Idea Bank: Lokata Happy na 4% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł + dwa bilety do Multikina

Świetna wiadomość dla osób poszukujących pomysłu na ulokowanie wolnych środków pieniężnych w kwocie od 500 zł do 20.000 zł. Idea Bank ruszył właśnie z promocją swojego szlagierowego produktu – Lokaty Happy, której oprocentowanie wynosi 4% w skali roku w przypadku ulokowania środków na 3 miesiące. Oprócz odsetek uzyskanych na lokacie, w ramach promocji za samo ząłożenie lokaty otrzymacie dwa bilety do wykorzystania w kinach sieci Multikino. Obok świetnego oprocentowania, główne zalety Lokaty Happy to brak potrzeby zakładania konta lub korzystania z dodatkowych produktów banku oraz fakt, iż lokatę założycie w pełni online, dosłownie w ciągu kilku minut.

 

 

Szczegóły Lokaty Happy

– Oprocentowanie lokaty: 4% w skali roku.

– Okres deponowania środków: 3 miesiące.

– Kwota lokaty: od 500 zł do 20.000 zł.

– Odsetki dopisywane są do kapitału na koniec okresu lokaty.

– Nie trzeba zakładać konta ani korzystać z żadnych dodatkowych produktów bankowych.

– W przypadku zerwania lokaty, bank nie nalicza i nie wypłaca odsetek.

– Środki zgromadzone na lokacie objęte są 100% gwarancją BFG.

– Lokatę Happy możecie założyć jednorazowo.

– Lokata ulega automatycznemu odnowieniu na kolejny, taki sam okres. W każdym momencie trwania lokaty możecie jednak złożyć dyspozycję zmiany wariantu depozytu na nieodnawialny (telefonicznie lub w oddziale banku). W przypadku odnowienia się lokaty, obowiązywać będzie oprocentowanie jak w przypadku Lokaty Standardowej (można ją zerwać i wypłacić środki przelewem na konto).

 

Uczestnicy promocji

Idea Bank jest dość restrykcyjny pod względem uczestnictwa w promocji, ponieważ mogą z niej skorzystać osoby, które po pierwsze nigdy nie miały żadnej umowy z Idea Bankiem (konto, lokata, kredyt itd.), a po drugie nigdy nawet nie wnioskowały o jakikolwiek produkt banku. Mówiąc prościej, wasze dane nie mogą widnieć w bazie Idea Banku (wraz z jego oddziałem private bankingu, czyli Lion's Bankiem). Potwierdza to zapis regulaminu:

Nowy Klient – osobę fizyczną, działającą w charakterze konsumenta, która do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty nie zawarła z Bankiem umowy produktowej lub nie złożyła wniosku w rozumieniu Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.ideabank.pl albo Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.lionsbank.pl.

Jeśli zatem mieliście już styczność z Idea Bankiem, niestety nie możecie skorzystać z promocji. Warto jednak wykazać się pewną kreatywnością i zaangażować w promocję członków rodziny lub znajomych, których dane nie widnieją w bazach niebieskiego banku 🙂

 

 

 

 

Jak skorzystać z promocji

Akcja promocyjna rozpoczęła się 25 października 2018 roku i potrwa do 30 listopada 2018 roku. Wniosek o promocyjną lokatę dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. W pierwszym kroku podajecie numer telefonu, na który mają zostać przesłane kody uprawniające do odbioru biletów. Na kolejnych stronach wypełniacie natomiast dane niezbędne do założenia lokaty, czyli kwotę, czas trwania lokaty oraz dane osobowe. Po złożeniu wniosku, macie 5 dni na przelanie zadeklarowanej kwoty. Środki muszą pochodzić z waszego konta w dowolnym banku (adres zamieszkania podany w banku, z którego dokonacie przelewu musi być taki sam jak ten podany we wniosku). Numer konta, na który należy przelać środki, by zasilić lokatę otrzymacie poprzez wiadomość e-mail. Pomimo, że wraz z lokatą nie jest otwieranie konto osobiste, uzyskacie dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki której będziecie mieli wgląd do Lokaty Happy oraz będziecie mogli korzystać z innych propozycji depozytów.

 

Złóż wniosek o Lokatę Happy i odbierz 2 bilety do kina

 

Nagroda – 2 bilety do sieci kin Multikino

Warunkiem uzyskania nagrody jest nieskładanie dyspozycji zerwania lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiło jej założenie. Kody do wymiany na bilety zostaną wysłane w wiadomości SMS w ciągu 5 dni od weryfikacji spełnienia warunków promocji przez bank. Sama weryfikacja nastąpi do 5. dnia kolejnego miesiąca, po złożeniu wniosku. Oznacza to, że bilety otrzymacie maksymalnie do 10. dnia miesiąca po miesiącu założenia lokaty. Kody możecie wymienić na dwa pojedyncze bilety na dowolny seans 2D, do wykorzystania w sieci kin Multikino na terenie całego kraju. W związku z tym, bilety możecie wykorzystać zarówno w środku tygodnia, jak i w weekendowe wieczory, gdy wejściówki są potencjalnie najdroższe.

Ważność kodów upływa 23 grudnia 2018 roku. Nagroda nie obejmuje seansów wyświetlanych w projekcji 3D oraz nie podlega wymianie na bilety na projekcje specjalne, pokazy na zaproszenie z wyjątkiem: Poranki, Multibabykino, Akademia Filmowa Multikino, Moja Pierwsza Wizyta w Kinie, Kocham Kino w Multikinie, Noc Kina, Liga Mistrzów UEFA, Sport extremalny, Granie na ekranie, Kino na obcasach, koncerty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków.

 

Ile można zarobić na Lokacie Happy

Lokując środki na okres 3 miesięcy zarobicie przykładowo:

  • dla wariantu 5000 zł – 50 zł brutto; 40,5 zł netto,
  • dla wariantu 10.000 zł – 100 zł brutto; 81 zł netto,
  • dla wariantu 20.000 zł – 200 zł brutto; 162 zł netto.

Oprócz tego otrzymacie 2 bilety, których regulaminowa wartość to 36 zł.

Szczegóły w:

 

 

200 zł premii za założenie konta

Konto 360º w Banku Millennium

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów