PKO BP: 100 zł premii za założenie konta w V edycji promocji Mam PKO

Screen Shot 09-23-15 at 01.24 PM 001

Rusza V edycja programu poleceń „Mam PKO”. Podobnie jak w czwartej odsłonie promocji, tak i teraz za założenie jednego z kont banku PKO BP możecie otrzymać 100 zł premii. Po otwarciu konta możecie kontynuować uzyskiwanie dodatkowych dochodów poprzez polecanie kont swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 50 zł. Ponadto organizator zapewnia nagrody dodatkowe dla trzech osób, które polecą jak największą liczbę kont. W ofercie banku PKO BP odnajdziemy darmowe rachunki takie jak Konto dla Młodych czy Konto za Zero. Jednocześnie warto pamiętać, iż korzystając z oferty banku PKO BP, wasze środki zdeponowane są w największym banku w Europie Środkowo – Wschodniej.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w PKO BP ani nie byli posiadaczami konta w ciągu ostatnich trzech lat (liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu). Jeżeli więc zakładacie rachunek w PKO BP po raz pierwszy, lub mieliście go kiedyś, ale od czasu zamknięcia minęło już 3 lata – możecie skorzystać z promocji. 

Ponadto z promocji wykluczone są osoby, wobec których rozpatrywany jest wniosek o konto, złożony przed startem bieżącej edycji.

Obecnie trwa (a w zasadzie kończy się) XI edycja bliźniaczego programu Mam Inteligo. Pomimo, iż Inteligo należy do banku PKO BP – śmiało możecie korzystać z obu promocji. Są one prowadzone równolegle, nie wykluczając się wzajemnie.

 

Jak uzyskać premię

Aby zdobyć tytułowe 100 zł należy założyć dowolne konto oferowane przez PKO BP.
Do wyboru macie całą gamę rachunków bankowych. Dla osób fizycznych są to: Konto dla Młodych, Konto za Zero, Konto za Zero dla Rodziny 500+, Konto bez Granic. Wśród tych rachunków szczegółowiej omówię Konto dla Młodych, Konto za Zero oraz Konto za Zero dla rodziny 500+, których prowadzenie jest darmowe.

Aby zdobyć omawianą premię należy złożyć wniosek o nowe konto za pośrednictwem strony internetowej Mam PKO BP. Aby otrzymać prawo do premii musicie podać we wniosku kod polecenia (tak zwany kod MGM).

 

Jeżeli chcesz uzyskać kod polecenia, napisz poprzez zakładkę Kontakt lub zostaw komentarz pod wpisem, wraz z adresem e-mail (widoczny tylko dla mnie). W odpowiedzi zwrotnej dostaniesz mój kod MGM. Wówczas dajesz mi szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Pamiętaj, jeżeli chcesz zdobyć własną premię, musisz  założyć konto z czyjegoś polecenia.

 

Kod ten podajecie na końcu formularza, poniżej screen z wniosku:

 

Screen Shot 09-23-15 at 01.35 PM

 

Moja rada: nie zmieniajcie wizerunku karty, gdyż taka przyjemność kosztuje aż 15 zł!

 • Wypełniając wniosek koniecznie musicie wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin programu. 
 • Po złożeniu wniosku, zadzwoni do Was konsultant, który potwierdza wasze dane osobiste oraz informuje o przybliżonym terminie dostarczenia umowy przez kuriera.
 • Po założeniu konta musicie je naturalnie aktywować w serwisie iPKO.

 

Po otwarciu konta oraz aktywowaniu karty debetowej należy:

 • w ciągu 30 dni od aktywacji konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe);
 • również w tym samym terminie wydać poprzez aplikację IKO co najmniej 10 zł, korzystając z kodu lub czeku BLIK (także bez transakcji internetowych),
 • … i to wszystko 🙂

 

Kiedy otrzymam premię

V edycja programu poleceń podzielona jest na 3 etapy. Tak naprawdę daty zakończenia poszczególnych etapów determinują okres w jakim zostanie wypłacona premia. Nie ma zatem znaczenia, w którym etapie założycie konto. Oczywiście, im wcześniej to zrobicie, tym szybciej otrzymacie premię.

1 etap: 10.08. – 08.09.2016 roku

2 etap: 09.09. – 08.10.2016 roku

3 etap: 09.10. – 07.11.2016 roku

Premia wypłacana jest po sprawdzeniu przez bank faktu spełnienia warunków oraz uprawnienia do otrzymania nagrody. PKO BP szczegółowo opisuje ile trwa procedura przyznania nagród. Z doświadczenia wiem, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej.

Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

 

Opodatkowanie

Kwota 100 zł za otwarcie rachunku jest kwotą netto. Jeżeli pojawi się potrzeba odprowadzenia podatku dochodowego, bank zwiększy kwotę nagrody i przekaże ją do swojego Urzędu Skarbowego. Gwarantuje to zapis:

W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.

Po szczegóły odsyłam do:

Regulamin ramowy Programu Mam PKO 

Zasady V edycji Programu Mam PKO

Strona promocji Mam PKO

Promocja trwa do od 10 sierpnia do 7 listopada 2016 roku.

 

Dodatkowa promocja – 15 zł za aktywację aplikacji IKO

Do końca sierpnia trwa również promocja dla posiadaczy konta w PKO BP lub Inteligo, w której do zdobycia jest 15 zł bonusu. Wystarczy w okresie promocji aktywować aplikację IKO oraz zlecić trzy płatności lub przelewy z wykorzystaniem aplikacji na łączną kwotę minimum 100 zł. 

Więcej na temat tej promocji w artykule. Pula nagród została wyczerpana

 

Szczegóły kont

Konto dla Młodych

PKO Konto dla Młodych  to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat.

 • 0 zł za konto bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 zł do 5 zł w zależności od liczby wykonanych transakcji
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji

 

Konto za Zero

PKO Konto za Zero to nowoczesne konto osobiste, oferujące pełen wachlarz możliwości, z których możesz korzystać bez opłat:

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę debetową
 • 0 zł za kartę debetową w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł, w pozostałych przypadkach 6,90  zł
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 3%, minimum 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
 • 0 zł za dostęp do aplikacji IKO

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji

 

Konto za Zero dla Rodziny 500+

W ramach PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+ skorzystasz ze specjalnych warunków dostępnych tylko dla uczestników programu Rodzina 500+:

 • 0 zł za prowadzenie konta – wystarczy, że świadczenie otrzymywane w ramach programu „Rodzina 500+” będzie wpływało na wasze konto;
 • 0 zł za kartę debetową, w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na 200 zł, w pozostałych przypadkach 1,90  zł
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
 • 0 zł za dostęp do aplikacji IKO 

 

>>>Otwórz konto z polecenia<<<

 

  Jak zamknąć konto

Po uzyskaniu premii sami decydujecie czy chcecie zostawić sobie konto na dłużej czy też zamknąć bez żadnych konsekwencji. Możecie to uczynić w dowolnej placówce banku (a tych jest mnóstwo) lub też listownie. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto (odszukajcie wątku PKO BP).

 

Czym jest aplikacja IKO

Aplikacja IKO służy do obsługi Twojego konta w PKO Banku Polskim lub portmonetki IKO na telefonie z systemem iOS, Android, Windows Phone, Java, Blackberry lub Symbian. IKO łączy funkcje bankowości mobilnej z możliwością dokonywania płatności mobilnych BLIK:

 • sprawdzaj saldo rachunku i historię transakcji
 • zlecaj przelewy pomiędzy własnymi rachunkami, przelewy zwykłe i zdefiniowane bez logowania do bankowości elektronicznej (nie dotyczy portmonetki IKO)
 • zlecaj przelewy na numer telefonu bez podawania numeru rachunku odbiorcy
 • płać za zakupy w sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych kodem BLIK
 • realizuj opłaty na rzecz miasta w opłatomatach PKO Banku Polskiego
 • wypłacaj środki z bankomatów z kodem BLIK / czekiem BLIK bez użycia karty
 • korzystaj z mapy, aby znaleźć najbliżej położone bankomaty i punkty handlowo-usługowe obsługujące płatności BLIK, a także oddziały PKO Banku Polskiego

Więcej na temat IKO. Mapę akceptantów aplikacji IKO odnajdziecie pod linkiem IKO – akceptanci. Poniżej film prezentujący proces aktywacji aplikacji IKO.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do morele.net

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Nexterio.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Empik.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z telefonem LG K8 o wartości 549 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia do 600 zł za założenie konta w mBanku

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Do 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na Newsletter
JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów