fbpx

BGŻ BNP Paribas: ostatni dzień promocji Konta Maksymalnego (do 26 lat), czyli karnet sportowy OK System na 3 miesiące o wartości 300 zł

W banku BGŻ BNP Paribas dobiega końca promocja, w której możecie zdobyć 3-miesięczny karnet sportowy OK System. Łączna wartość nagrody to aż 300 zł. Promowanym produktem jest tym razem Konto Maksymalne dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Rachunek ten zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Wnioski możecie składać tylko do końca 31 października 2018 roku!

 

 

Dlaczego warto zadbać o dobrą formę?

W dzisiejszej gonitwie za pieniądzem często zapominamy o tym co najcenniejsze, czyli o naszym zdrowiu. Aby długo cieszyć się dobrym samopoczuciem, niezbędne jest utrzymywanie REGULARNEJ aktywności fizycznej. Wiem, wiem, przyjemniej jest poleżeć na kanapie i obejrzeć Netflixa niż pobiegać na bieżni w pobliskiej siłowni. Nie da się również ukryć, iż uprawianie sportu nie jest darmowe (szczególnie tego pod dachem), co jest często wymówką wszystkich leniuszków. Dobrym motywatorem do działania może być opłacenie karnetu na siłownię na z góry określony czas. Wówczas mamy podświadomą motywację, iż zapłacone – to trzeba chodzić. Tu niestety dochodzi kolejny czynnik demotywujący, a mianowicie nuda związana z ciągłym uprawianiem tego samego sportu, przykładowo ćwiczeń na siłowni.

Jak rozwiązać wszystkie te problemy za jednym razem? Z pomocą może przyjść promocja Konta Maksymalnego BGŻ BNP Paribas. Po pierwsze otrzymacie multikarnet OK System, dzięki któremu będziecie mogli korzystać z wielu różnych usług, między innymi z siłowni, pływalni, sztuk walki, tańca, zajęć fitness, sauny, groty solnej, aerobicu, nordic walking i wielu innych dyscyplin lub ich kombinacji. Do wyboru do koloru, co kto lubi. Możecie na przykład wypróbować kilku różnych dyscyplin i wybrać tę, która przynosi Wam największą przyjemność. Po drugie, karnet otrzymacie bezpłatnie. I w końcu po trzecie, karnet będzie obowiązywał przez 3 kolejne miesiące, więc szkoda będzie zmarnować takową okazję.

 

OK System – co to takiego?

OK System to coś w rodzaju elektronicznej karty sportowej. Tak się składa, iż osobiście korzystam z tego multikarnetu i jestem bardzo zadowolony. Przed wejściem do danego ośrodka wysyłam SMS na dedykowany numer z kodem  wybranej usługi. W odpowiedzi zwrotnej otrzymuję potwierdzenie wstępu. To wszystko! Teraz pozostaje mi już tylko solidny trening. Mogę Wam zdradzić, iż dzięki OK System nauczyłem się aż 3 nowych tańców! Polecam ten rodzaj sportu osobom, które chcą rozładować stres i poczuć pozytywną energię 🙂

Nagrodą w promocji jest karnet elektroniczny uprawniający do 2-krotnego wejścia w każdym tygodniu na dowolne zajęcia w obiektach współpracujących z OK System. Oznacza to, iż w każdym miesiącu będziecie mogli „rozruszać się” 8 lub 9 razy. Lista obiektów współpracujących z OK System w ramach promocji z BGŻ BNP Paribas dostępna jest pod tym linkiem. Interaktywna wyszukiwarka, w której zawarte będą wszelkie aktualizacje dostępna jest natomiast na stronie systemu. OK System zapewnia dostęp do ponad 3500 obiektów sportowych i rekreacyjnych. Cóż, pozostaje tylko wręczyć medal BGŻ BNP Paribas za krzewienie kultury fizycznej wśród Polaków  🙂

 

Kto może skorzystać z promocji?

Tutaj świetna wiadomość. W stosunku do dotychczasowych promocji, BGŻ BNP Paribas postanowił skrócić okres karencji do 15 miesięcy! Jeśli zatem byliście już klientami zielonego banku, wystarczy, że swoje dotychczasowe konto zamknęliście nieco ponad rok temu. Mówiąc bardziej precyzyjnie, promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 14 września 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 14 czerwca 2017 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

W niniejszej promocji dodatkowym warunkiem jest wiek jej uczestników. Mianowicie, promocja przeznaczona dla osób, które ukończyły 18 lat, ale nie ukończyły 26. roku życia (na dzień 31 października 2018 roku).

 

Jak założyć konto w promocji?

Proces ten jest bardzo prosty. Na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji z OK System. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail oraz numer PESEL. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas od 14 września do 31 października 2018 roku lub do wyczerpania puli 4000 promocyjnych wniosków. Poprzednie promocje z OK System cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc lepiej pospieszyć się ze złożeniem wniosku. Oczywiście w przypadku wyczerpania puli, stosowna informacja pojawi się na stronie akcji i kolejne wnioski nie będą już przyjmowane. Jeśli zatem zdążycie zarejestrować się przed zakończeniem promocji, wówczas macie pewność, iż weźmiecie w niej udział.

Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera. Oprócz tego musicie wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe, w tym SMS oraz e-mail dotyczących produktów i usług Banku oraz usług podmiotów z grupy kapitałowej, do której należy Bank, a także zgodę na przesyłanie na swój adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z Bankiem (e-korespondencja). W praktyce wygląda to tak:

 

Warunki uzyskania dostępu do karnetu OK System

Pierwszy z miesięcznych karnetów uzyskacie za wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą oraz 1 przelewu w aplikacji mobilnej GOmobile. Oba warunki należy spełnić w miesiącu następującym po miesiącu rejestracji w promocji. Przykładowo, rejestrując się we wrześniu, warunki należy spełnić w październiku. Pierwszy elektroniczny karnet w tym przypadku zostanie aktywowany w grudniu. Aby przedłużyć ważność karnetu na styczeń oraz luty, należy spełniać warunki promocji (5 płatności kartą + 1 przelew w GOmobile) w dwóch kolejnych miesiącach. W naszym przypadku będą to listopad i grudzień, zaś karnet zostanie aktywowany na styczeń i luty 2019 roku. 

Jak sami widzicie, wcale nie trzeba się tak dużo napracować, aby co zdobyć nagrodę o łącznej wartości 300 zł. Na co jednak warto zwrócić uwagę? Otóż wymagane płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Bank wyklucza natomiast niektóre klasy kodów MCC, które mogłoby posłużyć do zbyt łatwego „nabijania transakcji”. Należą do nich:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

Zarówno płatności kartą, jak i przelew z aplikacji mobilnej mogą opiewać na dowolne kwoty. Przelew możecie wykonać przykładowo na swoje konto w innym banku.

 

Jak otrzymam elektroniczne karnety?

Jeśli w promocji zarejestrujecie się we wrześniu, a warunki spełnicie w październiku, wówczas do 18 listopada 2018 roku otrzymacie mailową informację o przyznaniu nagrody. Następnie do 28 listopada 2018 roku waszym zadaniem będzie aktywacja karnetu w panelu użytkownika OK System poprzez wpisanie kodu otrzymanego SMS-em. Dzięki temu od grudnia 2018 roku będziecie mogli zacząć ostro trenować. Kolejne doładowania karnetu będą odbywały się automatycznie po spełnianiu warunków promocji. Do 18. dnia danego miesiąca otrzymacie mailowe potwierdzenie o przedłużeniu karnetu na kolejny miesiąc. W przypadku rejestracji w promocji w październiku, wszystkie terminy ulegają przesunięciu o pełny miesiąc (aktywacja w panelu do 28 grudnia 2018 roku oraz treningi od stycznia do marca).

Oczywiście w dniu wydania danej nagrody (czyli przedłużenia karnetu na kolejny miesiąc) wasze konto, karta i wyrażone zgody muszą pozostawać aktywne. Na szczęście spełnienie tego warunku nie będzie problematyczne, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty debetowej są bezwarunkowo darmowe. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Aktywni z bankiem BGŻ BNP Paribas”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 300 zł

 

Szczegóły Konta Maksymalnego

Dla osób w wieku do 26 lat Konto Maksymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, standardowe przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wypłaty z bankomatów zagranicznych również są darmowe, aczkolwiek w tym przypadku należy liczyć się z kosztami przewalutowania lub kosztami narzucanymi przez operatora bankomatu.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Aktualizacja, czyli ważne info od organizatora

Zapewne wielu czytelników bloga pamięta poprzednie promocje, w których BGŻ BNP Paribas oferował karnety OK System na okres 6 oraz 12 miesięcy. Otrzymałem oficjalną informację od organizatora, iż tego typu promocje nie będą już powtarzane. Maksymalna długość karnetu oferowana w ramach promocji to 3 miesiące. Zatem, jeśli chcecie załapać się na darmowy karnet OK System za założenie konta, skorzystajcie z niniejszej promocji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 300 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów