fbpx

Nest Bank: BIZnest Konto za bezwarunkowe 0 zł oraz 300 zł premii na karcie podarunkowej Orlen

Nest Bank zasłynął ostatnio z dwóch świetnych promocji konta osobistego. W pierwszej mogliście otrzymać bon o wartości 100 zł do Rossmanna, zaś w drugiej bon do Decathlona na 80 zł. Tym razem zyskać mogą przedsiębiorcy. W zamian za założenie rachunku firmowego BIZnest Konto otrzymacie aż 300 zł premii w formie karty podarunkowej do wykorzystania na stacjach paliw Orlen i BLISKA. Warunki promocji ponownie są bajecznie proste, tak by zachęcić Was do wypróbowania oferty konta BIZnest. Bank jednak również i w tym przypadku zastosował limit promocyjnych kont. Tym razem jest to 500 wniosków, zatem warto się pospieszyć. Co do samego konta, jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe. Za 0 zł będziecie mogli korzystać z karty debetowej, wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, wykonywać przelewy internetowe, a także wpłacać gotówkę we wpłatomatach sieci Euronet. Należy mieć na uwadze fakt, iż konta „za prawdziwe zero” są raczej rzadkością w przypadku rachunków firmowych. Jeśli nawet posiadacie już główne konto firmowe w innym banku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować ofertę Nest Banku. Przedsiębiorcy mogą posiadać wiele kont bankowych, tak samo jak osoby nieprowadzące działalności gospodarczej.

 

 

Uczestnicy promocji „BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu”

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Udział w promocji mogą wziąć nowi klienci banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają i nie posiadali rachunku rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi). Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez organizatora).

Jeśli natomiast posiadacie lub posiadaliście zwykłe konto osobiste „na siebie” w Nest Banku (lub w jego poprzednikach), wówczas możecie skorzystać z promocji.

Inne nazwy handlowe to FM Bank, Bank Smart oraz BIZ Bank. Tradycyjnie, z promocji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.

 

Zasady promocji – 150 zł premii podstawowej

Pierwszym krokiem standardowo będzie wypełnienie wniosku o BIZnest Konto na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 9 lutego 2017 roku do 30 kwietnia 2017 roku. Promocja może zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania puli nagród (500 sztuk). Taka sytuacja miała miejsce w przypadku akcji z bonem do Rossmanna lub Decathlona, gdzie promocyjne wnioski rozeszły się na pniu. W przypadku wyczerpania się puli promocyjnych wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji (wstrzymane zostanie wysyłanie nowych wniosków). Każdy kto zdąży złożyć wniosek oraz spełni warunki promocji – otrzyma prawo do nagrody.

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na kontaktowanie się telefonicznie lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (w szczególności SMS lub e-mail) w celach marketingowych. Wyrażonych zgód nie należy wycofywać co najmniej do czasu uzyskania prawa do otrzymania karty upominkowej.

Teraz wystarczy, że:

 • zawrzecie umowę o BIZnest Konto (przelewem weryfikacyjnym z konta osobistego lub kurierem),
 • zalogujecie się do bankowości internetowej Nest Banku nie później niż w okresie 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto,
 • dokonacie z nowo otwartego konta terminowej zaliczki na podatek dochodowy (na dowolną kwotę) oraz zapewnicie wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 1000 zł najpóźniej w następnym miesiącu po otwarciu konta. Organizator nie precyzuje kwestii wpływów, zatem mogą one pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku.

Spełnienie powyższych warunków uprawnia Was do otrzymania karty upominkowej do wykorzystania na stacjach Orlen o wartości 150 zł. Bank wyśle ją pocztą w ciągu 14 dni roboczych po upływie miesiąca kalendarzowego, w którym spełnicie warunki premii podstawowej. To jednak nie wszystko, ponieważ możecie zdobyć kolejne 150 zł.

 

150 zł premii dodatkowej

Jeśli uzyskacie „podstawowe” 150 zł premii, możecie otrzymać dodatkowo trzy bonusy po 50 zł. W tym celu należy w trzech kolejnych miesiącach spełniać identyczne warunki, jak w przypadku premii podstawowej (w każdym z 3 kolejnych miesięcy opłacać zaliczkę na podatek dochodowy oraz zapewniać wpływy na co najmniej 1000 zł), a także utrzymywać wyrażone zgody marketingowe.

Premia dodatkowa zostanie wypłacona w formie doładowania wcześniej otrzymanej karty podarunkowej. Doładowania będą miały miejsce w ciągu 14 dni od zakończenia danego miesiąca kalendarzowego, w którym spełnicie warunki.

Karta podarunkowa ważna jest przez 2 lata. Środki na niej zgromadzone możecie przeznaczyć na dowolne zakupy na stacjach Orlen i BLISKA. Pamiętajcie, iż jako przedsiębiorcy musicie samodzielnie rozliczyć podatek dochodowy od otrzymanych bonusów. 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Otwórz BIZnest Konto i odbierz 300 zł premii

 

Szczegóły BIZnest Konta

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej (nie musicie o nią wnioskować),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir (w tym do ZUS i US),
 • 0 zł za internetowe przelewy SEPA,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w tabeli opłat dla klientów firmowych.

 

Najczęściej zadawane pytania

Organizator promocji podesłał mi listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. W ten sposób rozwiane zostaną Wasze wszelkie wątpliwości co do zasad niniejszej promocji.

 

 • W jaki sposób organizator weryfikuje nowych klientów?

Weryfikacja odbywa się według NIP-u zarejestrowanego w bazach Nest Banku.

 

 • Czy posiadanie Nest Konta (konta osobistego oferowanego przez Nest Bank) wyklucza z promocji?

NIE. Posiadając prywatne konto, możecie również otworzyć konto firmowe i odebrać bonus.

 

 • Czy można otworzyć konto z wykorzystaniem przelewu weryfikacyjnego?

TAK, ale tylko w przypadku, gdy przelew pochodzi z Waszego konta osobistego w innym banku. Ogólnie lepiej wybrać opcję z kurierem.

 

 • Czy w ramach promocji otrzymuje się kilka kart podarunkowych?

NIE. Otrzymuje się jedną kartę, która później jest doładowywana.

 

 • Czy trzeba wnioskować o kartę debetową oraz „świadczenie usług płatniczych”?

NIE. Wystarczy samo konto, by uzyskać bonus.

 

 • Czy jest jakaś minimalna kwota przelewu zaliczki do Urzędu Skarbowego?

Nie ma, może to być nawet symboliczna kwota. W przypadku rozliczeń kwartalnych należy odpowiednio dopasować moment otwarcia konta. Jednak wcześniejsze wpłaty zaliczki również nie powinny stanowić problemu. Dla US to nawet lepiej, gdyż wcześniej otrzyma pieniądze.

 

 • Zarejestrowałem się w promocji – czy na pewno otrzymam nagrodę?

TAK, póki strona promocji jest aktywna, masz pewność, że bierzesz udział w promocji. Wystarczy tylko spełnić warunki, by otrzymać 300 zł premii w formie karty podarunkowej.

 

Otwórz BIZnest Konto i odbierz 300 zł premii

 

Jeśli jesteście przedsiębiorcami, prawdopodobnie zainteresują Was również trzy inne propozycje:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów