystkie tego typu transakcje w Polsce są dla nich darmowe. 

SMS autoryzacyjny wykorzystywany podczas przelewów internetowych kosztuje 20 groszy, jednak istnieje sposób na obejście tej opłaty – każdą akcję można autoryzować za pomocą aplikacji mobilnej, co jest całkowicie darmowe. Wydanie karty PeoPay KIDS oraz jej prowadzenie jest całkowicie darmowe. 

Więcej o funkcjonalności aplikacji PeoPay Kids pisałem tutaj.

Rachunek oszczędnościowy na 2% w skali roku

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 20.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 120 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 20.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania (zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania).

Z promocji konta oszczędnościowego możecie skorzystać do 30 września 2020 roku. Najlepiej zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne. Później będzie to możliwe tylko w placówce banku.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc bezpłatnie możecie wykonywać nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują standardowo 7 zł za każdy przelew.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

Konto oszczędnościowe Mój Skarb na 2% w skali roku

Oprócz świetnej aplikacji i darmowego rachunku, Wasze dzieci zyskają także dostęp do rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. Konto oferuje oprocentowanie na poziomie 2% w skali roku z gwarancją oprocentowania przez 120 dni. Maksymalna kwota możliwa do zdeponowania w tym rachunku to 3000 zł. Pieniądze mogą być rozproszone w różnych skarbonkach, dzięki którym dzieci nauczą się tworzyć długoterminowe cele i fundusze na konkretne wydatki. Może przekonacie je do wydzielenia próbnej poduszki bezpieczeństwa? Wprawdzie prawdziwą poduszką jesteście dla nich Wy, jednak nigdy nie jest za wcześnie na trening. 🙂 

Prowadzenie promocyjnego konta oszczędnościowego Mój Skarb również nie będzie niosło za sobą żadnych kosztów.

Nawet 1500 zł premii ekstra w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Promocję z premią możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu ekstra! Maksymalna liczba poleconych to 15 osób. W związku z tym możecie zdobyć nawet 1500 zł dodatkowego dochodu.

Program poleceń również trwa do 30 września 2020 roku. Więcej na temat funkcjonowania programu pisałem w osobnym artykule, do którego Was teraz odsyłam, by nie dublować treści.


Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dla osób, które ukończyły już 26. rok życia, zasady prowadzenia rachunku są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej Mastercard po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne (autoryzowane poprzez aplikację PeoPay),
 • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przypadku przelewów internetowych,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,

Dodatkowo, spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu:

 • 0 zł za dwie wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz
 • 0 zł za wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Złota karta debetowa VISA Gold, czyli…

…powiew prestiżu bez wysokich kosztów. Oprócz bazowej karty Mastercard, możecie również wyrobić drugą kartę debetową do tego samego konta. Ale po co – zapytacie. Ano po to, iż jest to rzadka okazja do wyrobienia złotej karty, pomimo bycia standardowym klientem. Dotychczasowo, złote karty wydawane były wyłącznie dla klientów private bankingu, czyli osób o aktywach przekraczających milion złotych.

W ramach promocji kartę VISA Gold możecie mieć… za darmo. Jej wyrobienie jest bezpłatne. Co do kosztów miesięcznych, karta VISA Gold jest darmowa po wykonaniu 4 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przypadku niespełnienia tego warunku, miesięczny koszt karty to 9,99 zł. 

konto przekorzystne
Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.


Karta VISA Debit Gold zapewnia nielimitowane wypłaty z bankomatów Pekao S.A. za 0 zł. Standardowa opłata za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł. Jednak zapewniając miesięczne wpływy zewnętrzne (z wyłączeniem wpłat gotówkowych) na konto na kwotę od 5000 zł, wówczas wszystkie krajowe i zagraniczne bankomaty macie za darmo! Co ważne, kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Dla osób w wieku do 26 lat, użytkowanie karty VISA Gold jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów