Nest Bank: 75 zł premii za założenie Nest Konta! Dodatkowo do 250 zł w programie poleceń, a dla chętnych Lokata Witaj na 4% w skali roku

[aktualizacja: promocja została zakończona 4 lipca 2017 roku o godzinie 16:00. Każdy kto do tego czasu zdążył się zarejestrować weźmie udział w promocji!]

[aktualizacja: promocja została przedłużona do 9 lipca 2017 roku, zaś limit wniosków zwiększony z 800 na 1300 sztuk!]

Nareszcie! Tak właśnie chce się krzyknąć na wieść, że Nest Bank postanowił nagradzać nowych klientów premią na start w wysokości 75 zł. Dotychczas bank raczył nas bonusami w formie voucherów do wykorzystania w konkretnych sklepach. Tym razem premia wypłacana jest w tym co najlepsze, czyli w formie przelewu na konto. Oprócz premii głównej, możecie zdobyć do 250 zł w programie poleceń. Sumarycznie daje to nawet 325 zł premii. Warunki promocji? Jak przystało na Nest Bank, czyli bardzo proste. Dla tych, którzy nie znają oferty 'brązowego banku” przypominam, iż Nest Konto to jeden z ostatnich na rynku rachunków osobistych zapewniający bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu lub oddziałach banku. Nest Bank ma w ofercie również bardzo dobre produkty oszczędnościowe: Nest Lokatę Witaj na 4% w skali roku (dla kwoty do 10.000 zł, na 3 lub 6 miesięcy) oraz konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią za regularne oszczędzanie. Uwaga – tym razem limit promocyjnych wniosków to tylko 800 sztuk 1300 sztuk! Warto zatem pospieszyć się z ze złożeniem wniosku, ponieważ promocja może zostać zakończona przed czasem.

[aktualizacja: z promocji mogą skorzystać również byli klienci Banku Smart, FM Banku oraz BIZ Banku, pod warunkiem, iż zamknęli swoje konto]

 

 

Uczestnicy promocji „Nest Konto z Bonusem”

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadali (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi). Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez bank).

Inne nazwy handlowe to FM Bank, Bank Smart oraz BIZ Bank. Jeśli posiadaliście konto osobiste, w którymś z wymienionych banków lub już w samym Nest Banku, niestety nie możecie wziąć udziału w promocji. Zastanówcie się jednak, czy któryś z waszych członków rodziny nie posiada przypadkiem statusu „nowego klienta” dla Nest Banku. Być może warto przekonać taką osobę do wzięcia udziału w promocji, bo jak sami zaraz zobaczycie, jej warunki są naprawdę dobre 🙂

 

Ważna aktualizacja: w promocji mogą wziąć udział również byli posiadacze konta w Smart Banku, BIZ Banku oraz FM Banku (pod warunkiem, że wymienione konta zostały zamknięte przed zmianą nazwy na Nest Konto). Wykluczeniem z promocji jest tylko posiadanie konta w Nest Banku po rebrandingu (zarówno aktywnego, jak i już zamkniętego). W zaktualizowanym regulaminie wygląda to tak:

Akcja przeznaczona jest dla Uczestników, którzy:

  1. złożą Wniosek o otwarcie Nest Konta dla klientów indywidualnych,
  2. na dzień złożenia Wniosku, o którym mowa powyżej nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadały (samodzielnie lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank, jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Bank.

 

Tradycyjnie, z promocji wyłączeni są pracownicy banku i organizatora (spółki Rankomat) oraz członkowie ich rodzin.

 

Krok po kroku, czyli jak sprawnie złożyć wniosek o promocyjne konto

Składanie wniosków w promocji regulaminowo dostępne jest od 19 czerwca 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku 9 lipca 2017 roku! Akcja może jednak zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania się puli promocyjnych wniosków. Tym razem pula wynosi jedynie 800 sztuk 1300 sztuk! Posiadając doświadczenie z poprzednich promocji Nest Banku oraz mając na uwadze fakt, iż wiele osób oczekiwało pojawienia się premii pieniężnej (zamiast bonów) jestem niemal przekonany, iż wnioski rozejdą się jak świeże bułeczki. Póki link jest aktywny i strona przyjmuje wnioski – macie pewność udziału w promocji! Nie warto jednak zwlekać z decyzją, bo później będzie żal niewykorzystanej okazji 🙂

A teraz krok po kroku, co należy wykonać, aby spełnić warunki promocji.

1) Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji (kliknij rejestracja w prawym górnym rogu lub wypełnij bezpośrednio formularz na dole strony) wraz z akceptacją regulaminów (zaznacz oba okienka).

2) Kliknij w link aktywacyjny, który został przesłany na Twój adres e-mail. W ten sposób potwierdzisz chęć udziału w promocji. Mail od organizatora może wpaść do zakładki Spam, Inne, Oferty (warto tam zajrzeć, gdy maila nie ma w domyślnej skrzynce odbiorczej).

3) Po przejściu na stronę promocji wejdź w ZAŁÓŻ KONTO. Zostaniesz przeniesiony na stronę Nest Banku, do właściwego wniosku o konto. Adres mailowy podany przy rejestracji musi być taki sam jak we wniosku. Na trzeciej stronie wniosku należy wybrać formę zawarcia umowy (placówka, kurier lub przelew weryfikacyjny). Umowę o konto najszybciej zawrzesz właśnie poprzez przelew. Lista banków, z których możesz wykonać przelew inicjujący przedstawiona jest na poniższym screenie. Pamiętaj, iż przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by bank posiadał twój wzór podpisu). Ponadto adres zamieszkania podany w obecnym banku musi być identyczny z tym podanym we wniosku o Nest Konto.

Poniższy screen przedstawia również, które produkty należy wybrać (poprzez zaznaczenie odpowiednich okienek), aby wziąć udział w promocji. Oprócz konta „za prawdziwe zero” należy również zawnioskować o kartę płatniczą. Konto oszczędnościowe Nest Oszczędności możecie wybrać wedle uznania (nie jest wymagane w promocji). Jego oprocentowanie to 2,25% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. W odróżnienie od poprzedniej promocji nie musicie również wnioskować o żadne konto walutowe.

 

 

4) Na następnej stronie wniosku  należy zaakceptować wszystkie zgody i oświadczenia. Wyrażenie zgód numer 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9 umożliwia złożenie wniosku o konto (bez nich system nie przepuszcza dalej). Natomiast wyrażenie zgód numer 5 oraz 6 determinuje udział w promocji z bonusem. Zgodnie z regulaminem należy:

  • wyrazić opcjonalną zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną (pkt. 5 i 6 we wniosku o założenie Nest Konta).

5) Na ostatniej stronie wniosku sprawdź poprawność wprowadzonych danych oraz kliknij WYŚLIJ. Jeśli wybrałeś przelew weryfikacyjny jako sposób zawarcia umowy, zostaniesz teraz przeniesiony do bramki płatniczej. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, umowa zostanie wysłana na twojego maila w ciągu 15 minut. Jeśli podczas przelewu weryfikacyjnego wystąpi błąd lub na przykład połączenie z Internetem zostanie zerwane, wówczas będziesz musiał zadzwonić na infolinię i wycofać wniosek, po czym złożyć go na nowo. Po złożeniu wniosku, zatelefonuje do Ciebie konsultant, by potwierdzić dyspozycję. Jeśli w przypadku przelewu weryfikacyjnego pojawi się „jakieś ale” konsultant może zaproponować Ci finalizację wniosku poprzez wysyłkę dokumentów kurierem (oczywiście na koszt banku).

 

Warunki promocji

Pierwszym z warunków promocji jest minimum jedno zalogowanie się do systemu bankowości online w ciągu 60 dni od momentu złożenia wniosku (to bardziej warunek techniczny). Po podpisaniu umowy o konto, pierwsze hasło do logowania zostanie wysłane SMS-em.

Drugim, a zarazem głównym warunkiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 150 zł. Wykonanie płatności również musi nastąpić w ciągu 60 dni od momentu złożenia wniosku (aktualizacja: nie później jednak niż do 31 sierpnia 2017 roku). Co ważne, jest to suma transakcji, zatem możesz wykonać 1 dużą płatność na minimum 150 zł lub kilka mniejszych, które sumarycznie dadzą wymaganą kwotę. Płatności możesz wykonać zarówno podczas standardowych zakupów np. w sklepie, na stacji benzynowej, w kinie itd., jak i podczas płatności internetowych (sklepy internetowe, Allegro itp.). Czasu na wykonanie płatności jest sporo, zatem spełnienie tego warunku nie będzie stanowić żadnego problemu. Karta do konta wysyłana jest osobnym listem na adres korespondencyjny podany we wniosku. PIN do karty natomiast zostanie wysłany w jeszcze odrębnym liście (względy bezpieczeństwa). Aha, pamiętaj, że do wymaganych transakcji nie zaliczają się wypłaty z bankomatów, przelewy, czy płatności anulowane.

 

Finalizacja promocji

Jeśli spełnisz warunki wymagane przez regulamin, organizator promocji do 15 września 2017 roku wyśle Ci maila z potwierdzeniem przyznania prawa do wypłaty bonusu. Twoim ostatnim zadaniem będzie uzupełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji (link będzie zawarty w mailu). Będziesz miał na to 7 dni od momentu otrzymania maila. Bonus w wysokości 75 zł zostanie wypłacony do 30 września 2017 roku.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 75 zł bonusu

 

Program poleceń – nawet 250 zł premii dodatkowej

Promocja Nest Konta z Bonusem posiada również wbudowany program poleceń. Biorąc udział w promocji możesz polecać ofertę swoim bliskim. Za skuteczne polecenie konta otrzymasz 50 zł premii dodatkowej (oprócz 75 zł premii głównej). Twoi bliscy natomiast zdobędą swoją dolę, czyli 75 zł bonusu. Konto możesz polecić maksymalnie 5 osobom, odbierając w ten sposób nawet 250 zł premii dodatkowej (czyli w całej promocji nawet 325 zł). 

Link polecający znajdziesz po zalogowaniu na stronie promocji w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Złożenie wniosku o konto poprzez link polecający odbywa się analogicznie jak w przypadku rejestracji za pośrednictwem linków zamieszczonych na blogu. Osobę poleconą dotyczą również identyczne kwestie w zakresie definicji nowego klienta, warunków promocji oraz jej finalizacji. Premię za polecenie otrzymasz w przypadku, gdy osoba polecona spełni wszystkie warunki promocji i odbierze 75 zł bonusu. Bonusy w promocji zwolnione są z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji Nest Konto z Bonusem oraz na stronę promocji.

 

Szczegóły Nest Konta

Nest Konto to jedno z nielicznych w pełni darmowych kont osobistych na rynku. Oprócz bezwarunkowo darmowego prowadzenia konta oraz użytkowania karty debetowej, za 0 zł możesz między innymi wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, czy wpłacać środki we wpłatomatach Euronet lub kasach banku. Nest Bank oferuje również bardzo korzystne produkty oszczędnościowe. Nest Konto to solidny kandydat do ustanowienia go jako główny rachunek rozliczeniowy (szczególnie, gdy Twoje obecne główne konto jest płatne). Poniżej szczegóły związane z użytkowaniem Nest Konta:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
  • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziesz w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 75 zł bonusu

 

Lokata Witaj na 4% w skali roku na 3 lub 6 miesięcy

Nest Lokata Witaj to typowa lokata na start, przeznaczona dla osób, które zdecydują się na otwarcie konta w Nest Banku. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 lub 6 miesięcy. Ta druga opcja dostępna jest dla osób, które zapewnią wpływ wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości co najmniej 2500 zł (w ciągu 60 dni od założenia lokaty). Lokatę Witaj można otworzyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta. Założenie lokaty odbywa się w pełni online. Więcej na temat Lokaty Witaj w osobnym artykule.

 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności oferuje nawet 30% premii w zamian za regularne oszczędzanie. Jak sam się jednak przekonasz, aby „wycisnąć” jak najlepszą rentowność konta oszczędnościowego, wcale nie musisz zamrażać środków na długi okres. W pierwszym roku oszczędzania efektywne oprocentowanie może sięgać 5,7% w skali roku (a dla posiadaczy dzieci jeszcze więcej). Więcej na temat konta Nest Rodzinne Oszczędności w artykule z początku tego roku.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 75 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów