Money Mania 8: załóż eKonto w taryfie Standard od mBanku i odbierz nawet 600 zł premii

MM8a

Ruszyła ósma edycja promocji Money Mania. Podobnie jak w piątej odsłonie, tak i teraz partnerem akcji jest mBank, który zachęca do założenia swojego flagowego produktu – eKonta w taryfie Standard. Podobieństw możemy znaleźć o wiele więcej. Między innymi kwota maksymalnej premii do zdobycia to ponownie pokaźne 600 zł. Na całościową premię składa się 100 zł od organizatora akcji – Money.pl oraz 500 zł w ramach promocji mBanku. Aby otrzymać pierwszy bonus, wystarczy wykonać pięć dowolnych transakcji! Kolejne 500 zł możecie natomiast uzyskać w zamian za aktywne użytkowanie rachunku. W artykule przedstawię kilka optymalnych rozwiązań, które pozwolą Wam uzyskać jak najwyższy dochód. We wstępie warto również wspomnieć o promowanym rachunku. eKonto Standard zapewnia darmowe prowadzenie konta bez spełniania żadnych warunków. Karta debetowa jest za 0 zł w przypadku wykonania pięciu dowolnych transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Dużym plusem oferty jest możliwość zarówno otwarcia jak i zamknięcia konta w pełni online, bez potrzeby ruszania się sprzed komputera!

 

 

Jak zdobyć 100 zł bonusu w ramach promocji Money Mania

Z promocji Money Mania z bonusem wynoszącym 100 zł mogą skorzystać zarówno całkiem nowi jak i powracający klienci mBanku. Wystarczy, że nie posiadaliście żadnego produktu w mBanku po 1 października 2015 roku, by móc wnioskować o promowane konto. Tradycyjnie z promocji wykluczeni są pracownicy banku oraz osoby posiadające wspólne konta z pracownikami banku.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania bonusu jest rejestracja oraz utworzenie profilu na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu podajecie jedynie podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko oraz adres mailowy. Jeśli kilkoro z domowników (użytkowników tego samego komputera) zdecyduje się na założenie konta – każdy z osobna musi się zarejestrować na unikalny adres e-mail. Dla pewności warto użyć osobnej przeglądarki, wyczyścić cookies w przeglądarce lub użyć trybu incognito.

 

Osoby, które brały już udział w poprzednich akcjach Money Mania nie muszą się rejestrować po raz kolejny. Wystarczy, że wejdziecie na dedykowaną stronę promocji, zalogujecie się w aplikacji (zakładka Moje Konto) używając danych z poprzednich edycji oraz złożycie wniosek o konto.

 

Na waszą skrzynkę mailową zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji w promocji wraz z linkiem aktywacyjnym. Wiadomość może wpaść do zakładki SPAM, Oferty, Inne, dlatego warto tam zajrzeć, jeśli nie otrzymaliście maila na główną skrzynkę. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni na stronę serwisu. 

W tym miejscu należy wyrazić zgodę na udostępnienie organizatorowi danych, które będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z realizacją przedmiotu akcji. Teraz już możecie przejść do wypełniania właściwego wniosku o eKonto w taryfie Standard. Pamiętajcie, aby w trakcie jego składania, zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku”. To jeden z warunków promocji.

Całość powinna zająć góra 5 minut. Wszystkie te czynności należy wykonać od 8 sierpnia 2016 roku do 28 sierpnia 2016 roku włącznie. Umowę o eKonto należy podpisać do 11 września 2016 roku. Wypełniając wniosek o konto sami wybieracie sposób podpisania umowy. Może się to odbyć poprzez wysyłkę dokumentów kurierem bądź też poprzez przelew weryfikacyjny z waszego konta w innym banku.

Gdy eKonto będzie już aktywne wystarczy, że do 2 października 2016 roku wykonacie 5 transakcji na dowolną kwotę. Jako transakcje inicjowane przez klienta rozumiane są: 

– płatność kartą (na przykład w markecie lub na stacji paliw),

– przelew na konto w innym banku (na przykład komuś bliskiemu),

– płatność internetowa zaksięgowana na otwartym koncie (na przykład na Allegro lub w sklepie internetowym).

Wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Tak samo w przypadku płatności anulowanych.

 

Wypłata 100 zł bonusu od Money Manii

Jeśli już wykonacie 5 transakcji, do wypłaty premii pozostanie Wam już tylko ostatnia prosta.

  • Do 2 października 2016 roku zalogujcie się na stronie promocji i wypełnijcie dane do wypłaty premii,
  • Do 31 października 2016 roku organizator powiadomi Was o przyznaniu bonusu,
  • Do 30 listopada 2016 roku 100 zł trafi na wasze eKonta.

 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji Money Mania 8.

 

Teraz przejdziemy do drugiej części promocji, a mianowicie „Zyskuj z eKontem do 500 zł premii”. Co ważne, w jej przypadku nie trzeba już pamiętać o wypełnianiu żadnych danych w aplikacji. Po prostu, korzystacie z eKonta, a mBank wypłaca Wam regularnie premie. Są one podzielone na kilka segmentów, szczegóły poniżej.

 

Warunki uzyskania 500 zł premii

Premia 500 zł od mBanku ma osobny okres karencji w stosunku do promocji Money Mania. W tym przypadku z promocji mogą skorzystać nowi klienci mBanku, czyli według regulaminu:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Jeśli kiedykolwiek posiadaliście konto osobiste w mBanku, ale zamknęliście je przed 1 października 2015 roku – możecie wziąć udział w samej promocji Money Mania 8 i zgarnąć w ten sposób 100 zł.

 

1) 10 zł na start 

Jeżeli za pomocą aplikacji mobilnej dokonacie pierwszej aktywacji dostępu do eKonta standard lub eKonta plus w ciągu 24 godzin od otwarcia w systemie bankowym rachunku otrzymacie 10 zł. Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni od spełnienia warunków. To najprostsza premia do zdobycia 🙂

 

2) 250 zł w formie 2% zwrotu od transakcji kartą i aplikacją BLIK

Kolejna premia to typowy 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą bądź 4% od transakcji aplikacją BLIK. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, zaś okres wypłacania premii to 5 miesięcy. Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback'u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł (z obcego konta);
    wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji
  • dokonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł;
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku

 

3) Premia dodatkowa – 240 zł

Jeżeli spełnicie warunki premii za aktywację aplikacji mobilnej (10 zł) oraz uzyskacie zwrot za płatności kartą/BLIK w 5 kolejnych miesiącach promocji (otrzymując co miesiąc zwrot na dowolną kwotę) uzyskacie dodatkowo 240 zł. Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliście wszystkie wymagane warunki. To dość spora gratyfikacja, dlatego warto pamiętać o spełnieniu warunków moneyback'u przez 5 kolejnych miesięcy.

Wystarczy, że przez 5 kolejnych miesięcy zapewnicie 5 wpływów po 1000 zł, transakcje bezgotówkowe na co najmniej 250 zł miesięcznie oraz 5 logowań do aplikacji. Dzięki temu otrzymacie sowity bonus wynoszący 240 zł.

 

Promocja „Zyskuj z eKontem” trwa do 17 sierpnia 2016 roku, aczkolwiek organizator zapewnia, iż zostanie ona przedłużona. Regulamin promocji „Zyskuj z eKontem”

 

Skuteczne warianty skorzystania z promocji

 

100 zł dla byłych „mBankowiczów”

Jeżeli byliście już klientami mBanku, a swoje konto zamknęliście przed 1 października 2015 roku – nadal możecie wziąć udział w promocji i zdobyć 100 zł od Money Mania. W tym wariancie zakładacie konto w promocji, dokonujecie 5 „nieinwazyjnych” transakcji, na przykład 5 przelewów do kogoś znajomego. Następnie wypełniacie dane do wypłaty premii i zgarniacie 100 zł. 

 

110 zł dla leniwych

W tym przypadku należy spełnić warunki promocji Money Mania z pierwszego wariantu. Oprócz tego warto ściągnąć aplikację mobilną banku oraz ją aktywować w ciągu 24 h od otwarcia konta. Za tę czynność otrzymujecie dodatkowe 10 zł, co w ogólnym rozrachunku daje 110 zł. Później z kontem możecie zrobić co Wam się tylko rzewnie podoba.

 

Łatwe, optymalne 375 – 400 zł

To chyba najkorzystniejszy z wariantów. Z jednej strony ze względu na swą prostotę, a z drugiej na pokaźność premii. Najpierw wykonujecie kroki podane w „wariancie dla leniwych”. Ponadto przez 5 kolejnych miesięcy używacie karty mBanku, otrzymując 2% zwrotu od każdej transakcji oraz aplikacji BLIK (tam gdzie jest to możliwe), który daje dwukrotnie większy zwrot, a mianowicie 4%. Miesięcznie wykonujecie transakcje na kwotę 250 – 300 zł (250 zł to minimum wymagane przez regulamin). Oprócz tego co miesiąc 1 raz logujecie się w aplikacji mobilnej banku oraz zapewniacie wpływ na 1000 zł. Za wykonane transakcje otrzymujecie 5-10 zł miesięcznego moneybacku. Do tego dochodzi 240 zł premii dodatkowej z tytułu spełnienia warunków promocji w każdym miesiącu jej trwania. Sumarycznie daje to kwotę 375 – 400 zł.

 

600 zł dla zawodowych wyjadaczy wisienek

Ostatnia opcja przeznaczona jest dla osób, które chcą wycisnąć z promocji pełną pulę. Aby tego dokonać należy wykonać kroki opisane zarówno w wariancie pierwszym jak i drugim. Różnica polega jednak na wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych. Aby zdobyć pełne 50 zł z tytułu moneyback należy wykonać transakcje kartą na kwotę 2500 zł (2500 x 2%) lub aplikacją BLIK na kwotę 1250 zł (1250 x 4%). Oczywiście możecie wykonywać transakcje naprzemiennie wybraną formą płatności. Aby zdobyć pełną pulę, najlepiej płacić bezgotówkowo wszędzie gdzie jest to tylko możliwe: stacja benzynowa, market, opłaty rachunków, rozrywka, płatności internetowe i wiele innych miejsc – liczy się wasza kreatywność. Każdy kto zdobędzie 100 + 10 + 250 + 240 = 600 zł będzie mógł poczuć satysfakcję prawdziwego wyjadacza wisienek 🙂 PS jeśli dokonujecie sporo transakcji kartą polecam również promocję konta osobistego w T-mobile usługi bankowe Alior Banku, gdzie moneyback wynosi 5% od kwoty transakcji.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard w mBanku

0 zł za prowadzenie konta

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash

– 3%, minimum 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

 

Szczegóły – Tabela Opłat i prowizji

 

Opodatkowanie

Uzyskana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

 

>>Zarejestruj się w promocji i odbierz do 600 zł premii<<

 

Jak zamknąć konto

Po zdobyciu premii sami zdecydujecie czy chcecie zostawić sobie na dłużej ten całkiem dobry rachunek czy też wolicie go zamknąć. Możecie to uczynić w dowolnej placówce, listownie, poprzez system mBanku oraz podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto – sekcja mBank.

 
Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do morele.net

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Nexterio.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Empik.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z telefonem LG K8 o wartości 549 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Do 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na Newsletter
JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów